Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

ano nie wiem w czym Ci sie jego gra w ataku wyklucza i dlaczego jej nie przelozyc.

a co do obrony, to oczywiscie sliwka nie ejst w tym aspekcie wybitny, natomaist jest solidny i wole go aktualnie od jordana, ktory sie brzydko starzeje (fakt, ze jeli poprawia obrone w tym sezonie nets - jesli tak jest - wynika z braku zastepstwa)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ano nie wiem w czym Ci sie jego gra w ataku wyklucza i dlaczego jej nie przelozyc.

a co do obrony, to oczywiscie sliwka nie ejst w tym aspekcie wybitny, natomaist jest solidny i wole go aktualnie od jordana, ktory sie brzydko starzeje (fakt, ze jeli poprawia obrone w tym sezonie nets - jesli tak jest - wynika z braku zastepstwa)

DFG% w tym sezonie Plumleego to 60%. To nie jest wynik solidny. Isaiah Stewart bije go na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

, a będzie tu sobie piłkę Irvingowi i Kawhiemu na swoje statpaddowanie zabierał, dobre.

 

stac cie na wiecej

plumlee ogolnei zjada na sniadanie tego twojego kasztana theisa nad ktorym sie bolcujesz all day long

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chciałbym taką rozprawkę flubera o on/offach poczytać w przypadku rzekomego all-stara Sabonisa.

Jak "polepsza" zarówno obronę jak i atak.

O proszę, ktoś tu płakał 2 tygodnie temu, że nie można nikogo skrytykować w tej grze, bo zaraz się pojawiają ataki odwetowe i że mu się to nie podoba:) Hipokryzja level hard:)

A właśnie chciałem pochwalić Griffina w obronie:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612765&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201933,203486

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam tylko dlatego, że poczułem się wywołany do tablicy. Zostawię swój komentarz i uważam sprawę za zamkniętą. Nie pierwszy raz odchodzisz z Rady i sam osobiście mimo różnic zdań ubolewam, że zdobyłeś się na taki, a nie inny krok. Pozwoliłem sobie ponumerować poszczególne Twoje akapity aby w jednym cytacie odnieść się w miarę do wszystkiego.

12 godzin temu, karpik napisał:

1. Jako że nie lubię nudnych czwartków, to chciałbym niniejszym zrezygnować z roli Radnego po niczym nie popartych pomówieniach ze strony innego członka Rady.

A tak serio, to tylko szukałem pretekstu, żeby to zrobić, a Eld dał mi znakomity, więc korzystam z okazji. Jednak, żeby pozostać przy dramatycznym tonie, to niech to będzie głos sprzeciwu wobec ostatnich działań Rady, w której niby byłem, ale jako radny czułem się bezradny...

Najpierw sprawa z Marcusem i ściąganiem protekcji z nowych GMów, a następnie nierówny deal z jednym z nich, potem niby skorygowany, ale ja uważam, że gdyby on został poddany ocenie zanim został wrzucony na forum, to by został uwalony nawet w tej formie, w której przeszedł.

2. Potem sprawa obecnych ruchów Szulima. Szulim mnie pewnie bardzo nie lubi, ale to naprawdę nic osobistego. Starałem się po prostu dbać o przyszłość Utah, a w mojej ocenie oddawanie za bezcen solidnych zawodników nie jest dobrym pomysłem, zresztą w najbliższych dniach pewnie będzie kolejny tego przykład. Miło, że Szulim zapewnia, że to projekt długofalowy, ale tacy też już w tej grze byli, a potem znikali i zostawiali klub w połowie c***owej przebudowy. Nie widzę powodu, żeby Szulima traktować inaczej niż wszystkich. Moim zdaniem rozsądnym byłoby dogranie sezonu do końca, bo picku i tak w tym roku raczej nie obroni, a dopiero potem jakieś odważniejsze ruchy, zresztą pisałem o tym GMowi.

3. No i wreszcie dzisiejsze zamieszanie i Alonzo z Eldem na straży funu i radości z gry... Trudno mi się z tego nie śmiać, ja natomiast mam większy fun wtedy, gdy gramy według jasnych i równych dla wszystkich reguł. Na całe szczęście nie miałem racji, bo wyszedłby z tego większy dym. A tak to się cieszę, że mogę se od Rady odpocząć, bo ostatnimi czasy jakieś 50% podejmowanych decyzji było przy moim kategorycznym sprzeciwie. 

4. Jakby co, to dalej można do mnie pisać w sprawach CBA, gdy komuś akurat nie działa wyszukiwarka google :)

Ad. 1 - co do pomówień. Chyba nie oczekujesz ode mnie, że wskażę Ci palcem kto mi tak napisał. Akurat co jak co ale ja jak komuś napiszę, że nie puszczę pary z ust to właśnie tak będzie. Jeśli chcesz to mogę Ci co najwyżej printscreeny zamieścić, ale oczywiście bez nicków tychże osób. 

Również odniosłem podobne wrażenie, że szukałeś pretekstu. Towarzyszyło mi ono od jakiegoś czasu gdzie jak Marcus słusznie wspomniał - nie raz przez oznaczanie na naszym kanale musiałem się dopraszać odpowiedzi przez dwie strony. Co do ruchu Marcusa pozostawię to bez komentarza. To Wasza sprawa jak się wzajemnie odbieracie. Wasza opinia. Wasze relacje. Wasza reputacja. Nie chcę w to wnikać.

Ad. 2 - podobnie z Szulimem. Twoje zdanie nie musi być jedyną słuszną drogą jaką nowy GM musi obrać. Owszem, Jazz mają cholernego pecha i nauczeni doświadczeniem patrzymy na to jednak z dużą obawą ale jednak z drugiej strony uważam, że każdy zasługuje na odrobinę zaufania. Szulim to spoko gość. Mimo nadmiaru emotikonów jaką używa ja mu wierzę na słowo, iż nas nie opuści. Zresztą 10 lat w roto mówi samo za siebie. Tyle to ja nawet na forum nie jestem, podobnie jak na przykład Marcus czy 75% ludzi z forum. Do tego Szulim do nas nie trafił z łapanki, a po bardzo solidnej rekomendacji jednego z GMów, gdzie po niej w zasadzie nie chciałem nikogo innego do Jazz tylko właśnie jego. Mnie osobiście to wystarczy, szkoda, że Tobie nie.

Co do picku, że go pewnie nie obroni i że niedługo walnie wymiana z którą też się nie zgadzasz, a wobec to której byłeś bezradny. Otóż sam Szulim Ci przyzna, że wymianę z Ballem skutecznie sam mu blokuje w naszych prywatnych rozmowach, dając mniej lub bardziej wymownie, że cena jaką otrzymał jest po prostu słaba. Owszem, wrzucałem dwie różne wersje na forum Rady, ale nie jest to równoznaczne z tym, że je akceptuję. Szulim chciał, Szulim ma. Co do picku o tym też pisałem. Jeśli go nie obroni w tym roku ( pomijam fakt, że przy zmienionych zasadach losowania draftu ma jakieś szanse na to i to większe niż 1% ) to przynajmniej zdejmie protekcje na dwa kolejne lata. Tu ma typową sytuację win-win. 

Ad. 3 - nie jest fajnie czytać, że śmiejesz się ze zdania innych zamiast próbować wejść w dyskusję celem wypracowania wspólnego rozwiązania. W 101% się zgadzam, że powinniśmy grać wg. reguł ale wygląda to co najmniej dziwnie, że w 4 dniu po otwarciu okienka transferowego nagle wygrzebujesz paragraf, że 70% wymian z tego okienka nie wychodzi wiedząc jaką to burzę rozpęta. Ja gdybym coś takiego znalazł osobiście bym trzy razy sprawdził zanim wrzucił bym to na forum oznaczając każdego zainteresowanego co bardziej przypomina rzuceniem gówna w wiatrak wiedząc co się stanie niż troskę o paragraf. Czy moglibyśmy wypracować rozwiązanie? A i owszem. Skoro udało nam się z graczami którzy podjęli QO poprzez szybką ankietę ( Boucher, Damion Lee ) to i tu by się udało. Wystarczyło tylko chcieć. Nie rozumiem natomiast dlaczego nie popierał byś ewentualnej zmiany, amnestii dla tego punktu dotyczącego 3 msc. od podpisania, a zmiany w naszym systemie finansowym zaakceptowałeś które nijak się mają przecież do CBA. Czy to nie jest wybiórcze działanie? Pozostawmy to pytanie lepiej bez odpowiedzi.

Rada nie działa na zasadach veta, a działa na zasadach większości. Demokracja może i nie jest dobrym rozwiązaniem ale póki co niczego lepszego jeszcze nie wymyślono. 

Ad. 4 - tu na pewno nie raz pozwolę sobie skorzystać. Mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciw. Szkoda, że odszedłeś ale to Twój wybór i go szanuję. Niemniej chciał bym, o ile się oczywiście zgodzisz - abyś był dla Rady kimś takim kim jest January z systemem finansowym. Nie decyzyjny skoro sam z tego zrezygnowałeś, ale istotną osobą na którą w kwestiach CBA będzie można liczyć.'

I na koniec aby więcej już tego nie ciągnąć. Jeśli poczułeś się w jakikolwiek sposób przeze mnie urażony to wiedz, że nie zrobiłem tego świadomie, ani specjalnie i publicznie chcę Cię przeprosić. Stało się jak się stało. Trudno. Show must go on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

O proszę, ktoś tu płakał 2 tygodnie temu, że nie można nikogo skrytykować w tej grze, bo zaraz się pojawiają ataki odwetowe i że mu się to nie podoba:) Hipokryzja level hard:)

No jak ktoś powołuje się na on/off jak wyrocznie i tworzy narracje, że Plumlee to słaby obrońca to próbuje dać do zrozumienia na przykładzie, który da do myślenia ( w twoim przypadku Sabonis ), że to błędna interpretacja statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No jak ktoś powołuje się na on/off jak wyrocznie i tworzy narracje, że Plumlee to słaby obrońca to próbuje dać do zrozumienia na przykładzie, który da do myślenia ( w twoim przypadku Sabonis ), że to błędna interpretacja statystyki.

Ale Plumlee jest minusowy w obronie w on/off w 8 z 9 klubosezonów, w których grał! To nie jest k**** próbka 25 meczów z koronawirusowego sezonu tylko 8 lat kariery! Czujesz różnicę, czy nie bardzo?

Nie wspominając o tym, ze on/offy Sabonisa w obronie pokazują, ze jest po prostu dużo gorszym obrońcą od Mylesa Turnera, wiec tu akurat nie ma żadnego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

co do pomówień. Chyba nie oczekujesz ode mnie, że wskażę Ci palcem kto mi tak napisał.

Oczywiście, że nie. Nawet mnie to nie interesuje, od początku chodzi mi o to, żebyś łaskawie wskazał jakie to były sytuacje, a nie z kim rozmawiałeś. 

23 minuty temu, Eld napisał:

W 101% się zgadzam, że powinniśmy grać wg. reguł ale wygląda to co najmniej dziwnie, że w 4 dniu po otwarciu okienka transferowego nagle wygrzebujesz paragraf, że 70% wymian z tego okienka nie wychodzi wiedząc jaką to burzę rozpęta. Ja gdybym coś takiego znalazł osobiście bym trzy razy sprawdził zanim wrzucił bym to na forum oznaczając każdego zainteresowanego co bardziej przypomina rzuceniem gówna w wiatrak wiedząc co się stanie niż troskę o paragraf.

No dziwne, ale tak jak pisałem, wczoraj mnie olśniło (albo raczej zaćmiło), a że było tak późno, a miałem na głowie wiele innych spraw, stwierdziłem, że nie mamy czasu czekać, tylko trzeba prostować póki nie jest bardzo za późno. I proszę Cię nie wytykaj mi w tonie, że byś pewne rzeczy 3 razy sprawdził, bo nawet ostatnio próbowałeś blokować deal z Meyersem Leonardem choć 2 razy Ci wcześniej napisałem łącznie z wyjaśnieniem dlaczego, że wszystko jest ok.

