Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

The Warriors have reportedly reached out to the Pelicans with an offer involving Kelly Oubre Jr.

The talks haven't gained any traction yet, according to sources of Shams Charania of The Athletic, but it's worth noting that the Dubs have had exploratory talks regarding Oubre. H

xd

Czy @Alonzo tez poszedłeś w koncu po rozum do głowy i zrozumiales, ze on jest c***a wart i najlepie jgo oddac?

Tylko kto go teraz weźmie z taką prasą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej spamujcie w Media Room :). Usuwanie zaczepnych dyskusji, nawet kilka postów zajmuje mi 10 razy mniej czasu niż napisanie tego postu.

Ciężko jest nacisnąć w lewym dolnym rogu posta który chcecie zacytować znak plus "+" i przejść do tematu Random Shit albo Power Ranking i tam toczyć dysputę?

@RonnieArtestics @cvbe Wy wiecie o co loco. @ttr nie jesteś uczestnikiem naszej zabawy, ale w żadnym wypadku nie zabraniamy osobom z zewnątrz komentowania co się u nas dzieje ( Ely3 i maskotka tego forum, niejaki rw30 często nas zaszczycają swoimi komentarzami ), więc również jesteś mile widziany, ale wiesz - jest tu taki jeden oszołom, pedant, do tego z uprawnieniami moderatorskimi co strasznie dba o porządek aby się burdel nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zdzisław Ptak napisał:

Ivica Zubac nowym graczem OKC, pick 1rundowy nowym assetem San Antonio Spurs

Jako niezależny ekspert Maurice ( ciekawe czy @Eldskuma z którego to odcinka) chciałbym napomnkąć ,ze byłaby to głupota ze strony Thunder dać coś wiecej niż 2 rd za rezerwowego centra typu Zubac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Jako niezależny ekspert Maurice ( ciekawe czy @Eldskuma z którego to odcinka) chciałbym napomnkąć ,ze byłaby to głupota ze strony Thunder dać coś wiecej niż 2 rd za rezerwowego centra typu Zubac

No Ignaś mówił, że ma ofertę 2x1st, więc wątpię, żeby wziął jeden biedny 1st ponad dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Jako niezależny ekspert Maurice ( ciekawe czy @Eldskuma z którego to odcinka) chciałbym napomnkąć ,ze byłaby to głupota ze strony Thunder dać coś wiecej niż 2 rd za rezerwowego centra typu Zubac

Niestety jest to trochę bardziej skomplikowane niż mogło by się wydawać. Raz, że u nas teamy trzymają się swoich centrów jak striptizerka rury i średnie nazwiska po prostu muszą być przepłacane. Dwa, co sam @ignazz potwierdzi mieliśmy nierozliczone do końca rachunki i faktury po wymianie po Brogdona gdzie na tyle mi zaufał, że wymianę puścił mimo, iż nie otrzymał całego pakietu jaki był umówiony. A że ja człowiek słowny to teraz po prostu idzie wyrównanie. Trzy: Zubac jest młody, dobry pod tablicami i ma u nas naprawdę świetny kontrakt idealnie wpisujący się w mój timeline. Dla jednego będzie warty 1st, dla drugiego 2nd roundera.

W sumie mógł bym dodać i czwartą rzecz - finanse w naszej grze są o wiele bardziej rygorystyczne niż w RL i trzeba tego po prostu pilnować.

I tak przy okazji @ely3. Jak już coś widzisz w Media Room to plusik w lewym dolnym rogu, kierunek Random Shit lub Power Ranking i tam komentujemy. Teraz przeniosłem bo oczywiście nie miałeś prawa wiedzieć, ale generalnie staram się dbać o porządek.

