Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Eld napisał:

Tym bardziej jeśli chodzi o Pels. Lecz spokojnie kaca, jajeczniczkę na boczku tłustą sobie zrób, a opisem się nie przejmuj. Raz, że nie masz żadnych punktów karnych, a dwa, jest to rękę Twoim bezpośrednim rywalom którzy opis zrobili czyli Thunder i Kings. 

Ja szczerze powiedziawszy to nie wiem czy Alonzo zabierając mi jeden win daje mi karę czy wprost przeciwnie. Na PO jestem chyba jednak za słaby, a kluczem może być utrzymanie picku w TOP10, gdzie mam pick. A tańczę tak właśnie na granicy 9-11 najgorszej drużyny ligi, więc @Alonzo będzie miał dylemat w którą stronę dawać.

Wiadomo, że Pels nie tankują i chciałbym osiągnąć jak najlepszy wynik, bo to by znaczyło, że Wall jest wciąż bardzo wartościowym graczem, a moi prospekci rozwijają się prawidłowo, ale w wielu przypadkach moich graczy forma faluje.

Chyba najbardziej zadowolony będzie @Regis bo zdradzam idealny potencjał drużyny na 9 miejsce na Zachodzie i pick na końcu loterii :)

A opis bym chętnie napisał, ale to trzeba poświęcić na spokojnie 3 godziny. Nie da się tego zrobić z telefonu.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ja szczerze powiedziawszy to nie wiem czy Alonzo zabierając mi jeden win daje mi karę czy wprost przeciwnie. Na PO jestem chyba jednak za słaby, a kluczem może być utrzymanie picku w TOP10, gdzie mam pick. A tańczę tak właśnie na granicy 9-11 najgorszej drużyny ligi, więc @Alonzo będzie miał dylemat w którą stronę dawać.

Wiadomo, że Pels nie tankują i chciałbym osiągnąć jak najlepszy wynik, bo to by znaczyło, że Wall jest wciąż bardzo wartościowym graczem, a moi prospekci rozwijają się prawidłowo, ale w wielu przypadkach moich graczy forma faluje.

Chyba najbardziej zadowolony będzie @Regis bo zdradzam idealny potencjał drużyny na 9 miejsce na Zachodzie i pick na końcu loterii :)

A opis bym chętnie napisał, ale to trzeba poświęcić na spokojnie 3 godziny. Nie da się tego zrobić z telefonu.

Pels przecież nie tankują, czyli minus 1W jakby co :P 

.. ale możesz napisać jakiś krótki ogólny opis przecież i na bieżąco z tel wrzucać i edytować :) 

Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego większość zabiera się do opisów na ostatnią chwilę mając przecież 7-10 dni na to, a później zawsze jest problem z wyrobieniem się z tym.. - stary poczciwy studencki sposób ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego większość zabiera się do opisów na ostatnią chwilę mając przecież 7-10 dni na to, a później zawsze jest problem z wyrobieniem się z tym.. - stary poczciwy studencki sposób ;) 

Jaki deadline nie byłby ustawiony, zawsze będzie za późno, więc przekładanie nie jest żadnym rozwiązaniem.

Jeżeli opisy miałyby wjeżdżać w trakcie głosowania to więcej sensu ma rezygnacja z opisów niż opisy w połowie głosowania. Tak jak jest teraz, jest najlepiej: najpierw opisy, a potem jak się siada do głosowania to wszystkie opisy są już przygotowane i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Jaki deadline nie byłby ustawiony, zawsze będzie za późno, więc przekładanie nie jest żadnym rozwiązaniem.

Jeżeli opisy miałyby wjeżdżać w trakcie głosowania to więcej sensu ma rezygnacja z opisów niż opisy w połowie głosowania. Tak jak jest teraz, jest najlepiej: najpierw opisy, a potem jak się siada do głosowania to wszystkie opisy są już przygotowane i tyle

Eld wydłużył w poprzednim sezonie czas na opisy i można było chyba prawie do końca głosowania, to GMowie wrzucali właśnie wtedy głównie w ostatnim możliwym dniu :) 

ja tam święty nie jestem, ale tak bardziej podchodzę do przymusowych obowiązków, a nie do przyjemności. To chyba taka nasza "zaleta" narodowa, że wszystko lubimy robić na ostatnią chwilę. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

@Eld Ale po co zamykać temat z opisami? Zawsze można było wklejać i po terminie.

Ja czuję, że nie dam rady dzisiaj napisać opisu, bo nie ma mnie w domu. O kacu gigancie nie wspomnę :P

czyli jednak ten mecz z San Antonio u siebie przegrałeś i piłeś na umór tyle dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

To wpisz mu 0-24 i już 😂

Sam ma sobie wpisać. To później zostaje w archiwum i zawsze można do tego wrócić.

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Odebrane Wizards i SAS

Głosy na Kings też poprawiłem. 

 

Jest ok. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.