Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Takie krótkie info do wszystkich ode mnie.

Robię sobie porządek w skrzynce po ostatnim zbieraniu ofert na III i IV turę. 

Jeśli usunę jakąś dyskusję z kimś to proszę się nie obrażać, tylko potraktować to jako przypadek i zacząć ją od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 18:07, Wojnar Adrianowski napisał:

Khris Middelton i Kevin Durant to porównywalni gracze - Marcus Camby 

 

grubo

Cytat

Wojnar Adrianowski: Spore kontrowersje latem wywołała decyzja Rady, o anulowaniu wymiany z Celtics, w której do Pelicans miał trafić Paul George. Jak po czasie ocenia Pan stanowisko Rady?
Marcus Camby: Cały czas, uważam że decyzja nie była słuszna, bo każdy nowy GM przejmuje zespół z dobrodziejstwem inwentarza. Deal o Paul George był ogłoszony i huczał w mediach, długo przed przejęciem zespołu przez Elda. Gdyby Leszczur wstrzymał się tydzień, temat by w ogóle nie powstał. Tymczasem ja wiele negocjacji musiałem prowadzić jako rezerwowych przez co nie dla wszystkich GMów byłem poważną opcją, bo wszystko uzależniałem od decyzji Paul George. Rada udupiła miesiące oczekiwań i negocjacji i jako gremium postąpiło moim zdaniem skandalicznie wobec mnie i Tecu, który też był stroną rozmów. Z drugiej strony cieszę się, że Paul George trafił do Boston Celtics. Ten klub wiele przeszedł przez kiepskie zarządzanie wielu jego poprzedników. Eryko wiele zaryzykował w tamtym momencie, szerokie grono loży szyderców nie wierzyło, że Boston będzie w stanie utrzymać PG u siebie. Ja od początku byłem, jednak w team Boston, więc skoro mój deal upadł to cieszę się, że chociaż dokonała się jakaś dziejowa sprawiedliwość. Szkoda, że moim kosztem, ale przebolałem to. Nie bez powodu co bardziej złośliwi konkurenci nazywają mnie socjalistą. Zawsze walczę nie tylko o swoje interesy, lecz całej ligi, a nie tylko kilku cwaniaków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

Cytat

 Giles to nowy Chris Webber.

xdddddddd

ladnie zes wymienil swojego webbera haha

dobra beka w tych wywiadach :D

Cytat

 Buddy Hield to moje oczko w głowie. Miałem w pewnym momencie czterech wartościowych SG w tym jeden to wspominany Jrue Holiday. Można było różnie budować ten zespół, ale każde zainteresowaniem Buddy ucinałem w zarodku. Po prostu za nic nie chciałem go oddać. Czy spodziewałem się takiego sezonu? Oczywiście to istny killer w akcjach catch and shoot, ale potrafi także doskonale kreować sobie pozycje. Jako strzelec po koźle, akcjach stepback jest równie świetny. Niestety wciąż ma braki w obronie, przeciętnie kreuje, ale największe mankamenty to dostawanie się pod kosz. Możesz być najlepszym strzelcem w lidze na poziomie Ray Allena czy Klay Thompsona, ale long dwójki nigdy nie będą równie efektywne jak te z pod kosza. Pokonanie tego ostatniego mankamentu dzieli go od póki all-star player.

 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Shamsem byl chyba Eld?

chyba yo.

ale ooglnie wszscy marne podrobki wzgledem wojnara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 Oczywiście oddany Plumlee też gra bardzo dobrze, oddałem go z wielkim żalem. Ale w momencie, kiedy sztab szkoleniowy dał mi do zrozumienia, że Davis to od dziś center na pełen etat, to Mason jako backup stał się trochę zbyteczny. MKG to znacznie lepszy fit, a do tego wciąż młody i rozwojowy. Daj mu Boże zdrowie, a kwestią czasu jest, kiedy wrócimy do narracji z 2015 roku, gdy o MKG mówiło się w kontekście DPOY. Na nowej pozycji impact w defensywę jest jeszcze większy, a mankamenty ofensywne łatwiejsze do ukrycia.

@MarcusCamby

c***u nieobiektywny, glosowales za sixers przez granie davisem na c lol

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W.A: Anthony Davis to jeden z kandydatów na MVP, nie obawia się Pan jednak ze w przypadku braku sukcesu w tym i przyszłym sezonie, Davis postanowi zmienić otoczenie. GMowie Lakers, Knicks uważają że byłoby mu lepiej w ich organizacjach. Jak Pan ocenia swoje szanse w rywalizacji z tymi Organizacjami o podpis swojej gwiazdy?
M.C: Nie mam pojęcia jaką decyzje podejmie Davis, ale uszanujemy ją. Jako GM tak jak wspominałem zrobiłem wiele, by nie musiał czekać na następne lata i inny klub, by bić o mistrzostwo. Ma otoczenie, by zrobić to już teraz. Mam nadzieję, że będzie chciał z Nami dalej współpracować. Supermaxa może podpisać w pierwszym wolnym terminie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.