Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

January to nie wiele mniejszy cwaniak niż ty. Rzucić trzeba deal na ogólny i społeczeństwo powinno oceniać.

Moje zdanie znałeś. Ja ten deal z Otto Porterem za Tobiasa Harrisa,a potem Devina Bookera, bym blokował, ale BMF, January i Karpik zajęli się wtedy dealem z CP3.

Dealu z Drummonda np. bym nie blokował, bo to był dobry gambling dla Grizzlies. A tutaj nie wiem co jest na stole, ale wieść niesie, że znowu kradniesz. Tak czy siak kungfubestia w obecnej sytuacji, gdy większość GMów z Nim nie negocjuje nie jest wiarygodnym partnerem w interesach i ochrona jego dealów jest zrozumiała w tej sytuacji, bo wg reguaminu to on powinien już być po za grą.

Oddawałem Winslowa za capspace :) to wszystko - blokować, bojkotować, demonstrować! Ale nieee, zaraz wpadnie January i nazwie Winslowa top3 najgorszych kontraktów gry i ze muszę dorzucać 2x1st pick :D wiec wieeesz :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, cvbe napisał:

No ale nie po to żeby ujebać Qcina, tylko po prostu jak będzie mega zły TYLKO dla Memphis to wtedy lipa a jeśli zły dla aktywnych GMów to powinien przejść bez gadania.

Ja bym zlikwidował handel pośredniczy, ale rozmawialiśmy właśnie o Grizzlies. Czytałeś dyskusje czy skupiłeś się na samej dramie? ;)

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Oddawałem Winslowa za capspace :) to wszystko - blokować, bojkotować, demonstrować! Ale nieee, zaraz wpadnie January i nazwie Winslowa top3 najgorszych kontraktów gry i ze muszę dorzucać 2x1st pick :D wiec wieeesz :D 

Eee, to bym nie przesadzał. Byli GMowie chętni gamblować z Johnem Wallem i to nie jakieś no name. A mimo to go nie oddałem.

Rynek jest wąski, a spadają wszystkie złe kontrakty z tego roku, gdzie się przepłacało na potęgę. Winslow jest przepłacony, ale to ciągle cholernie ciekawy prospect.

Także wstrzymałbym konie z odejściem i poczekał co jest faktycznie na stole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale pierdolisz 

gra polega na budowaniu swoich przewag gdzie się da, nigdzie nie jest napisane ze wiążące są tylko rozmowy droga na forum- Ignazz sam negocjował przez watsupa a teraz mi wytyka fejsbuka?:D najs

Dla mnie możesz nawet robić wymianę przez gołębia pocztowego jeżeli z drugim GM codziennie jesteście na forum i odpisujecie PM. Z GM Memphis jest ta różnica ze go miesiącami nikt nie widział i takie wymiany różnią się od twojej kontry dosyć znacząco. Ja nie walczę jaka platforma klepniesz deala i z jakiej marki telefonu tylko o zasady równości i dostępności każdego GM. 
inaczej odbieram wymiany gdzie wiele ofert GM odrzuca i bierze twoja bo najlepsza a inaczej gdy wchodzisz do gry kartami GM który jest totalnie niedostępny. I serio nie chce mi się przerzucać argumentami ze każdy kiedyś mógł sobie FB wrzucić na danego GM. Serio tego nie czaisz? Już przestań walić głupa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Eee, to bym nie przesadzał. Byli GMowie chętni gamblować z Johnem Wallem i to nie jakieś no name. A mimo to go nie oddałem.

Rynek jest wąski, a spadają wszystkie złe kontrakty z tego roku, gdzie się przepłacało na potęgę. Winslow jest przepłacony, ale to ciągle cholernie ciekawy prospect.

Także wstrzymałbym konie z odejściem i poczekał co jest faktycznie na stole.

