Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czemu posty są usuwane, a nie przenoszone? 

Bo jest z tym 10 razy więcej roboty, a i z telefonu nie należy to do najłatwiejszych zadań. Pozatym już tyle razy o tym pisałem.

A swoją drogą czemu dyskusje pojawiają się w Media Room, a nie uzywasz cytowania i nie przejdziesz do innego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

 

A swoją drogą czemu dyskusje pojawiają się w Media Room, a nie uzywasz cytowania i nie przejdziesz do innego tematu?

Bo jest z tym 10 razy więcej roboty, a i z telefonu nie należy to do najłatwiejszych zadań 😀

Oczywiście żart, doceniam pracę i wytrwałość i przepraszam za wszelkie błędy, także te przyszłe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tecu napisał:

Bo jest z tym 10 razy więcej roboty, a i z telefonu nie należy to do najłatwiejszych zadań 😀

Oczywiście żart, doceniam pracę i wytrwałość i przepraszam za wszelkie błędy, także te przyszłe 😉

Kogoś się humor trzyma widzę 🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie lubię nudnych czwartków, to chciałbym niniejszym zrezygnować z roli Radnego po niczym nie popartych pomówieniach ze strony innego członka Rady.

A tak serio, to tylko szukałem pretekstu, żeby to zrobić, a Eld dał mi znakomity, więc korzystam z okazji. Jednak, żeby pozostać przy dramatycznym tonie, to niech to będzie głos sprzeciwu wobec ostatnich działań Rady, w której niby byłem, ale jako radny czułem się bezradny...

Najpierw sprawa z Marcusem i ściąganiem protekcji z nowych GMów, a następnie nierówny deal z jednym z nich, potem niby skorygowany, ale ja uważam, że gdyby on został poddany ocenie zanim został wrzucony na forum, to by został uwalony nawet w tej formie, w której przeszedł.

Potem sprawa obecnych ruchów Szulima. Szulim mnie pewnie bardzo nie lubi, ale to naprawdę nic osobistego. Starałem się po prostu dbać o przyszłość Utah, a w mojej ocenie oddawanie za bezcen solidnych zawodników nie jest dobrym pomysłem, zresztą w najbliższych dniach pewnie będzie kolejny tego przykład. Miło, że Szulim zapewnia, że to projekt długofalowy, ale tacy też już w tej grze byli, a potem znikali i zostawiali klub w połowie c***owej przebudowy. Nie widzę powodu, żeby Szulima traktować inaczej niż wszystkich. Moim zdaniem rozsądnym byłoby dogranie sezonu do końca, bo picku i tak w tym roku raczej nie obroni, a dopiero potem jakieś odważniejsze ruchy, zresztą pisałem o tym GMowi.

No i wreszcie dzisiejsze zamieszanie i Alonzo z Eldem na straży funu i radości z gry... Trudno mi się z tego nie śmiać, ja natomiast mam większy fun wtedy, gdy gramy według jasnych i równych dla wszystkich reguł. Na całe szczęście nie miałem racji, bo wyszedłby z tego większy dym. A tak to się cieszę, że mogę se od Rady odpocząć, bo ostatnimi czasy jakieś 50% podejmowanych decyzji było przy moim kategorycznym sprzeciwie. 

Jakby co, to dalej można do mnie pisać w sprawach CBA, gdy komuś akurat nie działa wyszukiwarka google :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik pisałeś coś ze dajesz czas do 22:00 i automatycznie gdy nie będzie wyjaśnienia składasz dymisje. Spóźniłeś się 7 minut - to 7 razy więcej niż ja w oddawaniu Melo dwa lata temu. Tam 0:00 wpisywałem deala gdzie mnie z forum wywaliło a teraz to wpis 22:07. 
Nie przejdzie ;) 

Edit: 10 minut. A to już po temacie zupełnie 🤥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik chciałbym się odnieść do twoich słów 

Akurat bardzo merytorycznie z tobą rozmawiałem na Priv, przyjąłem twoja opinie, zrobiłem po swojemu.

aczkolwiek nie widzę żadnej sytuacji w której miałbym cię za coś nie lubić 😂 prędzej to mogłoby działać w druga stronę bo dość mocno forsuje swoje pomysły ale ja osobiście nic nie mam do ciebie i szanuje za twoje zdanie nawet jeśli byłeś krytycznie nastawiony do moich ruchów ;) 

Ale no offence - mam nadzieje ze jeszcze będzie wiele okazji do rozmów, dyskusji i jakiś wymian miedzy nami 😇

może moje ruchy są niepopularne, jednakże no cóż - przyjmując gre w beGM wiem ze jest to projekt wieloletni i cokolwiek każdy nie powie, będziecie się ze mną meczyc przez wiele lat 😎

a gram w różne wersje roto od 10 lat 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Najpierw sprawa z Marcusem i ściąganiem protekcji z nowych GMów, a następnie nierówny deal z jednym z nich, potem niby skorygowany, ale ja uważam, że gdyby on został poddany ocenie zanim został wrzucony na forum, to by został uwalony nawet w tej formie, w której przeszedł. 

