Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, mac napisał:

Kawhi, Irving i Beasley w jednym zespole to tam nawet 2Haslemow by nie starczylo by wprowadzic kulture organizacji.

Ciezko to widze CM.

Często się nie zgadzamy ale tutaj trzeba przyznać racje, nie wiem jaka chemia jest w zespole Knicks, ale na pewno nie z Niemiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Ok, to jak masz info co gdzie jak, to mysle mozesz na tym spokojnie zarobic.

Tu masz kontakt do Marca Bermana z New York Post. Powolaj sie na @Przemek_Orliński, ktory jest jego kolega.

https://nypost.com/author/marc-berman/

Kyrie przysłał Ci chociaż zdjęcie tortu z urodzin siostry, czy jesteś tak przez niego szanowany jak Steve Nash: czyli gówno wiesz, bo jesteś za krótki żeby Ci się spowiadał? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi może nie złoży trade request ale jak widxo ze trzecia opcja w ataku ma takie chody u gm-a, to na pewno poprosi o dodatkowe kilkanaście meczy load management. @człowiek...morza nie odmówisz mu przecież, prawda ? 😁

tak wiec mam nadzieje ze dobrowolnie zbenczujesz Kawhi na tak 5 meczy na trymestr. Inaczej będzie afera w klubie stawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekaw, czy my też tak na masową skalę wchodzimy zawodnikom do dupska jak w RL, gdzie jeśli nie damy player option, to zawodnik nie podpisze i ciul. No i praktycznie do momentu uzupełniania zakładki "free agent pool" o graczy którzy mają TO i PO byłem przekonany, że liczba dawanych przez nas player option zaczyna iść niebezpiecznie w górę bo po tym RS 100% zawodników którzy mają PO - dostali je od nas, a nie w RL.

No i w sumie to chyba tak jest bo:

  • po RS 2019/2020 - 52 zawodników miało player option, ALE przynajmniej sześciu z nich ( nie sprawdzałem dokładnie ) to były Player Option jeszcze przepisane z RL NBA: DeRozan, Hardaway Jr., Fournier, Drummond, Conley, Batum.
  • po RS 2020/2021 - 51 zawodników ma PO, z czego zero przepisanych z RL NBA
  • po RS 2021/2022 - 31 zawodników ma już zagwarantowane PO, ale do tego dojdzie jeszcze pula 1+1PO z FA 2021 która na pewno będzie obfita ( drugie tyle chyba spokojnie można doliczyć? )

46 ( 19/20 ) ---> 51 ( 20/21 ) ---> +60? ( 21/22 )

Nie wiem czy to jest dobry trend, że wymuszamy na GMach w niektórych przypadkach dawanie player option, a niektórzy aby gracza z bottom 100 koniecznie pozyskać dają nieprzemyślane 1+1PO aby tylko z nimi podpisał ( JJ Barea, czy inne Dellavedovy NBA ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

The Rockets are pursuing a trade package from the 76ers that would be headlined by Ben Simmons and Tyrese Maxey, league sources say

 

No coz, czyli Morey robi to, na co zabrakło odwagi @Tecu 

a pomyslec, ze phila miala u nas mase pickow, prospectow. co z tego zostalo? duncan robinson spoza draftu..

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Przeczytaj to zdanie jeszcze raz, naucz się na pamięć, stań przed lustrem i to powtórz.

To najlepsze co będziesz mógł zrobić dzisiejszego wieczoru. 

spoko, spojrzałem, nie pomogło.

Natomiast mnie osobiście ciekawi ewentualny wywód Tecu na temat swojego zarządzania w 76ers. Jeszcze 2-3 lata temu był bardzo mocny skład, z masą assetow by to wszystko pozamiatać. Z jakiś powód guzików nie nacisnął, większość prospectów okazała się niewypałami i teraz jest jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

spoko, spojrzałem, nie pomogło.

Tak myślałem. Tobie już nic nie może pomóc.

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

Natomiast mnie osobiście ciekawi ewentualny wywód Tecu na temat swojego zarządzania w 76ers. Jeszcze 2-3 lata temu był bardzo mocny skład, z masą assetow by to wszystko pozamiatać. Z jakiś powód guzików nie nacisnął, większość prospectów okazała się niewypałami i teraz jest jak jest. 

Obejrzyj sobie najnowszą reklamę RedBulla z papugami. Tam znajdziesz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Principe napisał:

kto nie ma ten nie ma... xd

Nie no Ty to masz high level centrów i strasznie drogich na których to Thunder po prostu jeszcze nie stać.

2 minuty temu, eMeS napisał:

Ja mam aż za dużo, ale nie sprzedaje bo potem jest że nie ma kultury :P

A gdzie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 14:29, Eld napisał:

Byłem ciekaw, czy my też tak na masową skalę wchodzimy zawodnikom do dupska jak w RL, gdzie jeśli nie damy player option, to zawodnik nie podpisze i ciul. No i praktycznie do momentu uzupełniania zakładki "free agent pool" o graczy którzy mają TO i PO byłem przekonany, że liczba dawanych przez nas player option zaczyna iść niebezpiecznie w górę bo po tym RS 100% zawodników którzy mają PO - dostali je od nas, a nie w RL.

No i w sumie to chyba tak jest bo:

  • po RS 2019/2020 - 52 zawodników miało player option, ALE przynajmniej sześciu z nich ( nie sprawdzałem dokładnie ) to były Player Option jeszcze przepisane z RL NBA: DeRozan, Hardaway Jr., Fournier, Drummond, Conley, Batum.
  • po RS 2020/2021 - 51 zawodników ma PO, z czego zero przepisanych z RL NBA
  • po RS 2021/2022 - 31 zawodników ma już zagwarantowane PO, ale do tego dojdzie jeszcze pula 1+1PO z FA 2021 która na pewno będzie obfita ( drugie tyle chyba spokojnie można doliczyć? )

46 ( 19/20 ) ---> 51 ( 20/21 ) ---> +60? ( 21/22 )

Nie wiem czy to jest dobry trend, że wymuszamy na GMach w niektórych przypadkach dawanie player option, a niektórzy aby gracza z bottom 100 koniecznie pozyskać dają nieprzemyślane 1+1PO aby tylko z nimi podpisał ( JJ Barea, czy inne Dellavedovy NBA ).

 

 

Dodaj do tego problemy wielu teamów z hard capem i luxury tax i dopiero te blokady nieco wymusiły w to FA lekko mniej niekorzystne kontrakty niż w poprzednie FA. Jednak to chyba nie o to chodzi, żeby jechać sezon w sezon po bandzie jak chce się mieć normalna drużynę. Mam nadzieję, że jeszcze z 2-3 sezony i zacznie to u nas wyglądać normalniej. Jedną z rzeczy, które możemy już teraz spokojnie zrobić, to docenianie przez graczy swoich dotychczasowych teamów (co cały czas ma u nas zbyt małe znaczenie). Pamiętam jak jeszcze przed offseasson chociażby Ronnie pisał, żeby Gallowey wziął od niego to PO, bo i tak przecież mało prawdopodobne, że ktoś da mu coś więcej. No i - jak to u nas - większość prośbę GMa olała, po czym Gallowey i tak dostał tylko minimalny kontrakt (Ronnie znowu musiał mu dać PO, żeby nie było - w rl ciągnąć ten wątek dalej - Galloway nie ma PO ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.