Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, cvbe napisał:

Czy to w arkuszu to już są ostateczne składy na 1 trymestr? Bo może bym odnowił ligę i wklepał składy na tym fantrax? Chyba, że już nie ma chętnych na to, bo dla siebie samego to mi się nie chce.

Tak. To są ostateczne składy i nic się nie zmieni aż do transferów po T1.

Pozostały nam jeszcze tylko two-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, eMeS napisał:

Nah, wszystkie były dobre. Ubarwiało to grę fajnie : )

Jak by ktoś był chętny do powrócenia sobie do tego, to seria zaczyna się od 114 strony w Media Room.

Można tam kilka naprawdę kilka fajnych perełek wyhaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się komuś nudzi to może sobie skopiować poniższe poprzez zaznaczenie całości, wpisać swoją rotację ( da się uzupełniać komórki ) i wysłać do mnie na PM. Wpiszę mu jeszcze dziś.

PG      
SG      
SF      
PF      
C      

 

Będzie to wyglądało tak w PM, ale komórki będą Wam się automatycznie rozszerzać wraz z wpisywaniem nazwiska:

PG      
SG      
SF      
PF      
C      
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2020 o 01:03, Eld napisał:

BMF o których ( z imion ) Carrolla i Johnsona Ci chodzi?

Jeśli chodzi o Johnsona to domyślam się, że chodzi o Stanleya który miał na 2020/21 5,31M i to by się znalazło, ale Carolla nie mogę żadnego znaleźć. Przeszukałem wymiany, stary arkusz, swój save, temat Historii i nic.

--------------------------------------

Btw niech mi ktoś wytłumaczy to co znalazłem przy okazji przekopywania historii:

Nie wiem co się stało z Panem:

 Demarre Carroll -> Kings 10,3/1+1 PO podpisanym przez Kings w 2019 r.? @shevcu?

Jak w RL Pistons robili to na potęgę w tym offseason, to uważam, że Ronnie może go spokojnie zwolnić.

Podpisałem go w 2019 w ramach wyjątku. Drugi rok był PO. Poszedł w wymianie ode mnie dalej chyba do Spurs ale ręki nie dam sobie uciąć bo nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevcu napisał:

Podpisałem go w 2019 w ramach wyjątku. Drugi rok był PO. Poszedł w wymianie ode mnie dalej chyba do Spurs ale ręki nie dam sobie uciąć bo nie pamietam

Ciekawe.

Trzeba go poszukać, ale nick "Ignazz" w Twojej odpowiedzi mocno mnie niepokoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

 

 

58 minut temu, Eld napisał:

 

 

26 minut temu, ignazz napisał:

 

 

2 minuty temu, cvbe napisał:

 

No więc tak.

Moje wątpliwości pojawiły przez źle odczytany zapis 10,3/1+1PO. W pierwszej chwili myślałem, że on ma 3+1, a nie 1 plus 1 tak więc afery nie ma ale i tak ciekawie wygląda jego tournee:

Kings go podpisują w offseason 2019 po czym oddają go 3 Stycznia do Blazers. Blazers 27 Lutego oddają go do Cavs. 1 Marca Cavs wysyłają go do Atlanty. 17 Listopada Hawks wysyłają go do Memphis, a Ci go zwalniają.

Se chłop pograł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.