Ale ja zawsze mówiłem, ze to jest dobry deal :D ja się czepiałam tego kto ma rozstrzygać o tym czy on jest dobry czy nie- czyli January który zawsze jest antyMinnesota :D 

Nowemu GMowi podpowiem na początku co i jak i tyle, ale moje konie już odjechały - wakat jest a nie chce mi się być neutralnym GMem jak obecnie Fluber - także szukajcie śmiało kogoś na moje miejsce, do draftu na pewno się ktoś znajdzie, wszak obiektywnie, zostawiam najbardziej przyszłościowy zespół gry ze stabilnym core na najbliższe lata- ciężko będzie to spoerdolil :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sralalala z tym odejściem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Sralalala z tym odejściem. 

Nope, już rok temu chciałem i to było serio serio :P gra w której nie mogę dokonywać wymian z połowa ligi bo zły Qcin pisze nie jest dla mnie interesująca :D niech przyjdzie ktoś nowy i ogarnie kuwetę :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka Minnesota praktycznie na końcowym etapie budowy i zmiana kierownika. No way :D

Nie bój się zdominować tej ligi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Braveheart22 napisał:

Wielka Minnesota praktycznie na końcowym etapie budowy i zmiana kierownika. No way :D

@człowiek...morza chciałby coś powiedzieć w tej sprawie :D

Nope, już rok temu chciałem i to było serio serio :P gra w której nie mogę dokonywać wymian z połowa ligi bo zły Qcin pisze nie jest dla mnie interesująca :D niech przyjdzie ktoś nowy i ogarnie kuwetę :D 

Dwa tygodnie na przemyślanie sprawy ma każdy odchodzący i nie było tu wyjątków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już pisze do Woodena, choć obawiam się ze znowu jak napisze przez fb to będzie nieuczciwe- ale Twitter chyba jest już legalny?:D 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza chciałby coś powiedzieć w tej sprawie :D

Dwa tygodnie na przemyślanie sprawy ma każdy odchodzący i nie było tu wyjątków ;)

Nope, szukajcie już teraz, bo zaraz draft żeby się dobrze przygotować :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

Wrzuć deal do oceny przed czasem jak coś (niekoniecznie mi, jak dla mnie może i dużo osób się wypowiedzieć w tej kwestii)

ja się czepiałam tego kto ma rozstrzygać o tym czy on jest dobry czy nie- czyli January który zawsze jest antyMinnesota :D 

Nie moja wina, że trwale zanikła u Ciebie umiejętność czytania ze zrozumieniem :D 

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Już po Drummondzie mnie palce zaswędziały, ale tam. Mógłbym pisać szeroko czemu to nie jest deal dla Grizz przy Justise "zagrałem 11 spotkań w 1,5 roku i nie pasuję do Fultza, ale zarabiam 67/3" Winslowie.  Ale po co jak 2 GMów zamieszanych w ten deal nie będzie najwyraźniej grać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Wrócisz z podkulonym ogonem, a potem będziesz płakał, bym zrobił wszystko byś wrócił na stanowisko Wolves. Już twój kolega od butelki to przerabiał :P

Na spokojnie, ja tu mam cały rękaw chętnych, by przejąć ten pierdolnik :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Wrócisz z podkulonym ogonem, a potem będziesz płakał, bym zrobił wszystko byś wrócił na stanowisko Wolves. Już twój kolega od butelki to przerabiał :P

Na spokojnie, ja tu mam cały rękaw chętnych, by przejąć ten pierdolnik :D

Minnesota to nie pierdolnik, a post wyżej masz wypisane dlaczego moja obecność w tej grze i bycie ocenianym przez Januarego jest zupełnie bezsensowne ;) 

Prosze tylko żebyście wybrali kogoś kto się trochę zna a nie z łapanki, bo Minnesota to w tym momencie najgorętsza drużyna ligi a nie przysłowiowe Clippers. 

Ja za niczym płakać nie bede :) Ale będę zaglądał i kibicował, powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Już pisze do Woodena, choć obawiam się ze znowu jak napisze przez fb to będzie nieuczciwe- ale Twitter chyba jest już legalny?:D 

Nie robi na mnie wrażenia teraz ten odnośnik do platformy komunikacyjnej. Grzecznie odpisałem co mam na myśli i nie wnikam z jakiej platformy idzie pm tylko w jakich okolicznościach gdy ktoś totalnie niedostępny walisz deal. Mnie nawet nie interesuje jaka propozycja wymiany tylko chciałbym abyśmy mieli 30 chłopa dostępnych w tych ważnych momentach. A nie takich co ich nie ma i ewentualnie ktoś z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu akurat zrobi deala bo spotka w parku pod tężniami.

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota to nie pierdolnik, a post wyżej masz wypisane dlaczego moja obecność w tej grze i bycie ocenianym przez Januarego jest zupełnie bezsensowne ;) 

Prosze tylko żebyście wybrali kogoś kto się trochę zna a nie z łapanki, bo Minnesota to w tym momencie najgorętsza drużyna ligi a nie przysłowiowe Clippers. 

Ja za niczym płakać nie bede :) Ale będę zaglądał i kibicował, powodzenia :) 

Przecież to fajna gra i nie warto w imię niewiadomo czego zrezygnować z zabawy. Choć szczerze średnio mi odpowiadało co starałeś się zrobić z opisem swojej ekipy i przez cały sezon i szczególnie przez serie z Lakers. Jak powinna wyglądać dyskusja w serii pokazali @Tecu i @tangiers którym jeszcze raz dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kungfu nie znam ale dogadywałem się z nim przez Elda xd A deal dla mnie spoko, sam bym chciał Winslowa w cap space, gdybym go miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie robi na mnie wrażenia teraz ten odnośnik do platformy komunikacyjnej. Grzecznie odpisałem co mam na myśli i nie wnikam z jakiej platformy idzie pm tylko w jakich okolicznościach gdy ktoś totalnie niedostępny walisz deal. Mnie nawet nie interesuje jaka propozycja wymiany tylko chciałbym abyśmy mieli 30 chłopa dostępnych w tych ważnych momentach. A nie takich co ich nie ma i ewentualnie ktoś z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu akurat zrobi deala bo spotka w parku pod tężniami.

Być może powinno się u Nas wprowadzić pending. Znaczy ja mogę zrozumieć wzięcie Winslowa za cap space, pytanie czy kungfubestia wysłuchał ofert innych GMów czy po prostu "po koleżeńsku" klepnął ofertę, bo nawet nie wie co mają do zaoferowania inni?

Inna sprawa że cap space jest przereklamowany. Każdy się nastawia, że będzie zgarniał assety za niewygodne kontrakty. Pamiętacie jak kolader zebrał od sporej części osób baty, że mało wziął za przejęcie Ibaki, a potem za tego samego Ibakę wziął first picka od Warriors? Podobnie przecież zrobił Ashigaru z tym słynnym CP3 co mu chciano deal zablokować. Nikt nie handluje złymi assetami na biegu, byle tylko zrzucić. Zwłaszcza jak klub jest i tak w przebudowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

Ja kungfu nie znam ale dogadywałem się z nim przez Elda xd

Co pokazuje, ze nie no nie jest to najbardziej normalna forma komunikacji z GM-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Co pokazuje, ze nie no nie jest to najbardziej normalna forma komunikacji z GM-em.

Zwłaszcza, że Eld to dobra dusza, a Qcin wziął by już za to dwa second picks :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Oczywiście, dlatego jestem all in za zmianą GMa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, cvbe napisał:

Oczywiście, dlatego jestem all in za zmianą GMa ;)

Może Memphis weźmie @Qcin_69 gdzieś czytałem ze jest bez klubu. Napisze jutro do niego przez fejsa kung fu. Może odpisze i się zgodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Może Memphis weźmie @Qcin_69 gdzieś czytałem ze jest bez klubu. Napisze jutro do niego przez fejsa kung fu. Może odpisze i się zgodzi? 

Memphis zajebisty projekt :D brałbym, ale nie umiałbym już kochać z taka miłością jak Minnesoty ❤️ i dziwnie by się wkładało myśląc o innej - tak sadze , stad bawcie się dalej :D ja będę się przyglądał z boku i pisał wiersze :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi