Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

O dzięki. Pierwotny link się wypierdzielił.

Teraz, Tecu napisał:

Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że stronka padła 🙂 Dzięki. 

Podziękujcie Karpikowi, bo to on mnie kilka dni temu tym linkiem podratował :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tomek9248 Kungfubestia prosił o przekazanie Ci poniższego:

cxOojjA.jpg

Pewnie pełen barek Whisky nie Wibsky.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ogólnie to pamiętajcie, że tegoroczny covidowy wyjątek (liczenie hardcapów z progu zamiast z RL luxury-tax line, którego wciąż nie znamy to z wcześniej projected 139 mln) to był wyjątek (imo słuszny, choć dla mnie niekorzystny).

Za rok tak już jak coś nie będzie, więc niektórzy o przyszłej trzylatce niech już rozliczeniowej myślą intensywnie, bo widzę u niektórych potencjalne mega problemy.

Druga sprawa - jak karpik pisał ostatnio, że unguaranteed trzeba do końca sezonu potwierdzić (nie oceniam, nie moja broszka :D) to załóżcie temat z listą takich umów na potwierdzanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Druga sprawa - jak karpik pisał ostatnio, że unguaranteed trzeba do końca sezonu potwierdzić (nie oceniam, nie moja broszka :D) to załóżcie temat z listą takich umów na potwierdzanie:)

Dzięki za przypomnienie. Na pewno zajmę się tym jeszcze przed draftem.

Natomiast pamiętaj o czym gadaliśmy na PM. Jedna rzecz Cię nie ominie, albo namówię LeBrona aby Cię zwolnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, january napisał:

Druga sprawa - jak karpik pisał ostatnio, że unguaranteed trzeba do końca sezonu potwierdzić (nie oceniam, nie moja broszka :D) to załóżcie temat z listą takich umów na potwierdzanie:

To tak nie działa. Od tego jest waiver wire. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, karpik napisał:

To tak nie działa. Od tego jest waiver wire. 

Raczej tak nie było dotąd (poza umowami ung podpisywanymi latem jakoś rok temu i miesiąc później zwalnianymi). Jak robimy z unguarateed wedle tego co piszesz team-option, to nie wiem czemu w 1 przypadku jest temat, a w 2 nie.

Wolę się upewnić jaka tu ma teraz być datacja i procedura -kiedy zostaje ktoś, a kiedy nie, bo sam mam dwóch graczy z unguaranteed umowami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Wolę się upewnić jaka tu ma teraz być datacja i procedura -kiedy zostaje ktoś, a kiedy nie, bo sam mam dwóch graczy z unguaranteed umowami.

To ja też chciałbym się upewnić co z tymi unguaranteed @karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to są normalne kontrakty, których wartość w nadchodzącym sezonie jest niegwarantowana. Jeśli się kogoś takiego zwolni przed końcem obecnego sezonu (mamy do tego odpowiedni temat), to nie płaci się takiemu graczowi ani centa w nadchodzącym sezonie, jak się go nie zwolni, to jego kontrakt staje się gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie mogę podpisać Dorta? 
Ile hajsu w to lato mogę w końcu wydać? 
Jak jest w końcu sytuacja Golden z pickami? Bo w arkuszu są podobno błędy?

pozdraiwam (nie ogarniający Gm Golden)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MMM2121 napisał:

Ile hajsu w to lato mogę w końcu wydać? 

Masz hardcap na poziomie 133,789 mln $.

Możesz go podnieść przez cash transactions jeszcze (możesz przyjąć jeszcze około 3,6 mln w takiej transakcji w tym sezonie, co polepszy Ci wartość hardcapu o około 1,8 mln i wtedy wynosiłby około 135,5-135,6 mln).

Reszta pytań to już do radnych:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, człowiek...morza napisał:

co uzasadnia obnizana liczbe tur na wolnej agenturze?

sars_cov_2.jpg

Ale bez obaw. Zwiększymy liczbę możliwych do złożenia ofert ( np. nie pięciu a sześciu ), tak aby ostateczna suma ( liczba ofert x liczba tur ) się wyrównała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie są w temacie wymian wprowadzone wymiany z ostatniego okienka (na pierwszą stronę), ja pisałem że takiego gówna multiway wprowadzać nie będę. Więc pewnie brakuje czegoś w cash transactions. Ja tego uzupełniać na pewno nie będę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Ogólnie nie są w temacie wymian wprowadzone wymiany z ostatniego okienka (na pierwszą stronę), ja pisałem że takiego gówna multiway wprowadzać nie będę. Więc pewnie brakuje czegoś w cash transactions. Ja tego uzupełniać na pewno nie będę 🙂 

Znaczy, że finanse są ciągle nie dopięte i mówisz o tym spokojnie tuż przed rozpoczęciem FA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że finanse są ciągle nie dopięte i mówisz o tym spokojnie tuż przed rozpoczęciem FA?

Yup, jak nie ma wprowadzonych wymian z okienka, które ktoś tam przy tym gównianym multiway się wtedy zobowiązał wprowadzić to jak były tam jakieś cash transactions to ich brak. Ja pisałem, że nie będę takiego ciulstwa wprowadzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Yup, jak nie ma wprowadzonych wymian z okienka, które ktoś tam przy tym gównianym multiway się wtedy zobowiązał wprowadzić to jak były tam jakieś cash transactions to ich brak. Ja pisałem, że nie będę takiego ciulstwa wprowadzał.

Tam nie było żadnego przepływu gotówki z tego co pamietam, także przestań płakać papierowy mistrzu bo to nawet na Ciebie słabe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, january napisał:

Rozumiem Twoja frustracje. Niestety chyba ja to będę musiał jakoś zrobić bo jako drugi w kolejności po Qcinie znam tamten trade najlepiej bo go wprowadzałem.

Nie mniej co do cash transactions - żadnych wtedy nie było. Jeżeli bywały to jakieś małe przepływy typu Tecu <--> BMF 0,2M, ale to szło osobnymi trejdami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Nie mniej co do cash transactions - żadnych wtedy nie było. Jeżeli bywały to jakieś małe przepływy typu Tecu <--> BMF 0,2M, ale to szło osobnymi trejdami.

No nie wiem, na szybko to z marszu widzę jedną wymianę, która robi kwestię czlowiekmorza 2.0 z przekroczeniem możliwego maxa jak chodzi o oddanie kasy Sixers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi