Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał:

A ok, już sobie przypominam. Chyba to na jakiś wpis człowieka morza, który usunąłem po mniej niż 2minutach.

Więc chyba nie tak źle, że udało mi się na prawić mój błąd?

A możesz jakkolwiek potwierdzić te cyfry czy tak sobie rzucasz niczym roto ?

Bo z tego co ja pamiętam, to była z nim związana pewna pasta, w której brało udział wielu userów, więc jakbyś mógł udowodnić te 9/10 to byłbym wdzięczny.

 

 

Sugerujesz żebym przeszukał całe forum dla Twoich złośliwości o Halemie? Sorki, ale mam lepsze rzeczy do robienia, a pamięć akurat mam dobrą. 

Po prostu odpuść sobie pisanie o nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Co zrobił Thibs przychodząc do Knicks w rl? Ściągnął Rosea i Gibsona - smutne że takich rzeczy nie widzisz i jeszcze się z nich nabijasz.

Jeszcze to mi się rzuciło. Derrick Rose dopiero co rzucił 20+ pktów grając +30min w ważnym zwycięstwie z pelikanami.

Taj Gibson też daje ważne minuty na parkiecie podczas kłopotów NYK z wysokimi.

Ogólnie to mają 30 i 35lat i porównujesz to z 40latkiem, którego nie warto było wpuszczać na parkiet mimo, kiedy byli w ogromnej potrzebie i ledwo zbierali wymaganą 8 na parkiet.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Sugerujesz żebym przeszukał całe forum dla Twoich złośliwości o Halemie? Sorki, ale mam lepsze rzeczy do robienia, a pamięć akurat mam dobrą.

Sugeruje byś nie używał cyft jak nie masz nic na ich poparcie, jeśli atakujesz kogoś osobiście.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Po prostu odpuść sobie pisanie o nim. 

Będę o nim pisał tyle ile mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Jeszcze to mi się rzuciło. Derrick Rose dopiero co rzucił 20+ pktów grając +30min w ważnym zwycięstwie z pelikanami.

Taj Gibson też daje ważne minuty na parkiecie podczas kłopotów NYK z wysokimi.

Ogólnie to mają 30 i 35lat i porównujesz to z 40latkiem, którego nie warto było wpuszczać na parkiet mimo, kiedy byli w ogromnej potrzebie i ledwo zbierali wymaganą 8 na parkiet.

.. jednak nie rozumiesz tego porównania.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

to Ty nie rozumiesz, że można mieć inne zdanie niż jedynie słuszne Twoje

Przecież to Ty się dopierdzielasz do Haslema, a teraz jeszcze przywołujesz cytat o ludziach Thibsa który właśnie pokazuje sens Haslema u mnie - Twój analityczny umysł nie bierze pod uwagę, że nie wszystko da się przełożyć na cyfry..

Pisz sobie co chcesz, bo ta rozmowa nie ma sensu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież to Ty się dopierdzielasz do Haslema, a teraz jeszcze przywołujesz cytat o ludziach Thibsa który właśnie pokazuje sens Haslema u mnie - Twój analityczny umysł nie bierze pod uwagę, że nie wszystko da się przełożyć na cyfry..

Pisz sobie co chcesz, bo ta rozmowa nie ma sensu.. 

@Alonzo

rozmawiasz z gm'em drużyny która za grosz nie ma w sobie jakiejkolwiek namiastki kultury.

toczysz walke z wiatrakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Przecież to Ty się dopierdzielasz do Haslema

Ty się dopierdalasz do wielu rzeczy, np do tego jak ktoś głosuje.

Teraz, Alonzo napisał:

przywołujesz cytat o ludziach Thibsa który właśnie pokazuje sens Haslema u mnie - Twój analityczny umysł nie bierze pod uwagę, że nie wszystko da się przełożyć na cyfry..

Odniosłem się do różnicy, gdyż uważam że to mocno krzywdzące wobec Rose czy Haslema by ich porównać do Haslema. Może chodziło Ci o Dudleya z LAL.

Teraz, Alonzo napisał:

Pisz sobie co chcesz, bo ta rozmowa nie ma sensu.. 

To mogę pisać co chcę, czy np nie mogę pisać nić o Udonisie Haslemie ?

Trochę to sprzeczne, chyba że zmieniłeś zdanie to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

CM lajkuje Alonzo, co tu się odpierdziela?;)

bo alonzo poniekad ma racje. ja tam szanuje jego trzymanie haslema. z tych samych wzgledow ruszylem chocby po melo.

cenie polityke stabilizacji i proby realistycznego podejscia do gry, kosztem nawet wyniku. do czego z reszta sam sie stosuje.

qcin i mac postępują w skrajnym odejsciu od realizmu, realizmem byloby ukaranie ich za takie podejscie (do czego narzedzia mamy). niestety gm'owie odwracaja glowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

bo alonzo poniekad ma racje. ja tam szanuje jego trzymanie haslema. z tych samych wzgledow ruszylem chocby po melo.

cenie polityke stabilizacji i proby realistycznego podejscia do gry, kosztem nawet wyniku. do czego z reszta sam sie stosuje.

qcin i mac postępują w skrajnym odejsciu od realizmu, realizmem byloby ukaranie ich za takie podejscie (do czego narzedzia mamy). niestety gm'owie odwracaja glowie

I to największa różnica między tym wszystkim.

Ja mam odmienne zdanie na temat Haslema, ale nie czuję się sędzią i nie domagam się kary komuś, kto ten sens widzi.

W drugą stronę zaś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

I to największa różnica między tym wszystkim.

Ja mam odmienne zdanie na temat Haslema, ale nie czuję się sędzią i nie domagam się kary komuś, kto ten sens widzi.

W drugą stronę zaś ...

domagam sie kary za traktowanie zawodnikow jak worek ziemniakow, i nei tylko kasztanow, ale tych z najwyzej polki (przyklady swieze lillard, czy zachowanie wobec white ktore wprost wyczerpuje znamiona oszustwa). 

a karą powinno byc traktowanie was jako persona non grata na wolnej agenturze.

zaden zawodnik nigdy by wam nie zaufal

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

 

Niewątpliwie jednak jak najbardziej doceniam interakcję GMa flubera i TJ Warrena jak coś;)

Nom, jak na to, że 4 sezon jest pod moją opieką i 4 sezon nie jest zdrowy na play-offs, z czego 3 razy w ogóle nie był w stanie w nich zagrać, to oceniam, że nawet Ingram nie ma tak dobrze, jak Warren jeśli chodzi o swojego GM-a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

CM lajkuje Alonzo, co tu się odpierdziela?;)

Czuję dość spory dyskomfort biorąc udział w tej zupełnie niepotrzebnej rozmowie, ale jeśli chociaż poprawi relację na linii Alonzo - C_M, to już będzie jakiś plus chociaż.

Teraz, człowiek...morza napisał:

domagam sie kary za traktowanie zawodnikow jak worek ziemniakow, i nei tylko kasztanow, ale tych z najwyzej polki (przyklady swieze lillard, czy zachowanie wobec white ktore wprost wyczerpuje znamiona oszustwa). 

a karą powinno byc traktowanie was jako persona non grata na wolnej agenturze.

zaden zawodnik nigdy by wam nie zaufal

No to mniej więcej napisałem. Domagasz się kary dla innych za to, że postępują inaczej, wierzą w co innego etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No ale czym innym jest fakt, że Conley zmieni klub w offseason, a czym innym głosowanie na bilanse.

no ja jedynie domagam sie kar na wolnej agenturze.

w sensie jako zawodnik mialbym totalnie wyjebane w klub, ktory mnie nie bedzie szanowal

i uwazam to za realsityczne podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No ale czym innym jest fakt, że Conley zmieni klub w offseason, a czym innym głosowanie na bilanse.

A czemu miałby zmienić klub? Minnesota wzięła go przy negatywnym value i odbudowała :) gdzie było pozostałych 28 GMow (No dobra 27, bo Karpik tez go chciał) latem? Minnesota wierzy w swoich graczy i bierze ich często w najgorszych momentach swoich karier :) a CM chce nas za to karać :)

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no ja jedynie domagam sie kar na wolnej agenturze.

w sensie jako zawodnik mialbym totalnie wyjebane w klub, ktory mnie nie bedzie szanowal

i uwazam to za realsityczne podejscie

Nom wiadomo, przecież gracze graja głównie by żyć w zgodzie z samym sobą a nie po to żeby zarabiać pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nom wiadomo, przecież gracze graja głównie by żyć w zgodzie z samym sobą a nie po to żeby zarabiać pieniądze :)

sa skrajne przypadki, gdy dostaje sie z dupy 80 milionow za 4 lata ala KCP. oczywiscie wtedy nalezy przyklepac.

ale to jedynie wyjatek, reguła jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ja jedynie domagam sie kar na wolnej agenturze.

w sensie jako zawodnik mialbym totalnie wyjebane w klub, ktory mnie nie bedzie szanowal

i uwazam to za realsityczne podejscie

No ale koniec końców potem LeBron idzie do Lakers zamiast zostać w Cavs, gdzie GM ogarnął mu wszystko jak chciał, Russell podpisuje za jakieś grosze extension, po czym zostaje wywalony na zbity pysk, a mnie, który szanuje zawodników jak nikt się odrzuca extension Kuzmy, Kennarda, Warrena itd. itp. Cóż poradzić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosowalem za levbronem w cavs

 

4 minuty temu, fluber napisał:

No ale koniec końców potem LeBron idzie do Lakers zamiast zostać w Cavs, gdzie GM ogarnął mu wszystko jak chciał, Russell podpisuje za jakieś grosze extension, po czym zostaje wywalony na zbity pysk, a mnie, który szanuje zawodników jak nikt się odrzuca extension Kuzmy, Kennarda, Warrena itd. itp. Cóż poradzić:/

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.