Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jak chcesz zmieniać zasady to spoko ale nie jak już jest 1,5 miesiąca po uzgodnieniu wymiany 😆 twarde prawo ale prawo, ciekawe kto to pisał ostatnio hm

A mnie nie interesuje co kto sobie za wymiany uzgodnił. Wymiana uzgodniona do momentu opublikowania i potwierdzenia lub wysłania do akceptacji nie jest niczym w kontekście jakichś zasad. Po prostu jej nie ma.

I dodatkowo - to właśnie w złą stronę u nas poszło, że została wprowadzona presja pod tytułem "ej zgodziłeś się, co z tego że Cię okradam co widać na dalszym multiway, przecież się zgodziłeś". Wyobrażasz to sobie w RL NBA, że przykładowo klub A sprzedaje gracza X dopłacając 1st rounderem klubowi B, a ten klub przed oficjalną wymianą sprzedaje klubowi C tego samego gracza dostając inny 1st rounder, a na pretensje właściciela GM klubu A mówi - eee, no sorry, bo się zgodziłem?

Kungfu ostatni post napisał ponad 7 miesięcy temu, opuścił multum obowiązków. Aktualnie Grizzlies są prawie na wakacie, a GM po powrocie po takiej przerwie dostanie kontrolę jak coś i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę aktywność w głosowaniu kungfubestii to powinien już dawno być na out. A twoja walka to nie idzie o zasady, tylko o kolejny złodziejski i haniebny deal. Dość powiedzieć, że 3/4 GMów nie ma możliwości w ogóle negocjować z GM Grizzlies co już jest ogromnym wypaczeniem.

Pełne poparcie dla @january !

Tjaaa, to ze mnie ludzie - powiedzmy- lubią i utrzymujemy kontakty poza pisaniem o koszykówce nie oznacza, ze wy tez nie mieliście na to szansy :) 

Haniebne to jest napisanie przez ~15 GMow w jednym momencie do nowych GMow żeby ze mną nie handlowali- wiec jak już jesteście tacy honorowi to ten, mamy inne standardy :) 

1 minutę temu, january napisał:

A mnie nie interesuje co kto sobie za wymiany uzgodnił. Wymiana uzgodniona do momentu opublikowania i potwierdzenia lub wysłania do akceptacji nie jest niczym w kontekście jakichś zasad. Po prostu jej nie ma.

I dodatkowo - to właśnie w złą stronę u nas poszło, że została wprowadzona presja pod tytułem "ej zgodziłeś się, co z tego że Cię okradam co widać na dalszym multiway, przecież się zgodziłeś". Wyobrażasz to sobie w RL NBA, że przykładowo klub A sprzedaje gracza X dopłacając 1st rounderem klubowi B, a ten klub przed oficjalną wymianą sprzedaje klubowi C tego samego gracza dostając inny 1st rounder, a na pretensje właściciela GM klubu A mówi - eee, no sorry, bo się zgodziłem?

Kungfu ostatni post napisał ponad 7 miesięcy temu, opuścił multum obowiązków. Aktualnie Grizzlies są prawie na wakacie, a GM po powrocie po takiej przerwie dostanie kontrolę jak coś i tyle.

To szukajcie tez GMa Minnesoty tez, może kilku z was będzie miało okazje ponownie udowodnić światu jakimi są nieudolnymi GMami ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

To szukajcie tez GMa Minnesoty tez

Ja nie widzę z tym problemu. Od dawna uskuteczniasz ten haniebny szantaż i ja ze swojej strony daje zielone światło.

Edytowane przez MarcusCamby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja nie widzę z tym problemu. Od dawna uskuteczniasz ten haniebny szantaż i ja ze swojej strony daje zielone światło.

Spoko, w takim razie oficjalnie odchodzę, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Qcin_69 napisał:

To były 3 miesiące wakacji dla ludzi, a to ze sezon jest wyjątkowy w tym roku to cóż, nikt nie będzie sobie zawracał tym głowy- takie było zreszta stanowisko Januarego w tej kwestii jeszcze przed rozpoczęciem Banki 

Nas olał a z Tobą negocjował. Piszesz, że ma plan na drużynę i na to ma czas a by wpaść i zagłosować to nie ma, bo wakacje. Odpowiedź sobie na pytanie czy miałbys takie samo zdanie gdybyś nie miał z tego korzyści w postaci dealu. 

Rozumiem, rezygnacja czy olanie gry i nie wejście w życie tradu boli, sam też tak miałem, współczuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tjaaa, to ze mnie ludzie - powiedzmy- lubią i utrzymujemy kontakty poza pisaniem o koszykówce nie oznacza, ze wy tez nie mieliście na to szansy :) 

Haniebne 

Haniebne skoro jesteśmy przy tym słowie to jest to co właśnie potwierdziłeś. 

założenia beGM to prosta zasada aktywności na forum i zgranie z jej członków grupy 30 chętnych do wspólnej zabawy równych a różnych  osób. Nawet ten mini zlot z lutego choć dotyczył wszystkich chętnych fanów nba z Borysem na czele miał za zadanie skoordynować GM i spotkania przy piwku z Trade Deadlinem 

30 osób. Forum jako platforma do dyskusji i wymian poglądów zawodników oraz wypełniania regulaminowych obowiązków. 

w międzyczasie coraz bardziej to się rozlazilo a te wymiany bo „jestem taki fajny i mam prywatny kontakt do kogoś poza forum” lub „ zrobię wymianę przez fejsa z kimś kto się nigdzie indziej nie udziela” to Qcin takie trochę łamanie zasad gry a w sumie jej podwalin. 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tecu napisał:

Nas olał a z Tobą negocjował. Piszesz, że ma plan na drużynę i na to ma czas a by wpaść i zagłosować to nie ma, bo wakacje. Odpowiedź sobie na pytanie czy miałbys takie samo zdanie gdybyś nie miał z tego korzyści w postaci dealu. 

Rozumiem, rezygnacja czy olanie gry i nie wejście w życie tradu boli, sam też tak miałem, współczuję. 

Ale ja się nie przejmuje :D mnie to dalej bawi jad i hipokryzja niektórych Rycerzy Moralności tutaj xd będę kibicował z boku :D ale już widzę jak na nowego GMa Soty rzuca się dokładnie te same osoby które przed deskami przestrzegały :D 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Haniebne skoro jesteśmy przy tym słowie to jest to co właśnie potwierdziłeś. 

założenia beGM to prosta zasada aktywności na forum i zgranie z jej członków grupy 30 chętnych do wspólnej zasady osób. Nawet ten mini zlot z lutego choć dotyczył wszystkich chętnych fanów nba z Borysem na czele miał za zadanie skoordynować GM i spotkania przy piwku z Trade Deadlinem 

30 osób. Forum jako platforma do dyskusji i wymian poglądów zawodników oraz wypełniania regulaminowych obowiązków. 

w międzyczasie coraz bardziej to się rozlazilo a te wymiany bo „jestem taki fajny i mam prywatny kontakt do kogoś poza forum” lub „ zrobię wymianę przez fejsa z kimś kto się nigdzie indziej nie udziela” to Qcin takie trochę łamanie zasad gry a w sumie jej podwalin. 

Sratatata 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To szukajcie tez GMa Minnesoty tez

Poszukamy pewnie jak będzie trzeba, lepsze to niż niezdrowa atmosfera z takimi szantażami co chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsze Qcin jest to, że ty nawet nie widzisz tej patologii, którą robisz.

Wielu zacnych GMów błądziło i może w haniebny sposób budowało swój handicap. Ale gdy im się to wypominało, to mówili "masz rację, wykorzystałem lukę/czas, ale trzeba to zmienić", a ty przy próbie oderwania od tego wierzgasz się i za każdym razem grozisz odejściem. Na mnie to nie robi wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie mielismy inby z odchodzeniem :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Spoko, w takim razie oficjalnie odchodzę, powodzenia :)

To weź tylko nie zapomnij Tatuma wysłać do LAC przed swoim odejściem, żeby mi przebudowa szybciej poszła :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale co do Kungfu to sie zgadzam, jesli kogos nie ma na forum i negocjuje tylko przez fejsa to co jest nie tak i tu @ignazz ma racje, choc niezbyt często się z nim zgadzam. To gra forumowa i nie mam obowiązku mieć 30 gm-ów (gdzie sie cos chwile zmienia) w znajomych na FB, zeby na messengerze negocjowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Najgorsze Qcin jest to, że ty nawet nie widzisz tej patologii, którą robisz.

Wielu zacnych GMów błądziło i może w haniebny sposób budowało swój handicap. Ale gdy im się to wypominało, to mówili "masz rację, wykorzystałem lukę/czas, ale trzeba to zmienić", a ty przy próbie oderwania od tego wierzgasz się i za każdym razem grozisz odejściem. Na mnie to nie robi wrażenia.

Ale pierdolisz jak potłuczony xd Ty w ogóle wiesz co Ty piszesz? Wiesz ze jak powtórzysz kłamstwo sto razy nie stanie się ono nagle prawda? Czy nie wiesz? 

Ja nigdy żadnych luk tu nie wykorzystywałem, po prostu układałem puzzle, to ze Ty się zatrzymałeś w tym na Lego Duplo a ja poszedłem trochę dalej to cóż, przepraszam, następnym razem postaram się być słabszy i wolniejszy żebyś mógł nadążyć - wtedy fajnie będzie nam w piaskownicy, co?

A, No i chcesz policzyć kto tu więcej razy straszył odejściem z gry? XD serio, chcesz? Byłoby przezabawne poczytać o męczenniku Cambym i złym szantażyście Qcinie xd 

5 minut temu, Lucas napisał:

No ale co do Kungfu to sie zgadzam, jesli kogos nie ma na forum i negocjuje tylko przez fejsa to co jest nie tak i tu @ignazz ma racje, choc niezbyt często się z nim zgadzam. To gra forumowa i nie mam obowiązku mieć 30 gm-ów (gdzie sie cos chwile zmienia) w znajomych na FB, zeby na messengerze negocjowac.

gra polega na budowaniu swoich przewag gdzie się da, nigdzie nie jest napisane ze wiążące są tylko rozmowy droga na forum- Ignazz sam negocjował przez watsupa a teraz mi wytyka fejsbuka?:D najs

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

To weź tylko nie zapomnij Tatuma wysłać do LAC przed swoim odejściem, żeby mi przebudowa szybciej poszła :P

Tobie akurat będę kibicował mocno w grze ❤️ szkoda, ze się już rzekło bo bym Ci go rzucił za przysłowiowego Garlanda :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale pierdolisz jak potłuczony xd Ty w ogóle wiesz co Ty piszesz? Wiesz ze jak powtórzysz kłamstwo sto razy nie stanie się ono nagle prawda? Czy nie wiesz? 

Ja nigdy żadnych luk tu nie wykorzystywałem, po prostu układałem puzzle, to ze Ty się zatrzymałeś w tym na Lego Duplo a ja poszedłem trochę dalej to cóż, przepraszam, następnym razem postaram się być słabszy i wolniejszy żebyś mógł nadążyć - wtedy fajnie będzie nam w piaskownicy, co?

A, No i chcesz policzyć kto tu więcej razy straszył odejściem z gry? XD serio, chcesz? Byłoby przezabawne poczytać o męczenniku Cambym i złym szantażyście Qcinie xd 

Odpowiem na twoim poziomie mój ekspercie od Lego Duplo:

Sratata 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k****, Panowie, czy Wy jesteście 13-letnimi dziewczynkami z pierwszą miesiączką, żeby co chwilę dramy urządzać? Wiecznie tych samych 5-7 dramatopisarzy, da się to dogadać na luzie zawsze, wyluzujcie trochę.

Imo jeśli deal ma zjebać FA połowie ligi to powinien przejść jeśli nie jest BARDZO zły dla Memphis, a w międzyczasie trzeba szukać zastępstwa za Kungfu bo jest z nim faktycznie utrudniony kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

k****, Panowie, czy Wy jesteście 13-letnimi dziewczynkami z pierwszą miesiączką, żeby co chwilę dramy urządzać? Wiecznie tych samych 5-7 dramatopisarzy, da się to dogadać na luzie zawsze, wyluzujcie trochę.

Imo jeśli deal ma zjebać FA połowie ligi to powinien przejść jeśli nie jest BARDZO zły dla Memphis, a w międzyczasie trzeba szukać zastępstwa za Kungfu bo jest z nim faktycznie utrudniony kontakt.

Przecież właśnie to napisał January :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Odpowiem na twoim poziomie mój ekspercie od Lego Duplo:

Sratata 😘

❤️ oj Camby Camby :D mój poziom sympatii do Ciebie jest wprost odwrotnie proporcjonalny do Twoich ruchów jako GM :D 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nope, January oczekiwał żebym rzucał pickami pierwszorundowymj za oddanie każdego gracza w grze :D KAŻDEGO - sorry, ale i on i każdy kto wysyłał PMy do KAŻDEGO nowego GMa w grze żeby ze mną nie handlować ma takie prawo do osadzania moich wymian jak - tu wsadź swoje ulubione porównanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

No ale nie po to żeby ujebać Qcina, tylko po prostu jak będzie mega zły TYLKO dla Memphis to wtedy lipa a jeśli zły dla aktywnych GMów to powinien przejść bez gadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, cvbe napisał:

No ale nie po to żeby ujebać Qcina, tylko po prostu jak będzie mega zły TYLKO dla Memphis to wtedy lipa a jeśli zły dla aktywnych GMów to powinien przejść bez gadania.

No, a o czym ja pisałem? Że Memphis dostaną (jeśli kungfu wróci) kontrolę dealów taką jaką mają nowi GMowie w związku z taką absencją kungfu. 

@Qcin_69 skończ bajki o mnie pisać:) 

Ale miło, że jeśli odchodzisz to z kutasem wielkich Lakers w Twojej dupie po WCF :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nope, January oczekiwał żebym rzucał pickami pierwszorundowymj za oddanie każdego gracza w grze :D KAŻDEGO - sorry, ale i on i każdy kto wysyłał PMy do KAŻDEGO nowego GMa w grze żeby ze mną nie handlować ma takie prawo do osadzania moich wymian jak - tu wsadź swoje ulubione porównanie :) 

January to nie wiele mniejszy cwaniak niż ty. Rzucić trzeba deal na ogólny i społeczeństwo powinno oceniać.

Moje zdanie znałeś. Ja ten deal z Otto Porterem za Tobiasa Harrisa,a potem Devina Bookera, bym blokował, ale BMF, January i Karpik zajęli się wtedy dealem z CP3.

Dealu z Drummonda np. bym nie blokował, bo to był dobry gambling dla Grizzlies. A tutaj nie wiem co jest na stole, ale wieść niesie, że znowu kradniesz. Tak czy siak kungfubestia w obecnej sytuacji, gdy większość GMów z Nim nie negocjuje nie jest wiarygodnym partnerem w interesach i ochrona jego dealów jest zrozumiała w tej sytuacji, bo wg reguaminu to on powinien już być po za grą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi