Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Avidja to na razie dupy nie urywa.

I żeby nie było - strasznie mi z tego powodu na serio przykro bo się mocno na niego przypaliłem w draft day i wcześniej. Tak mocno, że prawie przepłaciłem #3 z którą bym go brał, ale ostatecznie głos rozsądku przemówił.

No Okoro też póki co nie urywa :P

No na Avdiję to pół ligi było napalone bo wszyscy już przed oczami mieli chudego Doncića :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No Okoro też póki co nie urywa :P

No na Avdiję to pół ligi było napalone bo wszyscy już przed oczami mieli chudego Doncića :D

Okoro w obronie dupę urywa. To, że w ataku póki co grają 4 na 5 to swoją drogą, choć jak kilka stron wcześniej pisałem swoje robi, ale piłki to oni mu za często dotknąć nie dają. Zmienia rogi, ściąga obrońcę na weak side no i floatera prawą lub lewą ręką ma dobrego. On parę dni temu miał dopiero 20 urodziny. Ma w chooooolerę czasu, a już broni bardzo dobrze. Anunoby też jak wchodził to jak top defence prospect, a teraz po prostu nie możesz go zostawić niepilnowanego na 3pt line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Okoro w obronie dupę urywa. To, że w ataku póki co grają 4 na 5 to swoją drogą, choć jak kilka stron wcześniej pisałem swoje robi, ale piłki to oni mu za często dotknąć nie dają. Zmienia rogi, ściąga obrońcę na weak side no i floatera prawą lub lewą ręką ma dobrego. On parę dni temu miał dopiero 20 urodziny. Ma w chooooolerę czasu, a już broni bardzo dobrze. Anunoby też jak wchodził to jak top defence prospect, a teraz po prostu nie możesz go zostawić niepilnowanego na 3pt line.

Nie mówię, że Okoro będzie słaby, tylko że póki co jest :) I te plotki o super obronie to póki co też przesadzone, może się nie gubi, ale nie jest jeszcze takim chartem jak np wspominany przez Ciebie Dort - czyt. nie robi różnicy tą obroną w meczu - Williams im odjechał bo jest bardzo fajny, a Okoro z Avdiją to już zależy od głosujących, który wzbudzi większą sympatię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zubac jako uzuoełnienie rotacji na ławkę dla drużyny z topu, a i owszem

cięzko go będzie za to sprzedać jako startera, dlatego o wycenie na jakikolwiiek 1st trudno tu myśleć

Domyślnie Zubac ma być właśnie kimś takim, ale te kilka meczów w s5 do powrotu Nurkića będzie mi musiał pociągnąć. Nie ma wyjścia. A no i jakoś nie było takich złych ocen, jak Ignazz płacił za Zubaca 1st rounderem do Memphis i coś tam z 2nd dokładał.

Co do drugiego zdania tak jak piszę: ogłosimy, opiszę całość i wtedy ocenicie kto lepiej na tym wyszedł. Deal po Brogdona był rozbity na dwie części. Offseason i T1. Należy to oceniać jako całość, a nie jako osobny ruch.

9 minut temu, cvbe napisał:

Nie mówię, że Okoro będzie słaby, tylko że póki co jest :) I te plotki o super obronie to póki co też przesadzone, może się nie gubi, ale nie jest jeszcze takim chartem jak np wspominany przez Ciebie Dort - czyt. nie robi różnicy tą obroną w meczu - Williams im odjechał bo jest bardzo fajny, a Okoro z Avdiją to już zależy od głosujących, który wzbudzi większą sympatię ;)

Nie no Okoro do Dorta podjazdu nie ma, ale świetnie się uzupełnia np. z Larrym. Jak na 20 latka ma już świetne instynkty co pokazuje. Tu może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

@Eld @karpik @MarcusCamby @ozzy110

Wrzucam to pod dyskusję na forum ogólnym:

Wg mnie warto, żeby przy opisach GMowi dodawali dwa istotne elementy, które powiedzą nam więcej o naszych teamach i łatwiej będzie ocenić siłę drużyny:

1. Rozłożenie śr. 90 rzutów na poszczególnych graczy. Ogólnie wrzucanie stats nic nam nie mówi o tym jak to wygląda w naszych teamach. Skoro potrafimy rozłożyć minuty w meczu, to można również w przybliżeniu rozłożyć ilość odpowiadających naszym graczom rzutów - pisze o tym od 2 lat, ale zawsze to było zbywane, a te statsy u nas i tak każdy interpretuje po swojemu; Mamy śr. po 90 rzutów w 24 meczach na trymestr. Prosta matematyka (gdy dany gracz nie grał, to wiadomo, że ktoś inny przejmuje jego rzuty, co wyjdzie ze zwiększonej ilości przy innym graczu); 

Co o tym sądzicie? 

w naszej pamięci rozpiski z których wynikało, ze orlando zdobywa po 250 punktow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

w naszej pamięci rozpiski z których wynikało, ze orlando zdobywa po 250 punktow :D

Właśnie m.in. po to, żebyś takich głupot jak to co zacytowałem nie pisał.

Tam - przypomnę tylko - pisałem wyraźnie, że robiłem to po to żeby pokazać siłę swojej ofensywy po tym jak w wyniku uśredniania przegrywałem z tankerami żeby kilku GMom się średnie zgadzały. :) - to był II trymestr 2 sezony temu.

W III trymestrze wtedy ci sami GMowie zawyżali mi sztucznie bilanse (choć miałem sporo kontuzji przy wąskiej rotacji) żeby im się średnie zgadzały. 

.. ale nie odchodźmy od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Właśnie m.in. po to, żebyś takich głupot jak to co zacytowałem nie pisał.

