Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eld zachęcający do dzwonienia do Soty by zrobić W-W deal to jest prawdziwa opowieść wigilijna :D

Dbam o dobro ligi a nie jakiegoś kurwidołka. Wy się pozbędziecie jednego nadprogramowego który nie potrzebnie może wylądować Wam w dead money, a jakieś Denvery zyskają jednego ekstrasa do roosteru i z miejsca skróci nam to wężyk

Czyż nie win win-win?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Mogę poprosić punkt regulaminu odnośnie tego co napisałeś ?

5.1 Oferty składać można jedynie według zasad CBA związanych z hardcap oraz ewentualnymi ograniczeniami jakie pojawią się po trzyletnim rozliczeniu.

Dodatkowo @Sylvinho. i tak przez Covid zrezygnowaliśmy z przestrzegania poniższego:

10.62 Brak dostosowania się do wyznaczonego hardcapu do wyznaczonego terminu [po drafcie, przed startem FA]

W przypadku takim ekipa zostaje uznana za bankruta. Pojawiają się następujące konsekwencje :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

5.1 Oferty składać można jedynie według zasad CBA związanych z hardcap oraz ewentualnymi ograniczeniami jakie pojawią się po trzyletnim rozliczeniu.

To znalazłem. Kwestia jest taka dlaczego nie mogę przekroczyć hardcapu przed sezonem żeby i tak w ostatecznym rozrachunku być poniżej tej granicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Mogę poprosić punkt regulaminu odnośnie tego co napisałeś ?

Biorę to na siebie, Sylvek.

Ogólnie twoje Wizards narobiło Nam strasznego problemu za pięć dwunasta tym mocno kontrowersyjnym dealem, gdzie zejście poniżej 14 graczy w rosterze uznaliśmy za karalne. Teoretycznie byłeś wyłączony z wężyka, a masz teraz 13 osobową kadrę, więc sam rozumiesz - niekompletny roster :)

Także wybór dla Ciebie jest i tak między dżumą, a cholerą, bo już padły pomysły, by do kadry dorzucić Ci Koszarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

To znalazłem. Kwestia jest taka dlaczego nie mogę przekroczyć hardcapu przed sezonem żeby i tak w ostatecznym rozrachunku być poniżej tej granicy ?

Generalnie to popatrz co dokleiłem Ci do tamtego postu, ale Ci mogło umknąć więc jeszcze raz:

10.62 Brak dostosowania się do wyznaczonego hardcapu do wyznaczonego terminu [po drafcie, przed startem FA]

W przypadku takim ekipa zostaje uznana za bankruta. Pojawiają się następujące konsekwencje :

--------------------------

Szczególnie zwróć uwagę na zdanie "wyznaczony termin ( po drafcie, przed startem FA )".

Sylwek - wyluzuj. Naprawdę. Znając Ciebie to po numerze z Durantem jestem pewien, że wyjdziesz z tego jeszcze z korzyścią a i pick oszczędziłeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

To znalazłem. Kwestia jest taka dlaczego nie mogę przekroczyć hardcapu przed sezonem żeby i tak w ostatecznym rozrachunku być poniżej tej granicy ?

Źle do tego podchodzisz. Hard capu przekraczać nie możesz nigdy. Mi chodzi tylko o punkt z 48H na korektę salary, chociaż jak teraz spojrzałem to na IV turę nie było to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Biorę to na siebie, Sylvek.

Ogólnie twoje Wizards narobiło Nam strasznego problemu za pięć dwunasta tym mocno kontrowersyjnym dealem, gdzie zejście poniżej 14 graczy w rosterze uznaliśmy za karalne. Teoretycznie byłeś wyłączony z wężyka, a masz teraz 13 osobową kadrę, więc sam rozumiesz - niekompletny roster :)

Także wybór dla Ciebie jest i tak między dżumą, a cholerą, bo już padły pomysły, by do kadry dorzucić Ci Koszarka ;)

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Źle do tego podchodzisz. Hard capu przekraczać nie możesz nigdy. Mi chodzi tylko o punkt z 48H na korektę salary, chociaż jak teraz spojrzałem to na IV turę nie było to możliwe.

Generalnie właśnie chodzi mi o tę korektę. Ja rozumiem pewne kwestie ale sam w tej rundzie brałem jakiś kasztanów na minimach, a teraz niektórzy co nie wypełnili rosteru mają być tym wynagradzani, a mi zabraniajcie wyboru jednego zawodnika do składu ?

 

11 minut temu, Eld napisał:

5.1 Oferty składać można jedynie według zasad CBA związanych z hardcap oraz ewentualnymi ograniczeniami jakie pojawią się po trzyletnim rozliczeniu.

Dodatkowo @Sylvinho. i tak przez Covid zrezygnowaliśmy z przestrzegania poniższego:

10.62 Brak dostosowania się do wyznaczonego hardcapu do wyznaczonego terminu [po drafcie, przed startem FA]

W przypadku takim ekipa zostaje uznana za bankruta. Pojawiają się następujące konsekwencje :

Przecież zszedłem poniżej progu hardcapu przed FA.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Generalnie właśnie chodzi mi o tę korektę. Ja rozumiem pewne kwestie ale sam w tej rundzie brałem jakiś kasztanów na minimach, a teraz niektórzy co nie wypełnili rosteru mają być tym wynagradzani, a mi zabraniajcie wyboru jednego zawodnika do składu ?

Ale wiesz dlaczego?

Za złamanie tego: kluby mające po zamknięciu IV tury 14 lub 15 zawodników  w roosterze nie będą mogły brać udziału w wężyku poprzez zwolnienie, lub dokonania transferu celem zejścia do 13 lub mniej graczy aby wziąć w owym wężyku udział.

Tutaj nie ma nic personalnego, czy złośliwego. Ba! Jak byś ogłosił te wymiany wcześniej a nie dwie minuty przed zamknięciem okienka to sam bym do Ciebie przyleciał co Ty do c***a Pana wyrabiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Generalnie właśnie chodzi mi o tę korektę. Ja rozumiem pewne kwestie ale sam w tej rundzie brałem jakiś kasztanów na minimach, a teraz niektórzy co nie wypełnili rosteru mają być tym wynagradzani, a mi zabraniajcie wyboru jednego zawodnika do składu ?

Chyba ominął Cię wpis Elda, że praktyka dołączenia do wężyka na krzywy ryj została ucięta w zarodku :)

A z tą korektą salary to wkradła się nieścisłość, bo nie ma tego przypiętym temacie "covidowy kalendarz" tak jak w poprzednich trzech turach, aczkolwiek na chłopski rozum ten czas powinien oczywiście normalnie być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sylvinho. napisał:

 

Przecież zszedłem poniżej progu hardcapu przed FA.

No ale masz jakieś wątpliwości co do tego czy można przekraczać hardcap podpisując wolnych agentów??? Bo wygląda tak jakby myślał że jak przed fa jesteś poniżej hardcapu to później Cię już nie dotyczy??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ale masz jakieś wątpliwości co do tego czy można przekraczać hardcap podpisując wolnych agentów??? Bo wygląda tak jakby myślał że jak przed fa jesteś poniżej hardcapu to później Cię już nie dotyczy??? 

Przecież powinien mieć czas na korektę salary. To co teraz zespoły nie mające 14 zawodników nie powinny zostać dopuszczone do sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Przecież powinien mieć czas na korektę salary. To co teraz zespoły nie mające 14 zawodników nie powinny zostać dopuszczone do sezonu ?

Będę jak Boniek i za niezamknięcie roosteru na koniec FA będę odejmował 3W za każdego brakującego gracza, a Rada sama dopisze gracza bez żadnych sztucznych wężyków.

Bucks i -15W? Weszli by w ogóle do PO wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Bucks i -15W? Weszli by w ogóle do PO wtedy?

Prędzej niż Thunder :) 

//

Jakby okienko było do 24:00 to byśmy skompletowali składy w Bucks i Nuggets, mi dopiero Brave uzmysłowił ze faktycznie jest do 20:00 stad nie zdążyliśmy dopiąć rozpoczętych rozmów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Prędzej niż Thunder :) 

//

Jakby okienko było do 24:00 to byśmy skompletowali składy w Bucks i Nuggets, mi dopiero Brave uzmysłowił ze faktycznie jest do 20:00 stad nie zdążyliśmy dopiąć rozpoczętych rozmów :) 

Wal się :) 

//

Niestety, na czym każdy z nas ucierpiał, ale wszystko w tym roku uległo skróceniu i obcięciu. Dodam więcej. Wiesz ile czasu było na korektę salary po I i II turze w tym FA? 24 godziny. Po III i IV i tak postanowiliśmy dodać 20 godzin ekstra ze względu na zwiększoną liczbę możliwych ofert do złożenia.

W III rundzie powstał przez to taki precedens, że jednocześnie mogłeś korygować salary po II turze i składać oferty na III, a to generalnie nie powinno się na siebie nakładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.