Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Eld napisał:

Odpuściłem Bertansa bo te 15M rocznie wydawało mi się chorą kasą od naszych Bulls, a teraz sobie czytam, że Hollinger to go na 19,2M wycenił.

Ale bullshit. 

Za czasow Hollingera Memphis podpisali Parsonsa na 94/4. 

RHJ* wycenil tego lata na 12 milionow, a J. Granta na 7.5.

Hollinger dobrze sie slucha w ograniczonym czasie, a ostatnio jego feedu jest zbyt duzo i czasem nie wiem czy to clickbait czy tylko wrzucenie cyfr bez jakiejkolwiek interpretacji

*lubie goscia, ma dobre fundamentals na solidnego rolsa w tej lidze(9-10 zawodnik w zespole), wiec to ze jest poza liga jest dla mnie szokujace

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Za czasow Hollingera Memphis podpisali Parsonsa na 94/4. 

RHJ* wycenil tego lata na 12 milionow, a J. Granta na 7.5.

Hollinger dobrze sie slucha w ograniczonym czasie, a ostatnio jego feedu jest zbyt duzo i czasem nie wiem czy to clickbait czy tylko wrzucenie cyfr bez jakiejkolwiek interpretacji

*lubie goscia, ma dobre fundamentals na solidnego rolsa w tej lidze(9-10 zawodnik w zespole), wiec to ze jest poza liga jest dla mnie szokujace

No dla mnie Hollinger to sporo stracił w moich oczach. O dupę to rozbić tak samo jak PER36, gdzie Willy Hernangomez wygląda jak legit allstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

@Eld @tangiers

trochę random więc w temacie. Jakie podcaty polecacie o NBA do posłuchania?

 

Ja tam czytam tylko gwiazdybasketu, a jak mnie o podcasty pytasz to może nie o NBA ale na rozluźnienie polecam Blok Ekipę i SpejsonVlog.

Sorry. Trochę się mnie głupawka trzyma przez Jaśka i CM oraz ich walki o Doizera. 

giphy.gif?cid=ecf05e47rzu0wm2rwu7538uhni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MMM2121 napisał:

@Eld @tangiers

trochę random więc w temacie. Jakie podcaty polecacie o NBA do posłuchania?

 

Jak mogę bez wywołania to polecam (na Youtube są wszystkie)  podcast Redicka, Knuckleheads z Players Tribune oraz All The Smoke z Showtime Basketball :P No ale to takie podcasty z gośćmi z ligi / byłymi zawodnikami jak coś. Jeśli chodzi o typowe "gadające głowy" w tym samym gronie to No Dunks czasem z The Athletic sobie włącze oraz ich podcast o Denver, ale to pewnie Cię mniej interesuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega taki przykladowy zapis:

- Knicks, TaxMLE 5,86/1+1PO

- Warriors  1+1PO (2 174 318 + 2 283 034)

 

?? Ile Nyk placa za poszczegolne lata ? Tyle:

Knicks, TaxMLE 5,86/1+1PO (2.93 + 2.93) ?

 

Beznadziejna ta niekonsekwencja w zapisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jak mogę bez wywołania to polecam (na Youtube są wszystkie)  podcast Redicka, Knuckleheads z Players Tribune oraz All The Smoke z Showtime Basketball :P No ale to takie podcasty z gośćmi z ligi / byłymi zawodnikami jak coś. Jeśli chodzi o typowe "gadające głowy" w tym samym gronie to No Dunks czasem z The Athletic sobie włącze oraz ich podcast o Denver, ale to pewnie Cię mniej interesuje :D 

Bardzo dziękuje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Bardzo dziękuje! 

Ja jak coś to co słucham (pewnie maks 1 na tydzień z tych 3) wybieram w zależności od gościa, bo prowadzenie w sumie u każdego mi pasuje :P

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja slucham prezesa klubu @Przemek_Orliński i airball

 

Myślisz, ze to Cię uchroni przed zwolnieniem po 2nd round exit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Na czym polega taki przykladowy zapis:

- Knicks, TaxMLE 5,86/1+1PO

- Warriors  1+1PO (2 174 318 + 2 283 034)

 

?? Ile Nyk placa za poszczegolne lata ? Tyle:

Knicks, TaxMLE 5,86/1+1PO (2.93 + 2.93) ?

 

Beznadziejna ta niekonsekwencja w zapisach.

Warriors jadą na minimum bo generalnie oni płacą 1,6M, a pozostałą różnicę dokłada liga i tak jest w RL, stąd dla vetów wychodzi to co MMM wypisał, czyli jakieś 4,4M w dwa lata.

A CM korzysta z wyjątku taxMLE który to jest większy niż minimum w lidzie i zaproponował 5,86 w dwa lata, z czego drugi rok zawodnik ma player option czy chce te 2,93M, czy woli zostać UFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

k**** i ten zlodziej bedzie mial tego doziera ehhh

lakers synonim okradania zawodnikow

dajecie sie robic w bambuko az milo

lol, i to ja bezczelnie sugeruję innym, że nie są zdolni do podejmowania samodzielnych, poprzedzonych analizą decyzji. Aha xd

#hipokryzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

@Eld @tangiers

trochę random więc w temacie. Jakie podcaty polecacie o NBA do posłuchania?

 

1) Lowe Post - starego typu dziennikarstwo, dosyc opiniotworcze, nie hejtuje analityki, ostatnio chyba w slabszej formie, bo ciezko mi dobrnac do konca, goscie tez juz wtorni

2) Dunc’d on - Nate Duncan & Danny Leroux - kiedys hardcorowo ich sluchalem, teraz rzadko, bardzo skrupulatni w opisywaniu meczow, ale czasami odlatuja w asset managment(future pick jest najwazniejszy!) 

3) Real GM Radio - Danny to dobry host, zazwyczaj ma bardzo ciekawych gosci, jest przygotowany do kazdej rozmowy, 

4) Thinking Basketball - hostem jest Ben Taylor, bardzo opiniotworczy, laczy to jeszcze swietnie z analityka, ciezko mi sie go slucha jak nie ma gosci tylko prowadzi monologi, dla starych forumowiczow to Elgee35 z forum real GM

5) Basketball podcast - prowadzi go Chris Oliver, trener z nastoletnim stazem w collegu - slucham od niedawna i jest rewelacyjny, nietuzinkowi goscie, ktorzy rzadko wystepuja u innych podcasterow, w ogolnej dyskusji zniza sie bardzo role coachow, a jego podcastu daja szersze widzenie na zlozonosc basketu, 

6) Game Theory z Samem Veceniem - nie zajmuje sie tylko draftem, ma rowniez sporo contentu zwiazanego z NBA, solidny poziom, czasami podpala sie jak dzieciak, ale czuc ze to jego pasja, nie jest to poziom Lowe, ale nadal moge polecic, swietni gosci

7) Hollinger & Duncan - na poczatku byl powiew swiezosci, ale po czasie juz nie moglem ich sluchac, maja zbiezne poglady, wiec ciezko tu o dyskusje

Glos:

1, 4, 5, 3, 6, 7, 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Warriors jadą na minimum bo generalnie oni płacą 1,6M, a pozostałą różnicę dokłada liga i tak jest w RL, stąd dla vetów wychodzi to co MMM wypisał, czyli jakieś 4,4M w dwa lata.

A CM korzysta z wyjątku taxMLE który to jest większy niż minimum w lidzie i zaproponował 5,86 w dwa lata, z czego drugi rok zawodnik ma player option czy chce te 2,93M, czy woli zostać UFA.

Nadal nie rozumiem, jak to się rozbija na dane lata?!

Jak to wygląda z perspektywy gracza?

On nie wie, ile za 1 rok a ile za drugi i ma niby podjac decyzje co do kontraktu? WTF

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

lol, i to ja bezczelnie sugeruję innym, że nie są zdolni do podejmowania samodzielnych, poprzedzonych analizą decyzji. Aha xd

#hipokryzja

ja sie mordko czasem zastanawiam czy ty cos wgl ogarniasz

ale moze jak sie wdrozysz, to zaczniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Nadal nie rozumiem, jak to się rozbija na dane lata?!

Warriors dokładnie tak jak jest zapisane. Gracz zarobi dokładnie Warriors  1+1PO (2 174 318 + 2 283 034), ale team będzie mu płacił 1,6M w tym sezonie i troszkę więcej w przyszłym. Reszta dopłaca liga.

W przypadku taxMLE, to zależy jak CM sobie to podzieli. Nie może dawać malejącego. Jak da równy to będzie 2.930.000 / 2.930.000 albo może zrobić coś typu 2.850.000 / 3.010.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.