Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Przepraszam, czy ktoś sprzedaje solidnego wysokiego? Nie musi być superstar, byle był stałym elementem rotacji :)

Zgłoś się do Heat. Oni Pat Pata mają.

No i jak dobrze, że ja już dwóch z rynku wykupiłem bo jeszcze byś mnie przelicytował :).

A na serio to pisz do Koladera. Homles jest na TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Eld napisał:

Zgłoś się do Heat. Oni Pat Pata mają.

No i jak dobrze, że ja już dwóch z rynku wykupiłem bo jeszcze byś mnie przelicytował :).

A na serio to pisz do Koladera. Homles jest na TB.

Nie ma lepszego zestawu podkoszowego niż czworokącik 

Drumm Gay Len Lyles 

kazdy dostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie spoko idzie z tymi opisami.

Niecałe 60 godzin do zamknięcia tematu z nimi, a mamy 7/30. No 7/29 bo Szulim zwolniony.

Nie śpieszcie się, ale również nie oczekujcie i nie dziwcie się, że później dostaniecie bilanse z dupy bo ktoś nie przeczytał Waszego opisu jak dwadzieścia i parę wjedzie na raz. 

Do tego ja nadal pilnuję punktów karnych, a jest paru kandydatów którzy jeśli nie wrzucą opisu to będą już mieli 3 sztuki, a za 5 już jest bura i to wcale nie byle jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

W sumie spoko idzie z tymi opisami.

Niecałe 60 godzin do zamknięcia tematu z nimi, a mamy 7/30. No 7/29 bo Szulim zwolniony.

Nie śpieszcie się, ale również nie oczekujcie i nie dziwcie się, że później dostaniecie bilanse z dupy bo ktoś nie przeczytał Waszego opisu jak dwadzieścia i parę wjedzie na raz. 

Do tego ja nadal pilnuję punktów karnych, a jest paru kandydatów którzy jeśli nie wrzucą opisu to będą już mieli 3 sztuki, a za 5 już jest bura i to wcale nie byle jaka.

Ja jeszcze ze swojej strony mam apel do @Sylvinho. o wrzucenie opisu w terminie, bo po uśrednieniu według zakładki injuries masz średnio w tym trymestrze 6,75 zawodnika na mecz do gry, czyli jak nie przedstawisz jakiegoś dodatkowego uzasadnienia niektórych nieobecności, że nie wynikały z kontuzji tylko z niełapania się do składu to ja z czystym sumieniem wrzucę Ci bilans 0-24 za brak 8 zawodników do gry przez cały trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Eld napisał:

Nie śpieszcie się, ale również nie oczekujcie i nie dziwcie się, że później dostaniecie bilanse z dupy bo ktoś nie przeczytał Waszego opisu jak dwadzieścia i parę wjedzie na raz. 

Opisy często uwidaczniają problemy w składzie, zatem jego brak u nas to zdecydowanie atut :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po ilości like to nie tylko pisanie opisów, ale nawet ich czytanie jest problemem. 

Przyznam Eld, że twój opis mnie tak zmęczył, że nie dałem rady doczytać do końca. Będę musiał do Niego usiąść jeszcze raz. 

Ronnie spoko opis. Dobrze się czytało. Wszystko co najważniejsze zawarte. Bez overreaction i drużyna na jakieś 15-9 też i w moim mniemaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przyznam Eld, że twój opis mnie tak zmęczył, że nie dałem rady doczytać do końca. Będę musiał do Niego usiąść jeszcze raz. 

Nie lubię chodzić na skróty, a i ze zwięzłością mam problem jak się rozpiszę. Po T2 na pewno będzie krócej, bo taktyka zostanie, a zmiany w składzie niewielkie, acz znaczące po tym trymestrze. 

Zresztą pisałem już wczoraj, że trochę żałuję takiej ilości znaków ale niech już będzie. I tak jest chyba cztery razy krótszy niż opis po T2 za czasów Bostonu.

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ja likiem zaznaczam sobie co przeczytałem i przeanalizowałem, to nie props za dobry opis :P

Sprytne :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wrzucę.

Jeśli planujecie kogoś zwolnić, to lepiej to zrobić wcześniej. Są drużyny które oczywiście mogą zaproponować zawodnikowi 2/3 z minimum czyli jakieś, 1.080.376 ( wtedy nie za wiele Wam się odejmie na koniec RS od payrollu ale zawsze coś ), ale są też taki drużyny jak Thunder które będą miały 1 spot wolny, 2,4M cap space które w całości mogą rzucić jednemu zawodnikowi ( czyli prawie dwa i pół razy więcej niż minimum ) lub znów jak Thunder - mają jeszcze wyjątki ( wciąż mam niewykorzystane room MLE i BaE ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Eld Ale po co zamykać temat z opisami? Zawsze można było wklejać i po terminie.

Ja czuję, że nie dam rady dzisiaj napisać opisu, bo nie ma mnie w domu. O kacu gigancie nie wspomnę :P

Ustalaliśmy to w zeszłym roku, że opisy nie będą się więcej nakładać na głosowanie. 

Czasu na opisy było historycznie dużo, a ludzi którzy mogą to już robić ( jego drużyna rozegrała 24 meczy ) oznaczałem w miarę regularnie. Jeśli ktoś uważa, że jeden punkt karny, czy 1W w tą czy w tą różnicy mu nie zrobi to ja z tym nie mam żadnego problemu.

Tym bardziej jeśli chodzi o Pels. Lecz spokojnie kaca, jajeczniczkę na boczku tłustą sobie zrób, a opisem się nie przejmuj. Raz, że nie masz żadnych punktów karnych, a dwa, jest to rękę Twoim bezpośrednim rywalom którzy opis zrobili czyli Thunder i Kings. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.