Temat ze ściągnięciem protekcji z nowych GMów miał dwie strony i mimo oznaczeń Elda unikałeś odpowiedzi. 

Czemu? 

Decyzja zapadła, a ty dopiero wiedząc co jest wynegocjowane zacząłeś torpedować jasne ustalenia, które zapadły na forum rady czyniąc z niej farse, a ze mnie oszusta. 

Ja mówiłem, że jak deal się nie podoba to możecie uwalić cały. Ale wy chcieliście bym dopłacał do Blake Griffina topowym pickiem. To tak jakby teraz Ashigaru dopłacał swoim first pickiem do zrzucenia DeAndre Jordana. Niby można, tylko po co? 

Dziękujemy za twój wkład jako członka rady. Nic więcej nie mam do dodania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

No i wreszcie dzisiejsze zamieszanie i Alonzo z Eldem na straży funu i radości z gry... Trudno mi się z tego nie śmiać, ja natomiast mam większy fun wtedy, gdy gramy według jasnych i równych dla wszystkich reguł. Na całe szczęście nie miałem racji, bo wyszedłby z tego większy dym.

Szkoda, że taki konsekwentny nie byłeś nagradzając z d.. dodatkową turą FA leniwych i cwanych GMów przed sezonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja mówiłem, że jak deal się nie podoba to możecie uwalić cały. Ale wy chcieliście bym dopłacał do Blake Griffina topowym pickiem. To tak jakby teraz Ashigaru dopłacał swoim first pickiem do zrzucenia DeAndre Jordana. Niby można, tylko po co? 

bo taka jest wartość najgorszego kontraktu w lidze?

a po co? nie wiem po co, 95 % transferów przeprowadzanych przez Was jest bez sensu, niemniej to jest nieistotne. w tej sytuacji liczy się czysta wartość i uczciwy zwrot w dealu, który nie miał miejsca.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

 

Czyli Knicks w tym trymestrze graja bez:

M.Robinsona

M.Beasleya

A.Davisa

A.Bradleya 

Kluczowe role będą pełnić:

D.Dotson

T.Luwawu

T.Burke

Jevon Carter

Justin Jackson

Przestaje dziwić dlaczego CM się tyle pluje ostatnio i wszystkich atakuje aby odwrócić uwagę od swoich problemów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problemy @Qcin_69 od których się nie uchylam. problem taki, ze w 95 % naszych druzyn te problemy z marszu by wyklcuzały z walki, a u mnie wyglada to tak

irving/carter/burke
luwawu/dotson
leonard/jackson
tucker/melo
plumlee/antetokump

no coz, dalej druzyna na powyzej 0.500 (via brooklyn z reala, ktorzy z podobnej jakosci skladaem robia bdb bilans, via bucks u nas ktorzy z podobymi problemami zrobili 14:10 czy sixers z podobnym potencjalem),

szczescie w neiszczesicu relatywnie zabezpieczylem sie na ewentualnosc kontuzji, choc bogowie koszykowki na pewno nie sprzyjaja

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

mam problemy @Qcin_69 od których się nie uchylam. problem taki, ze w 95 % naszych druzyn te problemy z marszu by wyklcuzały z walki, a u mnie wyglada to tak

irving/carter/burke
luwawu/dotson
leonard/jackson
tucker/melo
plumlee/antetokump

no coz, dalej druzyna na powyzej 0.500 (via brooklyn z reala, ktorzy z podobnej jakosci skladaem robia bdb bilans, via bucks u nas ktorzy z podobymi problemami zrobili 14:10 czy sixers z podobnym potencjalem),

szczescie w neiszczesicu relatywnie zabezpieczylem sie na ewentualnosc kontuzji, choc bogowie koszykowki na pewno nie sprzyjaja

 

Dramatyczna rotacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.