Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Jak byś czytał co pisze, szczególnie w temacie 'poradnik covidowy' który to jest lekturą obowiązkową dla wszystkich GMów to byś teraz nie płakał. Tam są przekazywane wszystkie ustalenia, wszystkie daty i terminy.

Masz czas na pierdoły, na czepianie się kogo popadnie od Portland aż do Miami, masz czas na fapowanie nad Śliwką, a nie masz czasu na poświęcenie 90 sekund na przeczytanie postu z datami.

wiem biczuję sie za to. masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

lol teraz to dopiero przeczytalem. co to za gowniana zasada z tym 22 lutego, tez chcialem skladac oferty.

zawsze byly po zamknieciu okienka z wymianami

@MarcusCamby @Eld @karpik @january @ozzy110

Też pamiętam, że były po zamknięciu, dlatego pytałem kilka razy o te oferty cvbe, ale było to jak wołanie na puszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też pamiętam, że były po zamknięciu, dlatego pytałem kilka razy o te oferty cvbe, ale było to jak wołanie na puszczy. 

A co to za różnica czy w trakcie okienka czy po?

Poza tym ustalone terminy wiszą gdzieś mniej więcej od 1 Lutego. Jakoś nikt tego nie podnosił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

To, że Minnesota to praktycznie klub mafijny, na pewno nie pomaga:) O BeGM Wolves Vega mógłby nakręcić drugą część Bad Boya, a Ciebie zagrałby Antek Królikowski:)

Czlowieka Morza mógłby zagrać Jarosław Jakimowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

@mac @Qcin_69 macie problem do rozwiązania. Macie na ten moment 13 graczy. Niech któryś z Was wrzuci w odpowiednim temacie, że podpisujecie R. Tuckera tak jak Qcin pisał.

Co do multi wymiany Qcina - zawodnicy wprowadzeni, zostały picki.

To nie problem a komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 @mac @tangiers @Sylvinho. @Braveheart22 @Ashigaru @Sylvinho. @tangiers @Alonzo Wasza wymiana z pickami wprowadzona. Bardzo proszę Was o sprawdzenie czy się każdemu wszystko zgadza.

Dodatkowo: Sylwek masz 13 zawodników. Albo coś przegapiłem albo masz kogoś do podpisania na już.

Muszę pochwalić Qcina za bardzo czytelne rozpisanie trade'u. Jak widzicie nawet przy multiway da się zachować czytelność dzięki czemu wprowadzałem to 15 minut ( z kontrolą formuł w payrollu ), a nie godzinę i 15 minut.

----------------------------------------

@shevcu u Ciebie też widzę 13 zawodników. Jak to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

@Qcin_69 @mac @tangiers @Sylvinho. @Braveheart22 @Ashigaru @Sylvinho. @tangiers @Alonzo Wasza wymiana z pickami wprowadzona. Bardzo proszę Was o sprawdzenie czy się każdemu wszystko zgadza.

Dodatkowo: Sylwek masz 13 zawodników. Albo coś przegapiłem albo masz kogoś do podpisania na już.

Muszę pochwalić Qcina za bardzo czytelne rozpisanie trade'u. Jak widzicie nawet przy multiway da się zachować czytelność dzięki czemu wprowadzałem to 15 minut ( z kontrolą formuł w payrollu ), a nie godzinę i 15 minut.

----------------------------------------

@shevcu u Ciebie też widzę 13 zawodników. Jak to możliwe?

Tu chciałbym pochwalić siebie - bo generalnie rozpiska to była moja działka 😎

@Qcin_69 był odpowiedzialny za wrzucenie na forum ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Tu chciałbym pochwalić siebie - bo generalnie rozpiska to była moja działka 😎

Zgadza się, Szulim dobrze zastosował się do wysłanego mu wzoru, starczyło kilka drobnych korekt, ponad to chciałem tylko wspomnieć ze akurat wszystkie moje multi są rozpisane perfekcyjnie, a to ze każecie mi rozbijać czasami deale na 8 mniejszych to już nie moja wina, zawsze dbam o każdy szczegół i nie ma się do czego przyjebac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no macie teraz 3 centrow ktorzy zasluguuja na minuty

Tak.

Wiem, ze to sie w kulturze NYK nie mieści w głowie, że organizacja bierze pod uwagę zdanie zawodników i ich potrzeby.

A Dwight uważa gre w Minny za najlepszą przygodę w swojej karierze i chciałby tu grać do Jej końca, a dalej nawet pełnić rolę Udonisa Haslema jako mentora.

Bardzo chętnie podpisze w lato 3letni kontrakt za minimum z team option w last year i my w Minny to uszanujemy oczywiście, tak jak szanujemy życzenia wszystkich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tangiers napisał:

@shevcu PW

image.png.15f9352aa64884ce5494eea79485026c.png

Nieeeee

jeszcze raz nieeee

wezme kogoś wężykiem z tego way. Po to schodziłem z razu by brać wafli od was, opanujcie się ;)

 

 

Godzinę temu, Eld napisał:

@Qcin_69 @mac @tangiers @Sylvinho. @Braveheart22 @Ashigaru @Sylvinho. @tangiers @Alonzo Wasza wymiana z pickami wprowadzona. Bardzo proszę Was o sprawdzenie czy się każdemu wszystko zgadza.

Dodatkowo: Sylwek masz 13 zawodników. Albo coś przegapiłem albo masz kogoś do podpisania na już.

Muszę pochwalić Qcina za bardzo czytelne rozpisanie trade'u. Jak widzicie nawet przy multiway da się zachować czytelność dzięki czemu wprowadzałem to 15 minut ( z kontrolą formuł w payrollu ), a nie godzinę i 15 minut.

----------------------------------------

@shevcu u Ciebie też widzę 13 zawodników. Jak to możliwe?

Czekam na wężyk tego way który ma wystartować po zamknięciu okienka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Ale two-way nie uzupełnisz 14 spotu. Musisz mieć kogoś na normalnym kontrakcie. 

Chwila, gracz na 2 way zgodnie z regulaminem nie wlicza mi się do salary i może grać jeden trymestr. Nie mogę podpisać i uzupełnić zlot takim graczem. Pojebany absurd...

dobra podpisze kogoś w weekend za 0.9 jak coś bez spinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.