Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał:

Dlatego lepiej było pociągnąć ten sezon, bo zespół patrząc na T1 był z potencjałem luźno na play-in, więc oddaliby jakiś max no. 10-11 pick pewnie. Dodatkowo, przy nowym systemie finansowym, coś by zarobili i może nawet wyszli na plusie w bilansie za ten sezon. A przebudowę można było zrobić spokojnie latem. Ale Szulim wybrał inną drogę, ryzykowną, ale może się poszczęści w loterii :)

Jak mu się teraz poszczęści to jest do przodu. Jak nie, to przynajmniej jest ustawiony na przyszły RS pod kolejny mocny tank. Picki się same przecież nie zbiorą.

Pobawiłem się trochę - kliknąłem tylko raz.

Kolejność do draftu z bilansami po T1:

  1. Blazers - 4,00
  2. Clippers - 4,24
  3. Grizzlies - 4,47
  4. Bulls - 6,28
  5. Pistons - 7,83
  6. Suns - 8,00
  7. Nets - 8,06
  8. Celtics - 8,29
  9. Spurs - 8,88
  10. Jazz - 9,93
  11. Pelicans - 10,47
  12. Wizards - 12,17
  13. Hornets - 12,63
  14. Magic - 12,76

Loteria:

s9ZGqxK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wychodzi mi idealnie 11 miejsce. Przed mną same PO teamy, a za mną wyprzedające się kluby, które walczą o jak najgorszy wynik.

Chyba, że Pistons. Oni nie mają swojego picku i jak zdrowie dopisze to powinni jeszcze walczyć.

Pytanie czy są w stanie przeskoczyć wielkie Pels?

W mojej symulacji wskoczyłeś na #9. Bravehartowi też się powinna podobać. Wysadzić z #1 Brazzers będzie sztuką.

 

4 minuty temu, january napisał:

Zobaczymy po wymianach jak to wszystko będzie wyglądać, ale niektóre ekipy ze wschodu dość lekko oddawały tegoroczne picki

Nom. Musiałem sobie sprawdzić. Hornets zrobili swapa z Bostonem, ale i tak nawet nie mają worse bo ten pick siedzi w Spurs. Raptors oddali unprottected. Cavs niby zrobili swapa ale nie ma szans aby wypalił z korzyścią dla Portland więc jest martwy. Pistons bez swojego picku. Tak samo Bucks i Hawks. Wizards też bez swojego picku. Dostaną pewnie coś około ~#28 od Heat. Magic też siedzą na swapie ( worse ). 

Oj kogoś może zaboleć mocno brak i playoffs i udziału w loterii. Za to gdzie jeden płacze, tam drugi się cieszy. Taki Ignazz pewnie jeszcze nie wyczaił, że podgryzanie Hornets może się dla niego skończyć dwoma pickami w loterii. Jeden swój, a drugi właśnie od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Chyba już nie można stretchować

 

10 minut temu, shevcu napisał:

A to czemu? Bo jak nie można to nie zwalniam...

 

edit rzeczywiście nie mogę zestrechowac to w takim razie nie chce go zwolnic

January ma rację.

Pkt. 64 CBA - Therefore the effective deadline for stretching the salary of a player with one season remaining on his contract is August 31. If the player is waived after this date, his one remaining season will continue to be paid (and charged to the cap) normally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Jeszcze nie głosowali a zostały 4h:

@ozzy110, @SlaKB, @eMeS, @tangiers, @Sylvinho., @LeweBiodroSmoka, @Qcin_69 / @mac.

własnie jesteśmy z qcinem w trakcie. Anal i zujemy wszystkie mecze szegółowo, obecnie jesteśmy na 17 stycznia, powinniśmy się wyrobić do końca dzisiejszego dnia.

 

Z tego co wiem, to @LeweBiodroSmoka wrzuci dopiero jutro, bo dziś nie mógł wziąć urlopu na żadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.