Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ben simmons wraca na finały konferencji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.09.2020 o 13:51, Tecu napisał:

@falcao może masz ochotę, czasami zaglądasz? 

Czasami zaglądam i czytam ale nie mam na dzień dzisiejszy tyle czasu zeby dołączyć. Jeśli wrócę na forum na full time to myśle ze się zgłoszę, narazie jestem na pół etatu hehe ;) 

W dniu 25.09.2020 o 13:52, cvbe napisał:

Falcao wrócił? W FBXach zaginął w akcji

Niestety sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła, wyprowadzka za ocean, praca itd itd. Przepraszam za to. Jak wrócę na forum to do fbx tez z przyjemnością powrócę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może stary, dobry druch @MJ1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra biorę tych Clippers. Dajcie trochę czasu to wjedzie coś do media room na przywitanie. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Dobra biorę tych Clippers. Dajcie trochę czasu to wjedzie coś do media room na przywitanie. Pozdro :)

Ok:)

Od przyszłych serii (WCF) normalnie głosujesz już na wyniki, jak chodzi o półfinały konferencji to jak chcesz - jeśli czujesz się na siłach by zagłosować na te 4 pojedynki to bardzo fajnie, ale nic na siłę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Braveheart22 napisał:

No i to rozumiem :).

Wal śmiało z pytaniami do mnie. Z Lamą wymieniłem 541 wiadomości żeby go beGM nauczyć, z Tobą nie może być gorzej ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Braveheart22 na mnie też możesz liczyć. Nie ma  głupich pytań, pamiętaj 😀 Inna sprawa, że nie ma wśród nas kogoś kto wie wszystko 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Braveheart22 witam na pokładzie. 
mam prosty przepis na sukces. Podpytaj mnie w pm o dana kwestie i zrób odwrotnie. W sprawach zdrowia graczy podpytaj @MarcusCamby on praktycznie wyczerpał limit pecha i ide w zakład ze dobrze poradzi. Limit ma wyczerpany moim zdaniem a tak serio to ma ogromna wiedzę tak spoza mainstreamu co warte jest odnotowania. Nieszablonowy GM byłby fajnym nabytkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak:

Cieszę się, że tak miło zostałem przywitany, w zasadzie odkąd rzuciłem temat, że może warto spróbować. Mam nadzieję, że są to w głównej mierze szczere intencje :)

Na forum ostatnio stuknął mi rok i oczywiście mam małą listę userów, których szczególnie za ten czas cenię, ale nie zamykam się na nikogo, bo od każdego można złapać coś dobrego, a i ważne jest, żeby zobaczyć jak pewne sprawy wyglądają z różnych perspektyw, doświadczeń. Będę się powoli wdrażał i na pewno spodziewajcie się pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Powiem tak:

Cieszę się, że tak miło zostałem przywitany, w zasadzie odkąd rzuciłem temat, że może warto spróbować. Mam nadzieję, że są to w głównej mierze szczere intencje :)

Na forum ostatnio stuknął mi rok i oczywiście mam małą listę userów, których szczególnie za ten czas cenię, ale nie zamykam się na nikogo, bo od każdego można złapać coś dobrego, a i ważne jest, żeby zobaczyć jak pewne sprawy wyglądają z różnych perspektyw, doświadczeń. Będę się powoli wdrażał i na pewno spodziewajcie się pytań ;)

imo najwazniejsza i podstawowa zasada.

Zanim zrobisz handel jakimś zawodnikiem, przed klepnięciem, sprawdź jego wartość na innych frontach.

Bo potem będziesz czytał żale i eseje na ten temat jak autorstwa @ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Zanim zrobisz handel jakimś zawodnikiem, przed klepnięciem, sprawdź jego wartość na innych frontach.

Bo potem będziesz czytał żale i eseje na ten temat jak autorstwa @ignazz

Mamy nowego GM wiec wyjątkowo odpuszczę zaczepkę marnego sortu. Jak tam? Nad jeziorko czy nad morze na ryby? 

Głupie pytanie. Przecież w nicku jest odpowiedz. 

Cofam pytanie. Sorensen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, człowiek...morza napisał:

Pierwsza i najważniejsza zasada. Jeśli Qcin, CM i January przyklepują jakiś trade z Tobą, to wiedz, że go przegrałeś.

A co do samej drużyny którą obejmujesz. @BMF posprzątał burdel jaki tam był, masz trochę kasy na offseason, jakiś tam młodzieńców i trochę picków. Powiedzmy, że jesteś w położeniu jak dzisiejsi...RL Knicks?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ignazz napisał:

Mamy nowego GM wiec wyjątkowo odpuszczę zaczepkę marnego sortu. Jak tam? Nad jeziorko czy nad morze na ryby? 

Głupie pytanie. Przecież w nicku jest odpowiedz. 

Cofam pytanie. Sorensen. 

nie miejsce, a towarzystwo sie liczy.

tam gdzie malik :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie miejsce, a towarzystwo sie liczy.

tam gdzie malik :)))

Hennepin County Jail

jest tam oczko wodne. Ale obawiam się ze Ciebie by spotkała inna zabawa ze słowem oczko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, january napisał:

Ok:)

Od przyszłych serii (WCF) normalnie głosujesz już na wyniki, jak chodzi o półfinały konferencji to jak chcesz - jeśli czujesz się na siłach by zagłosować na te 4 pojedynki to bardzo fajnie, ale nic na siłę :) 

No chyba mało czasu zostało (do 23:59, nie?) i raczej nie dam rady dobrze się zapoznać z każdym pojedynkiem, a nie chcę na odczepnego stawiać i być może wypaczyć jakiegoś wyniku, tak że półfinały konfy odpuszczę. 

Na ECF i WCF oczywiście już zagłosuję ;)

3 godziny temu, Eld napisał:

A co do samej drużyny którą obejmujesz. @BMF posprzątał burdel jaki tam był, masz trochę kasy na offseason, jakiś tam młodzieńców i trochę picków. Powiedzmy, że jesteś w położeniu jak dzisiejsi...RL Knicks?

No jak przeanalizowałem sobie rostery to rzeczywiście mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Dobrze, że zespół jest już na etapie, gdzie nie trzeba sprzątać, tylko można zacząć coś fajnego budować i za to podziękowania dla @BMF.

Moja pierwsza reakcja o tym teamie bardziej wynikała z tego, że moje preferencje, jeśli chodzi o oglądanie NBA średnio trafiają w tych Clippers, no ale trzeba będzie się w jakimś stopniu dostosować. Czego się nie robi dla własnych zawodników... :D

Porównanie do RL Knicks? Fajne wyzwanie pod kątem tego w jakim miejscu będą oba teamy za 2-3 lata. Który GM/FO wykona lepszą robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym się zaczął rozglądać za kimś, kto ogarnie Memphis. @kungfubestia nie było na forum od ponad dwóch miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie już padło, ale teraz ja je zadam.

Ben Simmons, który miał ewentualnie wrócić przy deep run in play offs. 

6 sierpnia kontuzja

10 sierpnia zabieg

Po 2 tygodniach miał mieć revaluation, czyli 24.08, ale Phila odpadła 23 sierpnia. 

Finały Wschodu zaczęły się 15.09, czyli 3 tygodnie po revaluation a skończyły się 27.09.

Kolejne pytanie to czy w innej sytuacji niż w realu, gdzie zdawało sobię sprawę, że bez Bena nie mają większych szans z Bostonie, nie zastosowano by innego leczenia. Nie mam pojęcia. 

Pytanie do Was, bo ja nie będę o tym decydował, dostosuję się do Waszej opinii. 

1) Nie wraca w tym sezonie

2) Wraca

A ) w tej serii od początku

B ) w tej serii po 3-4 meczach

C) dopiero na ewentualne finały

Z góry dziękuję za wypowiedzenie się, dostosuję się do każdego werdyktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę ile gracze pauzuje z tego typu urazami to zarówno simmons jak i lillard powinni wrócić choć pewnie na jakimś limicie minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, karpik napisał:

Ja to bym się zaczął rozglądać za kimś, kto ogarnie Memphis. @kungfubestia nie było na forum od ponad dwóch miesięcy.

Gadałem z nim niedawno. Ostatnio był widziany na Rodos świętując #1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Eld napisał:

Gadałem z nim niedawno. Ostatnio był widziany na Rodos świętując #1.

Potwierdzam, KungFu żyje i ma się dobrze. Bestia odpuścił sezon Ogórkowy dla siebie ale na przyszły sezon ma być gotowy po kolejnych wzmocnieniach składu 

27 minut temu, fluber napisał:

Biorąc pod uwagę ile gracze pauzuje z tego typu urazami to zarówno simmons jak i lillard powinni wrócić choć pewnie na jakimś limicie minut

Zwłaszcza ze Lillard opuścił już 2 serie (12 spotkań wliczając Spurs)... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi