Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

please, George był o krok od Finałow, Lillard najlepsze PO zagrał w bańce gdy Blazers nie mieli żadnych szans, nie licząc tych 4 spotkań z Lakers jego efektywność względem rs to spory dramat

Ale dyskusja toczyła się o ostatnich trzech występach PG13 w playoffach, a nie o tym co grał w Indianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież mówił, że lubi sie z nas pośmiać, nie widzę problemu

No ja też nie widzę, nawet czasami mi się zdarza napisać nie poważnie czy nie merytorycznie.

Teraz, Eld napisał:

Ale dyskusja toczyła się o ostatnich trzech występach PG13 w playoffach, a nie o tym co grał w Indianie.

No właśnie. Mam wrażenie, że We talk about practice etc.

Mamy ten sezon.

Pau George symbolizuje Minny.

dawny Pau George - dawny gm minny - qcin.

Pau George z tego sezonu - nowy gm minny - maq69.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ale dyskusja toczyła się o ostatnich trzech występach PG13 w playoffach, a nie o tym co grał w Indianie.

to niewiele zmienia, Blazers byli w WCF bo dupę Lillardowi ratował CJ gdy tamten nie potrafił dobić do 40%fg, bliżej tu do remisu, choć PG dokuczaĺy jednak kontuzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z nocnych meczów sobie włączyć? Stara mnie wkurwiła więc potrzebuję jakiegoś odreagowania i uśmiechu na gębie. Brogdona walącego game winnera z Orlando, Okoro broniącego jak diabeł wcielony bo go wszyscy wszędzie chwalą, czy Raptorsów bo widzę, że Powell wraca do żywych, a OG linijka marzeń? OKC sobie chyba dziś daruje. Nie lubię patrzeć na te mordy z Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Joka to się zawsze spoko ogląda. No doubt. Ale chciał bym zobaczyć coś ze swoimi.

a to nie wiem, jak grają Nuggets to w ten dzień nie oglądam już raczej za dużo, styka mi, bo za bardzo się wczuwam, dziś darłem mordę między 10 a 12 w południe ogladając z odtworzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Jak przeszukujecie arkusz w poszukiwaniu danego gracza? Bo w chromie mi nie działa poprzez ctrl+f wyszukiwanie czegokolwiek w arkuszu a szukam jakichś ciekawych w miarę FAsów :P

Nie ma ciekawych FAsów nigdzie w arkuszu. Ba - nie ma żadnych FA w arkuszu. Są tylko Ci, którzy będą FA w następne offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Warriors have reportedly reached out to the Pelicans with an offer involving Kelly Oubre Jr.

The talks haven't gained any traction yet, according to sources of Shams Charania of The Athletic, but it's worth noting that the Dubs have had exploratory talks regarding Oubre. H

xd

Czy @Alonzo tez poszedłeś w koncu po rozum do głowy i zrozumiales, ze on jest c***a wart i najlepie jgo oddac?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.