Dodam tylko, że 1st jaki pójdzie do Ignazza nie szykuje się na ten moment nawet na lottery pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 rozumiem krytykę gracza który ma 23 lata a doświadczenie zebrał już większe niż kiedyś KG przed odejściem do Bostonu. Zubac ma swoje ograniczenia ale w naszej grze liczą się niuanse w tym fakt ze nie gra u leszczy. Dodatkowo w poprzedniej wymianie wziąłem koszmarny kontrakt Lylesa w zamian. To ma szerszy aspekt niż wymiana 1:1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Ja tylko mówię że on jest wart wyboru pierwszorundowi. Góra dwie drugie

Jak wymiana zostanie ogłoszona wtedy ją dokładnie rozpiszę całościowo jak to wygląda, kto co oddał, kto co zyskał i wtedy należy to ocenić a nie kawałki tej wymiany. Na razie z Ignazzem nie chcemy ujawniać szczegółów, ale skoro obaj doszliśmy do porozumienia to znaczy, że każdy z nas dostał to co chciał.

Również należy dodać, że u nas słabe 1st roundery tak od 25-30 to nie są jakieś szczególnie lubiane bo musisz płacić gwarantowaną kasę minimum przez dwa lata, gdzie przy naszych finansach każdy dolar się liczy, a takiemu #31 możesz go wrzucić na stash, możesz na dwa lata dać na two way, możesz dać 1+1TO, możesz również dać 1+2UNG+1TO.

Zubac ma swoje wady, ale również ma swoje zalety. Size, tablica, zastawianie, straszenie blokiem, dobitki z ponowień czyli to, czego mi w tym momencie najbardziej brakuje po tym jak szklanka Nurkić znów postanowił wybrać się na elquatro. Zubac gra w c***owych setupach i w pluso-minusach nie wypada jakoś cudownie, ale moim głównym celem jest to, aby szalejący Randle mógł zostać na czas leczenia Nurka na czwórce.

Poza tym ja tego Zubaca chciałem już rok temu i ten kontrakt który ma, ma właśnie dzięki mnie ale w ostatnim tchnieniu aktywności Kungfubesti musiał się pojawić na czas i go wyrównać jak był RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Trzy: Zubac jest młody, dobry pod tablicami i ma u nas naprawdę świetny kontrakt idealnie wpisujący się w mój timeline. Dla jednego będzie warty 1st, dla drugiego 2nd roundera.

co roku na wolnej agenturze bedziesz mial 3-5 lepszych centrow na duzo nizszej umowie

wiec to c***owy kontrakt

10 minut temu, Eld napisał:

Jak wymiana zostanie ogłoszona wtedy ją dokładnie rozpiszę całościowo jak to wygląda, kto co oddał, kto co zyskał i wtedy należy to ocenić a nie kawałki tej wymiany. Na razie z Ignazzem nie chcemy ujawniać szczegółów, ale skoro obaj doszliśmy do porozumienia to znaczy, że każdy z nas dostał to co chciał.

Również należy dodać, że u nas słabe 1st roundery tak od 25-30 to nie są jakieś szczególnie lubiane bo musisz płacić gwarantowaną kasę minimum przez dwa lata, gdzie przy naszych finansach każdy dolar się liczy, a takiemu #31 możesz go wrzucić na stash, możesz na dwa lata dać na two way, możesz dać 1+1TO, możesz również dać 1+2UNG+1TO.

Zubac ma swoje wady, ale również ma swoje zalety. Size, tablica, zastawianie, straszenie blokiem, dobitki z ponowień czyli to, czego mi w tym momencie najbardziej brakuje po tym jak szklanka Nurkić znów postanowił wybrać się na elquatro. Zubac gra w c***owych setupach i w pluso-minusach nie wypada jakoś cudownie, 

gra w c***owych setupach bo na s5 sie nie nadawal. jest srednim graczem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

Jak wymiana zostanie ogłoszona wtedy ją dokładnie rozpiszę całościowo jak to wygląda, kto co oddał, kto co zyskał i wtedy należy to ocenić a nie kawałki tej wymiany. Na razie z Ignazzem nie chcemy ujawniać szczegółów, ale skoro obaj doszliśmy do porozumienia to znaczy, że każdy z nas dostał to co chciał.

Również należy dodać, że u nas słabe 1st roundery tak od 25-30 to nie są jakieś szczególnie lubiane bo musisz płacić gwarantowaną kasę minimum przez dwa lata, gdzie przy naszych finansach każdy dolar się liczy, a takiemu #31 możesz go wrzucić na stash, możesz na dwa lata dać na two way, możesz dać 1+1TO, możesz również dać 1+2UNG+1TO.

Zubac ma swoje wady, ale również ma swoje zalety. Size, tablica, zastawianie, straszenie blokiem, dobitki z ponowień czyli to, czego mi w tym momencie najbardziej brakuje po tym jak szklanka Nurkić znów postanowił wybrać się na elquatro. Zubac gra w c***owych setupach i w pluso-minusach nie wypada jakoś cudownie, ale moim głównym celem jest to, aby szalejący Randle mógł zostać na czas leczenia Nurka na czwórce.

Poza tym ja tego Zubaca chciałem już rok temu i ten kontrakt który ma, ma właśnie dzięki mnie ale w ostatnim tchnieniu aktywności Kungfubesti musiał się pojawić na czas i go wyrównać jak był RFA.

@Eld jak oddawałeś Jaylena za picki to pisałeś, że po doświadczeniach w Bostonie poznałeś wartość draft picków w beGM, że są one cenniejsze niż w realu. Teraz twierdzisz, że picki są niewiele warte. To jak to jest z tymi pickami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

co roku na wolnej agenturze bedziesz mial 3-5 lepszych centrow na duzo nizszej umowie

wiec to c***owy kontrakt

gra w c***owych setupach bo na s5 sie nie nadawal. jest srednim graczem

Gdyby tylko Twoje opinie dało się drukować na papierze toaletowym to zbił byś majątek. Naprawdę, Siedząc na tronie i czytając Twe mądrości ludowe organizm zareagował by śmiechem, a co za tym idzie rozluźnieniem kluczowych mięśni odpowiadających za dwójeczkę, a później ten papier toaletowy przydał by się drugi raz w wiadomym celu.

Poproszę o pięć nazwisk lepszych od Zubaca którzy w następnym FA wezmą kilka milionów mniej niż MLE. Wtedy przyznam, że przepłaciłem. Albo nie. Nie przyznam dopóty, do póki nie poznacie całej wymiany pomiędzy mną a Ignazem. Wtedy zapraszam do ocen.

Btw Zubac w s5 przed przyjściem Leo i PG13 był zajebiście plusowy i był robił naprawdę dobrą robotę. Ważne, że masz pamięć. Szkoda, że wybiórczą. 

6 minut temu, Regis napisał:

@Eld jak oddawałeś Jaylena za picki to pisałeś, że po doświadczeniach w Bostonie poznałeś wartość draft picków w beGM, że są one cenniejsze niż w realu. Teraz twierdzisz, że picki są niewiele warte. To jak to jest z tymi pickami?

High picki są w c*** warte, powiedzmy do zakresu loterii i za nie naprawdę znacząco udało mi się wzmocnić skład, a z jednym wybrać na razie murowanego kandydata do all-rookie team Okoro. Wycena picków +25 mocno poleciała w dół ostatnimi czasy. 

Nadal twierdzę, że są cenniejsze, ale raczej zgodzisz się, że są picki i picki, a drugie rundy to u nas po prostu waluta więcej warta niż cash transaction.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

MOŻE do drugiej piątki, bo ma na pozycji Patricka Williamsa i Avdiję, więc jeśli kontuzje będą ich omijały to nie wróżę mu fajerwerków :P

Avidja to na razie dupy nie urywa.

I żeby nie było - strasznie mi z tego powodu na serio przykro bo się mocno na niego przypaliłem w draft day i wcześniej. Tak mocno, że prawie przepłaciłem #3 z którą bym go brał, ale ostatecznie głos rozsądku przemówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.