Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

na moje oboje wracają na restrykcji 28/30 minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze zeby wypowiedziala sie wieksza ilosc osob w sprawie Simmonsa. Tecu, strone wczesniej wylozyl juz temat. Dobrze byloby wypracowac jakies wspolne stanowisko. 

Pod koniec tygodnia chce wrzucic game plan, ale wczesniej chcialbym wiedziec czy i w jakim stopniu brac Simmonsa pod uwage. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, tangiers napisał:

Prosze zeby wypowiedziala sie wieksza ilosc osob w sprawie Simmonsa. Tecu, strone wczesniej wylozyl juz temat. Dobrze byloby wypracowac jakies wspolne stanowisko. 

Pod koniec tygodnia chce wrzucic game plan, ale wczesniej chcialbym wiedziec czy i w jakim stopniu brac Simmonsa pod uwage. 

Przerzućcie to do tematu serii jak u nas z Lillardem. Szybko poszło i Lillard gra na restrykcjach z jego qcinowych 30 min to pewnie po 20 mpg.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Przerzućcie to do tematu serii jak u nas z Lillardem. Szybko poszło i Lillard gra na restrykcjach z jego qcinowych 30 min to pewnie po 20 mpg.

36 minut gra niestety tylko :( ale na Darze to myśle ze te 40 zdąży wbić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Ok,  nie czytalem waszego tematu. @Tecu wrzucisz info do odpowiedniego watku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, january napisał:

Nie wiem czy ma sens dyskusja nad Simmonsem w Waszym temacie, w naszym też nie bardzo, bo do czegoś innego jest. Dlatego random shit, tylko szkoda, że tak mało osób się wypowiedziało. Czekam do jutra i piszę opis na podstawie tych wypowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tecu napisał:

Nie wiem czy ma sens dyskusja nad Simmonsem w Waszym temacie

To na pewno nie :) Ale nad Lillardem jak widać miała. Więc o Benie w Waszym raczej też powinna być - tam podajesz argumentację czemu gra lub nie i dostajesz feedback.

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

36 minut gra niestety tylko :( ale na Darze to myśle ze te 40 zdąży wbić!

Pisz tam co chcesz, będę spokojnie punktował :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że wymiany nowych GMów są kontolowane, by nie było czegoś takiego co robi elwariato w simce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czy Luka został już u nas namaszczony na przyszłego najlepszego gracza w historii? 

Dopiero po wygranych finałach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to co panowie. Wszystkie rece na poklad. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche zabawne, ze mimo calkiem innego rosteru Heat u nas to mamy te same organizacje w finale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Lucas napisał:

Troche zabawne, ze mimo calkiem innego rosteru Heat u nas to mamy te same organizacje w finale.

Ciekawe z czego to wynika. Zupełny przypadek czy jakaś podswiadomy wpływ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Tecu napisał:

Ciekawe z czego to wynika. Zupełny przypadek czy jakaś podswiadomy wpływ? 

Nie wiem, nie chce tu robic teorii spiskowych, bo tangiers mocne Miami zbudowal, choc glosowalem inaczej w finale konferencji, ale troche mnie to rozbawiło :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Lucas napisał:

Nie wiem, nie chce tu robic teorii spiskowych, bo tangiers mocne Miami zbudowal, choc glosowalem inaczej w finale konferencji, ale troche mnie to rozbawiło :P 

Jeszcze lepsze jest to, że jakby LBS dał opis to po kolei miałbym:

- w 2R PO Rockets (ale bez Hardena)
- w 3R PO Nuggets (ale bez Jamala Murraya)
- w finals Heat (ale bez Butlera, bo ten siedzi u mnie) 

:D 

East Conf była open, dużo zaciekłych wyników, 5-6 ekip miało szanse na finał zależnie od kolejności w jakiej się spotkają -aka kto kogo wyeliminuje, bo matchupami to różnie wychodziło, kolejności dobrych/złych występów ich graczy w PO no i gameplanów/opisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się nie rozwalili Giannis i Kyrie/Bojan to byśmy nie mieli Heat w finale na pewno ;) Ja zresztą zagłosowałem na Sixers, choć to też by był finał z przypadku trochę :) Na zachodzie Lakers bezkonkurencyjni, mimo że ten Ingram i Russell pasują tam jak pięść do nosa i gdyby zmienić fit to by była drużyna nie do ogrania (w tym roku ta lekka doza szczęścia, z kontuzjami u głównych konkurentów ze wschodu, da Lakersom luźny tytuł) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tam Wy z tym fitem, wuja się znacie:)

Już tu czytałem posty stawiające wyżej tą spierdolinę Dannego Greena nad moimi kotami ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

A tam Wy z tym fitem, wuja się znacie:)

Już tu czytałem posty stawiające wyżej tą spierdolinę Dannego Greena nad moimi kotami ;>

Danny Green to nie, a poza tym też bym ich nie oddawał gdyby i tak mi zdobyli Mistrzostwo :P Bym chyba sobie wypłakał oczy oglądając tą drużynę na żywo, ale wynik idzie w świat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, cvbe napisał:

Jakby się nie rozwalili Giannis i Kyrie/Bojan to byśmy nie mieli Heat w finale na pewno ;) Ja zresztą zagłosowałem na Sixers, choć to też by był finał z przypadku trochę :) Na zachodzie Lakers bezkonkurencyjni, mimo że ten Ingram i Russell pasują tam jak pięść do nosa i gdyby zmienić fit to by była drużyna nie do ogrania (w tym roku ta lekka doza szczęścia, z kontuzjami u głównych konkurentów ze wschodu, da Lakersom luźny tytuł) :)

imo z irvingiem i bojanem easy miś dla knicks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

imo z irvingiem i bojanem easy miś dla knicks.

Może misia pluszowego na pocieszenie byś dostał oglądając tytuł Lakers :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi