Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mac napisał:

Skoro mnie wywołałeś ( ale bez @, więc może miałem tego nie przeczytać, ale za to szpileczka miała być wbita ) to się trochę odniosę:

Ten fragment chociażby według mnie świadczy, że nie odpuściłeś sobie i ciągle usilnie próbujesz wprowadzić jedynie słuszne prowadzenie drużyny.

Nie wiem jakie zdanie ma C_M, ale moje jest proste. Wolność bez naruszenia wolności drugiego człowieka. Chcesz sobie mieć bezużytecznego moim zdanie Haslema w składzie?

To miej. Chce go podpisać qcin, mimo że uważam za bezużytecznego? Niech go podpisuje. Ja nie narzucam nikomu niczego, co najwyżej tak to może wyglądać, kiedy bronie wersji przeciwstawnej, to tej narzuconej przez społeczeństwo/większość etc

Stąd jakby pojawiały się głosy, że tylko żonglowanie zawodnikami, multum wymian etc to jedynie słuszna opcja, pewno by stanął w obronie innego prowadzenia zespołu. Takich głosów nie ma. Jest tylko nachalna narracja, że trzeba mieć jakiś wodzów, liderów kolesi co robią coś niemierzalnego, spirytystycznego etc

Wydaje mi się, że nie komentowałem Magic od dawna, i tego zamierzam się trzymać.

Gdybym nie chciał, żebyś to przeczytał, to prostszym i oczywistszym by było niewymienienie Ciebie w moim poście, nie sądzisz?  

Odnośnie wodzów i innych takich - jestem zbyt dużym nonkomformistą żebym tak rozumował jak to tutaj przedstawiasz.

Nie komentujesz? Chociażby wczoraj kolejna szpila o Haslemie, ale ja na takie zaczepki już nie reaguję na forum. Brak zrozumienia dlaczego mam go w drużynie pokazuje, że podchodzisz do gry właśnie w systemie roto - a więc kumulacja najlepszych graczy pomimo zachwiania ich rzeczywistych ról w drużynie. 

W moim pierwszy bodajże poście w BeGM napisałem, że przychodzę do organizacji Orlando Magic z moich ukochanych Miami Heat, zatem sprowadzenia Haslema wydaje się logicznym ruchem - sprowadzam swojego zawodnika do szatni mojej nowej drużyny. Co zrobił Thibs przychodząc do Knicks w rl? Ściągnął Rosea i Gibsona - smutne że takich rzeczy nie widzisz i jeszcze się z nich nabijasz.

Jak szanujesz Bouchera pokazał też bilans od Wolves dla Magic w 2T - po 16-8  dla Magic (a moi byli zdrowi i mieli banalny grafik - bardziej spodziewałem się 20-4 niż 16-8 w bilansach) i Wizards (bez Duranta i z wąskim kontrowersyjnym składem) - co nie ma nic wspólnego z siłą drużyny a właśnie z sympatią, czy antypatią do GMów. I ja tu nikomu nie narzucam prowadzenia w jedyny słuszny sposób drużyny - staram się wczuć w naszej zabawie w rolę GMa i chcę, żeby organizacja którą tu prowadzę miała jasną i przejrzystą politykę. 

13 minut temu, mac napisał:

Są osoby, który uważają, że w naszym formacie second rundery > late 1rd ..

Ja nie mam zdania, wolę pozyskać top3 Rookasów z FA ;)

 

 

 

11 minut temu, cvbe napisał:

Ode mnie 2x1st (unprotected) + jakieś 2ndy hurtowo :P

 

No może taki 2nd POR 21' jest fajny, ale nie przypominam sobie, żeby Szulim dostał jakiś 2nd wyższy niż ~40 picku :P

ja za Bouchera oddałem 2nd picki od Bostonu i Memphis, które wg mnie mają spore szanse być na początku II rundy draftu i dla mnie to właśnie late 1st picki, bo w ch%#j czasu scoutuję do draftu i pomimo, ze dodatkowo sprzyja mi szczęście, to Okeke, Quickley, czy Bolmaro nie znaleźli się u mnie przypadkowo i właśnie wg mnie takie picki oddałem za Bouchera. Ponadto obiecałem mu s5 i gra w s5 kosztem Oubre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

 

Nie komentujesz? Chociażby wczoraj kolejna szpila o Haslemie, ale ja na takie zaczepki już nie reaguję na forum. Brak zrozumienia dlaczego mam go w drużynie pokazuje, że podchodzisz do gry właśnie w systemie roto - a więc kumulacja najlepszych graczy pomimo zachwiania ich rzeczywistych ról w drużynie. 

W moim pierwszy bodajże poście w BeGM napisałem, że przychodzę do organizacji Orlando Magic z moich ukochanych Miami Heat, zatem sprowadzenia Haslema wydaje się logicznym ruchem - sprowadzam swojego zawodnika do szatni mojej nowej drużyny.

ja akurat Ciebie rozumiem i dlatego ściągnąłem Melo. Zrezygnowałem choćby z Batuma by to zrobić.

Pytanie czy w swoim głosowaniu dostałem za to od Ciebie jakiś kapitał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Chyba tak, C_M tak ceni Robinsona, że nie potrafi złożyć oferty z jego udziałem mimo desperackiej potrzeby wzmocnień :P 

Cm twierdzi ze jest znacznie lepszy od Aytona przy tym, wiec ten maks zdaje się nieunikniony

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie będzie, bo nie jest warty maxa

To czemu piszesz ze jest lepszy od Aytona a jednocześnie wspominasz o bezpieczeństwie finansowym przy założeniu ze Ayton bierze albo maksa albo TR?