Tam - przypomnę tylko - pisałem wyraźnie, że robiłem to po to żeby pokazać siłę swojej ofensywy po tym jak w wyniku uśredniania przegrywałem z tankerami żeby kilku GMom się średnie zgadzały. :) - to był II trymestr 2 sezony temu.

W III trymestrze wtedy ci sami GMowie zawyżali mi sztucznie bilanse (choć miałem sporo kontuzji przy wąskiej rotacji) żeby im się średnie zgadzały. 

.. ale nie odchodźmy od tematu.

mysle, ze twoj punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

masz c***owa krotka kadre aktualnie

jestes choragiewka

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie zamierzam tracić czasu na Twoją propagandę :) 

nie propagande, tylko walisz kocopaly, w zaleznosci od sytuacji w jakiej sie znajdujesz.

jak beasley mial c***owy okres przykladowo, a ja twierdzilem, ze to kwestia warunkow w jakich sie znalazl (u mnie byly lepsze), to byles pierwszym ktory krytykowal.

a teraz w ten sam sposob probujesz sprzedac nunna.

abstrahujac od teog, ze nunn jest kiepskim zawodnimiem (zwykle combo jakich wiele), a beasley to dobry zawodnik

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opisow to nie jestem za tym zeby wskazywac dokladny rozkład rzutowZ opisu powinno wynikac kto jest lead scorerem, kreatorem itd. Inaczej bedzie ciagla dyskusja na temat dlaczego ten oddaje 6 rzutow zamiast 8, malo to konstruktywne. 
 

Co do wpisywania konkretnego 6thmana, to rowniez jestem przeciw. Z lawki przeciez moze wchodzic 2 graczy, ktorzy graja podobna liczbe minut. Nie wiem czy jest sens wchodzenia w szczegoly. Lepiej wyegzekwowac obecne podstawy opisow. Sam zazwyczaj pisze znacznie wiecej niz jest to wymagane, i szczerze srednio mi widzi sie dokladanie czegokolwiek.

Ze swojej strony dodam jak juz jestesmy w temacie, ze bede UCINAŁ 5 winow każdemu zespolowi(tankerom dodawal 5), ktory w opisie nie wskaze ilosci absencji. Nie wiem czy fluber bedzie robil zakladke czy nie, ale nawet jak zrobi to nie bede wchodzil za kazdym razem sprawdzic podczas analizy opisow. Ma to byc integralna czesc opisow(w tamtym roku nie bylo to oczywiste).
 

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Co do opisow to nie jestem za tym zeby wskazywac dokladny rozkład rzutowZ opisu powinno wynikac kto jest lead scorerem, kreatorem itd. Inaczej bedzie ciagla dyskusja na temat dlaczego ten oddaje 6 rzutow zamiast 8, malo to konstruktywne. 
 

Co do wpisywania konkretnego 6thmana, to rowniez jestem przeciw. Z lawki przeciez moze wchodzic 2 graczy, ktorzy graja podobna liczbe minut. Nie wiem czy jest sens wchodzenia w szczegoly. Lepiej wyegzekwowac obecne podstawy opisow. Sam zazwyczaj pisze znacznie wiecej niz jest to wymagane, i szczerze srednio mi widzi sie dokladanie czegokolwiek.

Ze swojej strony dodam jak juz jestesmy w temacie, ze bede UCINAŁ 5 winow każdemu zespolowi(tankerom dodawal 5), ktory w opisie nie wskaze ilosci absencji. Nie wiem czy fluber bedzie robil zakladke czy nie, ale nawet jak zrobi to nie bede wchodzil za kazdym razem sprawdzic podczas analizy opisow. Ma to byc integralna czesc opisow(w tamtym roku nie bylo to oczywiste).
 

 

Bardziej chodzi mi o pokazanie kto u nas faktycznie jaka role pełni w drużynie, gdyż z tych stats, które wrzucamy przy opisach często niewiele wynika. GMowie, uwypuklają przeważnie zalety - a tu byśmy mieli czarno na białym kto tu jest która opcja w ofensywie. Wiadomo, ze jednego dnia gracz ma dzień i oddaje dużo rzutów - jak taki Malik Monk ostatnio w rl przeciwko Heat, a innego dnia prawie nie rzuca - stąd ogólne uśrednienie. 

6th man - mówi nam o naszej rotacji z ławki, ponadto jak ktos ma 2 takich graczy, to też pewnie wyjdzie z tej średniej ilości rzutów. 

Nikt tego nie musi robić z kalkulatorkiem (choc ja przy Knicks zrobię :P ) - ale uśrednienie takie sporo jednak mówi. To samo, jak robimy trade - wtedy tez wychodzi czy zyskaliśmy, czy straciliśmy na jakości.  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Eld

jaki deadline na opisy? weź to zaznacz w temacie z takowymi pls

Wszystko z najdrobniejszymi szczegółami macie w temacie "Porardnik covidowy". Są do 17 Lutego.

Ale, że jesteś już drugą osobą która o to pyta - dopiszę to i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Zarząd Minnesoty wspiera w rehabilitacji swojego zawodnika, Paula Georga i w zarodku ucina wszystkie spływające propozycje za swoją Gwiazdę.

Minnesota to coś więcej niż klub i PG13 może w pełni liczyć na lojalność Zarządu z Minneapolis. Do czasu powrotu Paula zwiększone zostaną minuty JS Tate, oraz rola w ataku Mike Conleya i Derricka White’a.

Co nas nie zabije to nas wzmocni.

czy zdzislaw ptak to juz oficjalnie funkcjonariusz minnesoty?

wczesniej niby niezalezny dziennikarz ehh

tylko wojnar pozostaje na strazy prawdziwego dizennikarstwa

tylko wojnarowi ufam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.