Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

mam problemy @Qcin_69 od których się nie uchylam. problem taki, ze w 95 % naszych druzyn te problemy z marszu by wyklcuzały z walki, a u mnie wyglada to tak

irving/carter/burke
luwawu/dotson
leonard/jackson
tucker/melo
plumlee/antetokump

no coz, dalej druzyna na powyzej 0.500 (via brooklyn z reala, ktorzy z podobnej jakosci skladaem robia bdb bilans, via bucks u nas ktorzy z podobymi problemami zrobili 14:10 czy sixers z podobnym potencjalem),

szczescie w neiszczesicu relatywnie zabezpieczylem sie na ewentualnosc kontuzji, choc bogowie koszykowki na pewno nie sprzyjaja

 

W sensie ze luwawu to Twój joe Harris? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W sensie ze Tucker w aktualnej formie jest lepszy niż Jeff green czy mason robi przewagę nad deandre Jordanem czy chodzi o tego antetokounmpo z ławki? 

no jordan to zwloki, a sliwka udowadnia ze jest bdb, niedocenianym rolesem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie, tucker gra w niemiarodajnej sytuacji i jak odejdzie z rockets (na co sie zapowaida) optyka sie zmieni

Wiem ze jesteś fanem graczy którzy w 30 minut potrafią nie zdobyć punku, ale Tucker w tym roku jest c***owy po obu stronach parkietu i pewnie gdyby Houston nie chcieli nim za wszelka cenę handlować to już dawno nie byłoby go w rotacji, dość dziwne masz podejście jak na kogoś kto nie żyje przeszłością tylko dniem dzisiejszym- jak sam o sobie pisałeś 

97192E42-D725-4F64-95D2-A19FD72252D5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Jordan jest plusowy w Nets a plumlee jest minusowy w Pistons. Nabijanie boxa w jednej z najgorszych drużyn ligi nie jest udowadnianiem niczego. 

no ty oceniasz na podstawie boxa, a ja na podstawie 10-letniej kariery

w ktorej utrzymuje stale, rowny poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

 Jak podpiszemy Jordana to będziesz go oceniał za ostatni sezon czy na podstawie 10letniej kariery? 

podstawowa przeslanka aktualna gra, potem badam kontekst i okolicznosc, a na koniec sbusumpcja.

niemniej dokonczylem mysl  w poprzednim poscie ktora byc moze lepiej. zobrazuje ci o co mi chodzilo "w ktorej utrzymuje stale, rowny poziom"

Teraz, fluber napisał:

To co? JJ Redick za Malika Beasleya?:)

jj reddick nie urzymuje stalego, rownego poziomu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

podstawowa przeslanka aktualna gra, potem badam kontekst i okolicznosc, a na koniec sbusumpcja.

niemniej dokonczylem mysl  w poprzednim poscie ktora byc moze lepiej. zobrazuje ci o co mi chodzilo "w ktorej utrzymuje stale, rowny poziom"

DeAndre Jordan jest lepszym graczem od Masona w tym sezonie i jest lepszym graczem od Masona przez cała karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

z dupy opinia oparta na nieznajomosci

Na 8 sezonów Masona w NBA i 9 klubach, które można liczyć ( bo w sezonie 16/17 grał w dwóch zespołach), to na te 9 razy tylko jeden raz obrona jego zespołu z nim na parkiecie była lepsza niż bez niego. O 0,2 punktu jak zmieniał jeszcze grubego Jokića. Zwłoki Deandre Jordana trzeci sezon z rzędu poprawiają obronę swojego zespołu o 3-4 punkty na 100 posiadań. Masz na centrze drzwi obrotowe, które robią w tankerze 5 asyst na mecz i wstawiasz te drzwi obrotowe do składu razem z Leonardem i Irvingiem i liczysz na to, że będziemy brać jego grę w ataku z Pistons, czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.