23 minuty temu, Eld napisał:

Nie rozumiem natomiast dlaczego nie popierał byś ewentualnej zmiany, amnestii dla tego punktu dotyczącego 3 msc. od podpisania, a zmiany w naszym systemie finansowym zaakceptowałeś które nijak się mają przecież do CBA. Czy to nie jest wybiórcze działanie?

Bo w sprawach wymian korzystamy z CBA 1:1, a system finansowy sami sobie stworzyliśmy? To może być dobry trop.

23 minuty temu, Eld napisał:

Rada nie działa na zasadach veta, a działa na zasadach większości. Demokracja może i nie jest dobrym rozwiązaniem ale póki co niczego lepszego jeszcze nie wymyślono.

Zgadzam się, ale nie chcę jednocześnie być w Radzie, z której działaniami ostatnio się praktycznie we wszystkim nie zgadzam. Szkoda mojego czasu, mogę go lepiej spożytkować.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

Co do picku o tym też pisałem. Jeśli go nie obroni w tym roku ( pomijam fakt, że przy zmienionych zasadach losowania draftu ma jakieś szanse na to i to większe niż 1% ) to przynajmniej zdejmie protekcje na dwa kolejne lata. Tu ma typową sytuację win-win. 

Sytuacja win-win byłaby jakby zagrał sobie w play-in, oddał pick w okolicach no. 11 i do tego skończył sobie rok finansowo na plusie, co jest bardziej możliwe :)

A tak jest duże ryzyko oddania bardzo mocnego picku (pewnie okolice no. 6), bo z loterią to wiadomo, może się poszczęści, może nie. Wiem, że się powtarzam, ale w tej kwestii absolutnie zgadzam się z @karpik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, karpik napisał:

 

Tak jak pisałem. Nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Chcąc tylko odpowiedzieć na Twoje pytanie to nadmienię, że chodziło o jedną wymianę Jazz i co nie jest raczej żadnym zaskoczeniem o multiway Qcina. Tyle. Nie drążmy tego dalej. A co do Leonarda - szczerze przyznam, że teraz to dopiero odnalazłem wyjaśnienie na forum Rady. Wymieniam takie ilości PM, że mi to po prostu umknęło. 

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Sytuacja win-win byłaby jakby zagrał sobie w play-in, oddał pick w okolicach no. 11 i do tego skończył sobie rok finansowo na plusie, co jest bardziej możliwe :)

A tak jest duże ryzyko oddania bardzo mocnego picku (pewnie okolice no. 6), bo z loterią to wiadomo, może się poszczęści, może nie. Wiem, że się powtarzam, ale w tej kwestii absolutnie zgadzam się z @karpik

Ja tam nie zamierzam sterować Szulimem jak pacynką. Podobnie będzie miał nowy GM Bucks, choć on w pierwszym zdaniu ode mnie przeczytał, że Giannis jest nietykalny, nieruszalny i że ma walczyć o wynik z jednoczesnym zadbaniem o finanse. Giannis tak czy siak na pewno do końca RS siedzi w Bucks, a trzecie okienko transferowe gdzie samodzielnie będzie mógł przeprowadzać wymiany przypada akurat po T1 2021/22. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Co to za nagla zmiana w trakcie sezonu pod 1 z radnych (Magic i Quickley) by mógł zaoszczędzić 300k ?

Dementuje. Quickley nie ma tu nic do rzeczy - to nie o mnie chodzi. ja go podpisuję na 1+ 1TO podczas następnego sezonu.

Sprawa dotyczy innego przypadku i nie ma tu żadnego wałku. Niech @Eld i @karpik tłumaczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braveheart spytał się o możliwości podpisania swojego gracza i okazało się, że wg regulaminu była tylko jedna - 1+1, co w praktyce, dla gracza w pierwszym roku 2-letniego two-way nie jest korzystne ani dla niego ani dla jego klubu. Klub nie zyskuje dodatkowego roku na umowie jak w przypadku rocznych two-wayów, więc trzyma takiego gracza na 2W i nie ma go w salary, a gracz traci pieniądze oraz potencjalne playing time. Ot, zmiana nieżyciowego przepisu, Alonzo nie ma z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.