Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Tomek9248 napisał:

Utrzymujecie jeszcze arkusz jakiś z rosterami? Jak tak, to podrzuć ktoś miły linka, proszę.

...

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, ignazz napisał:

...

Wyślij priv Tomkowi (ja mam skrzynkę zapchaną prawie na maxa), nie udostępniamy linku publicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
15 godzin temu, ignazz napisał:

Oczywiście. Ale potencjalni GM tez są gdzieś na płazy. 

akurat pozdrawiam z piwkiem z plaży XD

18 godzin temu, ignazz napisał:

Ludzie latają sobie w różne miejsca a dziś na booking nie ma noclegów na weekend nad Bałtykiem i wyskakują wyniki Słupsk Gdynia Wejherowo 

w Gdynii jest akurat spoko, bo ludzi mało, ale w Gdańsku można pierdolca dostać, zwłaszcza jak ktoś jest wyczulony na maski XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

Wyślij priv Tomkowi (ja mam skrzynkę zapchaną prawie na maxa), nie udostępniamy linku publicznie.

poszło

@Tomek9248

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd te zmiany na stanowiskach GMów? Były jakieś rezygnacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Skąd te zmiany na stanowiskach GMów? Były jakieś rezygnacje?

Kucio postanowił usunąć konto na forum, bo na forum są ponoć jacyś rasiści ;]

ps. Nie dawajcie już mu klubu po raz czwarty czy piąty, ok? mówiłem zresztą że tak bedzie prędzej czy później jak dostawał Bulls. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

to akurat prawda, ale z prawactwem jest tak, że ogólnie trzeba pozwolić im się samym zaorać, zazwyczaj szybko to idzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Chyba coś ciekawego mnie ominęło.

Który temat był tak wesoły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, polishllama69 napisał:

to akurat prawda, ale z prawactwem jest tak, że ogólnie trzeba pozwolić im się samym zaorać, zazwyczaj szybko to idzie

Ale wszędzie są jacys rasiści, wiec analogicznie powinien wypowiedzieć umowę o internet :) that’s my point... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ale wszędzie są jacys rasiści, wiec analogicznie powinien wypowiedzieć umowę o internet :) that’s my point... 

zawsze się trochę gwałci :D znaczy #bluelivesmatter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś inny tym razem ogarnie arkusz pod głosowanie, bo tam trzeba pozmieniac i te 2 tematy na opisy i głosowanie wraz z szablonem. Ja z telefonu naprawdę nie będę miał jak tego zrobić:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, january napisał:

Niech ktoś inny tym razem ogarnie arkusz pod głosowanie, bo tam trzeba pozmieniac i te 2 tematy na opisy i głosowanie wraz z szablonem. Ja z telefonu naprawdę nie będę miał jak tego zrobić:) 

Rozpisz mi na priv co trzeba i jak dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

Rozpisz mi na priv co trzeba i jak dokładnie.

Nie ma wielkiej filozofii. 

1. Po zakończeniu spotkań RS w RL otworzyć temat na opisy.

2. 17go otworzyć temat na głosowanie. Zmienić szablon (usunąć 8 drużyn spoza bubble) i ma być 88-88 Total zamiast jak ostatnio 150-150.

3. W arkuszu się pobawić w zakładce głosowania, zakreslic na czarno kolumny z tymi 8 ekipami i zrobić nową kolumnę na finalne bilanse (najpierw wypisać caloscipwe wyniki po 3T i potem dodać do tego wyniki aktualnego głosowania).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja w poprzednim glosowaniu powinienem miec 10:0, maks 9:1, a było 6:4 takze tego

Dlaczego prowadzisz dyskusję w temacie z opisami? 

Nie mogłeś go qrna blacha zacytować i napisać tego tutaj? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tangiers napisał:

Nie wiem co lepsze: staty KATa z RS w opisie bubble games czy temat jego matki. Uczcijmy to minuta ciszy.

Przecież napisałem, że to jego statsy z regulara żebyś nie musiał szukać w bbref. 

A druga kwestia jest istotniejsza niż sądzisz, bo KAT ma u nas etykietkę miękkiej lufy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież napisałem, że to jego statsy z regulara żebyś nie musiał szukać w bbref. 

A druga kwestia jest istotniejsza niż sądzisz, bo KAT ma u nas etykietkę miękkiej lufy. 

Ale co ty chcesz tutaj bronic, opis dotyczy seeding games, a nie RS. KAT nie zagral w bubble games i tyle.

Edytowane przez tangiers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, o ile ta minuta ciszy i lepsza gra dzięki temu to ostra przeginka, o tyle podanie statów z sezonu dla ludzi którzy nie grali w bańce to akurat dobra praktyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, tangiers napisał:

Ale co ty chcesz tutaj bronic, opis dotyczy seeding games, a nie RS. KAT nie zagral w bubble games i tyle.

No przecież Tobie napisałem w poście, który zresztą cytujesz - żebyś nie musiał wyszukiwać w bbref. :) U nas w bąblu przecież gra. 

9 minut temu, cvbe napisał:

Nie no, o ile ta minuta ciszy i lepsza gra dzięki temu to ostra przeginka, 

Spoko - jeżeli kto tak uważa, nie mam z tym problemu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alonzo napisał:

No i właśnie nie widzę KATa przez jego soft jako grającego lepiej w bańce w stylu Nurkicia po śmieci babci. 

Prędzej wyjeżdżającego z bubble, bo musi sobie uporządkować sprawy rodzinne. 

Jakby było nie wiemy, ale zakładanie z góry best case scenario jest strasznie naiwne i chyba masz resztę graczy za idiotów. Te sytuację imo trzeba przemilczeć, bo nie wiemy jakby wpłynęła ma kata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lucas napisał:

No i właśnie nie widzę KATa przez jego soft jako grającego lepiej w bańce w stylu Nurkicia po śmieci babci. 

Prędzej wyjeżdżającego z bubble, bo musi sobie uporządkować sprawy rodzinne. 

Jakby było nie wiemy, ale zakładanie z góry best case scenario jest strasznie naiwne i chyba masz resztę graczy za idiotów. Te sytuację imo trzeba przemilczeć, bo nie wiemy jakby wpłynęła ma kata

Nie mam ochoty Lucas ponownie wywarzać otwartych drzwi - sam wymyśliłeś ta teorię i sobie dalej w nią brniesz bez sensu. Oczywiście otrzymujesz obiecany Downvote. 

Weź się najpierw zastanów, czy znasz takie historie z NBA o teoriach, które głosisz. ja tych bzdur już komentować nie zamierzam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi