Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2020 o 01:59, MarcusCamby napisał:

Nie jest dobrze, bo mac oprócz trollowania ma dobrą rękę do prospectów, zna się na koszykówce i tworzy zabójczy duet z Qcinem.

Chris Boucher has scored at least 20 points with an eFG% of 75% or higher in each of his last four games:

✅ 20 PTS - 79.2 eFG%
✅ 25 PTS - 75.0 eFG%
✅ 20 PTS - 85.7 eFG%
✅ 21 PTS - 75.0 eFG%

The only player in NBA history with a longer such streak is Wilt Chamberlain (6). pic.twitter.com/uFTjGsMpff

UveYGVO.jpg

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Game 85 napisał:

Lubie sobie poczytać wasze dyskusje po prostu. Czasami są bardzo merytoryczne. a czasem bardzo zabawne😅.

Czytaj jak najwięcej. Może wkrótce przyda nam się świeża krew w naszej trzydziestce świrów 😉.

Tylko jak coś to nie daj się wciągnąć do spółdzielni. Okradną Cię w biały dzień i jeszcze będą mówić, że to dla Ciebie win transakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

Czytaj jak najwięcej. Może wkrótce przyda nam się świeża krew w naszej trzydziestce świrów 😉.

Tylko jak coś to nie daj się wciągnąć do spółdzielni. Okradną Cię w biały dzień i jeszcze będą mówić, że to dla Ciebie win transakcja.

 

4708A9AF-ED84-4E23-AACB-461F4EFD9E16.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie przykładaj też uwagi do ruchów Elda, on nie potrzebuje Spółdzielni by się dymać sam

Nie przykładaj też uwagi do ruchów LBSa bo w kluczowych momentach PO bo po prostu ich nie ma.

Da bum tssss.

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Juanchooooo

Lilaaaaaaard

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

He

Hehe

Hehehe

 

 

Nom, super argument :) 

Lillard jest jednowymiarowy, jeśli tego wciąż nie umiesz pojąć to nie moja wina, jak kiedyś uda Ci się zbudować jakiś zespół walczący o coś więcej niż 0:4 w 1 rundzie w PO to to pojmiesz, czyli raczej nieprędko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nom, super argument :) 

Lillard jest jednowymiarowy, jeśli tego wciąż nie umiesz pojąć to nie moja wina, jak kiedyś uda Ci się zbudować jakiś zespół walczący o coś więcej niż 0:4 w 1 rundzie w PO to to pojmiesz, czyli raczej nieprędko :)

Zbudowałem zespół i to w zasadzie w parę miesięcy który przeszedł mocnych Magic 4:3 i uległ przez plagę kontuzji w II rundzie więc pudło.

Lillard nie zawodzi w PO. Mnie PG13 zawiódł dwa razy w barwach RL OKC gdzie wpierw go Ingles koszykówki uczył, a później Lillard wypalił w ryj trójkę z 11 metra. I to było o dwa razy za dużo. A trzeci raz to pięknie widzieliśmy w bańce. Czwarty raz to w sumie mecz z Dallas. Tam też gra była, no, palce lizać.

Nie bez powodu z Playoff P z młodych lat przylgnęło do niego za ostatnie trzy lata udziałów w playoffs Pandemic P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Zbudowałem zespół i to w zasadzie w parę miesięcy który przeszedł mocnych Magic 4:3 i uległ przez plagę kontuzji w II rundzie więc pudło.

Lillard nie zawodzi w PO. Mnie PG13 zawiódł dwa razy w barwach RL OKC gdzie wpierw go Ingles koszykówki uczył, a później Lillard wypalił w ryj trójkę z 11 metra. I to było o dwa razy za dużo. A trzeci raz to pięknie widzieliśmy w bańce. Czwarty raz to w sumie mecz z Dallas. Tam też gra była, no, palce lizać.

Nie bez powodu z Playoff P z młodych lat przylgnęło do niego za ostatnie trzy lata udziałów w playoffs Pandemic P.

Zyjesz przeszłością Eld :) ja jestem spokojny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nie tak jak PG13.

please, George był o krok od Finałow, Lillard najlepsze PO zagrał w bańce gdy Blazers nie mieli żadnych szans, nie licząc tych 4 spotkań z Lakers jego efektywność względem rs to spory dramat

3 godziny temu, Eld napisał:

A później zjazd do bazy

a później, to byla przewlekła kontuzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.