Czy Bam Adebayo wg Ciebie powinien złożyć TR skoro nie dostał maksa przy extension? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja akurat Ciebie rozumiem i dlatego ściągnąłem Melo. Zrezygnowałem choćby z Batuma by to zrobić.

Pytanie czy w swoim głosowaniu dostałem za to od Ciebie jakiś kapitał?

Na Melo nie, ale nie wiem, czy pamiętasz - bardzo doceniałem Tysona Chandlera u Ciebie. Z Melo przy kolejnej nowej umowie (jak zostanie) będę już za Knicks - problemem tu były po prostu regularne minuty dla niego oraz podczas FA wg mnie eMeS miał lepszą narracje nawiązując do Portland. Jednak jak Melo jest u Ciebie - to juz nie widzę żadnego powodu by odchodził gdziekolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Odkąd @Alonzo mniej komentuje to nawet przychylniej patrzę na jego Orlando i tak się zastanawiam czy ten KCP tam jednak najbardziej nie pasuje? Wcześniej bliżej Wizards byłem. Nawet ostatnio ze dwa wpisy GM-a Magic polubiłem!

a dlaczego nie knicks?

skoro ma gwarancje s5 w najmocniejszym teamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Odkąd @Alonzo mniej komentuje to nawet przychylniej patrzę na jego Orlando i tak się zastanawiam czy ten KCP tam jednak najbardziej nie pasuje? Wcześniej bliżej Wizards byłem. Nawet ostatnio ze dwa wpisy GM-a Magic polubiłem!

I wczoraj ściągnąłem Ciebie z Ignora :) 

Dziś chce napisać w temacie Free agency - argumenty bez komentarzy, krótko uzasadniając dlaczego FA powinni spoglądać przychylniejszym okiem na moje Orlando. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Bradleyowi to miejsce obiecałeś podczas FA.

Ogólnie wszyscy macie w swych ofertach duże minusy.

Wizards - duże ryzyko braku PO.

Magic - ławka po powrocie Mitchella.

Wolves - ogólnie daleka ławka tuż przed nową umową. 

Knicks - Bradley co miał być starterem plus Malik Beasley.

Niemniej gdyby nie ta obietnica dla Averyego miałbyś pewne drugie miejsce tu za Lakers, a tak to jeden kij, kto tam za LAL.

 

Janury zrób ten sam ranking co ostatnio z porównaniem zarobków i siły drużyny wg bilansów, czemu nagle do 1 zdaniowych analiz się ograniczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja akurat Ciebie rozumiem i dlatego ściągnąłem Melo. Zrezygnowałem choćby z Batuma by to zrobić.

Pytanie czy w swoim głosowaniu dostałem za to od Ciebie jakiś kapitał?

Cytat

irving 34 carter/Burke 14
Bradley 20 Beasley 30 luwawu
Leonard 33 Dotson 2 jackson
Davis 33 Tucker 28 melo
Plumlee 20 Robinson 26

To, że Melo nie grał w pierwszym trymestrze to skandal, w sumie nie wiemy czy w drugim też nie pełnił roli maskotki, bo nie było opisu : (

Jedyny kapitał który powienieneś za to dostać to klapsy na pupe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Wiem, że january to propagandzista, ale jak obiecałeś S5 Bradleyowi faktycznie to jak te S5 ma Twoje wyglądać?

Cytat

. Do tego planowana jest dla niego rola startera, bo widzę tu dobrze dopasowany fit

owszem, można to intepretować jako obietnicę.

Tylko pytnaie czy to oznacza, że jak gracz spisuje się znacznie poniżej oczekiwań, to mu to miejsce w s5 należy się jak psu buda?

Dostał olbrzymią szansę, aktualnie jej nie wykorzystuje. 

Nie ma czegoś takiego jak zero-jedynkowa obietnica w NBA poza skrajnymi przykładami (do czego służy klauzula no-trade).

Myślę, że zrobiłem wszystko jak należy w kontekscie Bradleya. On postawił się w sytuacji w której konieczne jest szukanie usprawnień.

To samo miałeś w realu, z tym że Miami go wytransferowało.

Nie popełniłem tu żadnego wykroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

To, że Melo nie grał w pierwszym trymestrze to skandal, w sumie nie wiemy czy w drugim też nie pełnił roli maskotki, bo nie było opisu : (

Melo to tam gra po 40 minut. Po 10 meczach 3T Davis, Plumlee, Robinson i Tucker zagrali łącznie 8 meczów i 170 minut w RL NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

To, że Melo nie grał w pierwszym trymestrze to skandal, w sumie nie wiemy czy w drugim też nie pełnił roli maskotki, bo nie było opisu : (

Jedyny kapitał który powienieneś za to dostać to klapsy na pupe 

manipulacja i nie pokazanie całości opisu i tego co obiecywałem melo.

melo grał i gra zgodnie z obietnicą mu daną przed podpisaniem kontraktu.

myślę, że w kontekście sezonu te minuty są nawet większe niż mogl sie spodziewac.

i dla jasnosci, wszystkie oferty, w tym twoje, jak i dwoch innych organizacji były od razu odrzucane

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.