Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, karpik napisał:

 

BTW wiadomo, Ty nigdy nie jesteś winny.

no winnym ewentualnie jest regulamin, ktory dyskriminuej druzyny z mniejsza liczba zawodnikow.

narzucanie jakis kasztanow z dupy jest odejsciem od realizmu gry, a nie o to chyba chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs dalej maja moce przerobowe aby wzmocnić mocne ekipy którym brakuje graczy jeżeli chodzi o ilość i jakość. 
@SlaKB @LeweBiodroSmoka zapraszamy do negocjacji. Ps. Chciałem jeszcze oznaczyć GM knicks ale obawiam się ze ten bardzo bogaty klub nie posiada obecnie środków płatniczych używanych w Teksasie czyli pickow. Cenie oczywiście cenne rady dla innych GM jak maja gospodarować pickami ale nie na tyle aby oddawać fajnych graczy. 
ps. Mam tez luzy finansowe wiec mogę brać graczy ciut droższych. To nie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

no winnym ewentualnie jest regulamin, ktory dyskriminuej druzyny z mniejsza liczba zawodnikow.

narzucanie jakis kasztanow z dupy jest odejsciem od realizmu gry, a nie o to chyba chodzi.

Winny to jest Covid a nie regulamin. Skróciliśmy kalendarz i czas offseason o 3/4 a Wam jeszcze coś nie pasuje? Może zaraz mnie się zaczniecie czepiać, że tak szczegółowo się terminów trzymałem?

Narzucanie kasztanów już miało miejsce w naszej grze, a Ci którzy tych kasztanów dostaną są sami sobie winni, albo poprzez nie wykorzystanie wszystkich możliwych slotów na tury, albo przez brak extension nawet dla bustów. Trzeba było myśleć z wyprzedzeniem i robić wymiany 1 za 2 itd, szczególnie kiedy letnie offseason przeprowadzamy na przełomie Listopada i Grudnia.

1 godzinę temu, january napisał:

W dzisiejszych czasach nie trzeba już odchodzić;)

Dobra, będę wybierał najwcześniej w 2021 dwóch graczy na two-way, śmiesznie trochę.

A jakie masz inne wyjście? Jak mi się będzie chciało, to dopiszę dokładny kalendarz ale 5 minutowe okienka to lekkie przegięcie. Nic na to nie poradzimy. Nawet nie możecie powiedzieć, że ucierpieliście na tym, że brakowało V tury. Gówno prawda. W III turze można było złożyć łącznie 9 ofert z kontrofertami, a w IV - 7 ofert.

Two-way to też taki przywilej, że ho ho. Kto w zeszłym roku skorzystał z jakiegoś TW? NIKT! Ja miałem zamiar w III turze z Bradem Wanamakerem ale nastała era covidu, więc nie płacz już o coś, co jest mało istotne. Nawet jeśli komuś uda się steal, to co z tego? Pierwszy w tej grze? Ostatni? Dostaniesz swój termin choć by miał on wypaść w połowie Stycznia.

1 godzinę temu, karpik napisał:

A wężyk może startować jak będzie z grubsza wiadomo kto z zawodników z ofertami w IV turze nie załapie się jednak na kontrakt.

Dokladnie - myślałem, czy by nie otworzyć wężykowania już teraz ale pomyślałem, że przez warunkowania któryś może kontraktu nie dostać, tak więc startujemy tak jak w kalendarzu. 

------------

Pretensję to proszę sobie kierować do jakiegoś kitajca co wpierdolił niedogotowanego nietoperza, a nie do regulaminu czy Rady. A jak macie ochotę na podśmiec***ki to zapraszam na forum elektroda.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

no winnym ewentualnie jest regulamin, ktory dyskriminuej druzyny z mniejsza liczba zawodnikow.

narzucanie jakis kasztanow z dupy jest odejsciem od realizmu gry, a nie o to chyba chodzi.

Przykładowo ja miałem do oddania aż 3 graczy na minimalnych kontraktach w to offseasson i to praktycznie za free. Jak ktoś prowadzi normalna politykę kadrową, to nie ma problemu z uzbieraniem 14 graczy do składu. Kilka prostych przykładów:

1. Jasiek zaproponował w III turze FA kontrakt wyśmiewanemu przez co poniektórych Richardsowi; Zamiast bić się o kogoś, mogłeś przynajmniej jednemu mało znanemu graczowi zaproponowac taką umowę w III turze FA;

2. Marcus, Sylvinho, czy Fluber również zaproponowali niegwarantowane lub warunkowe kontrakty mało znanym graczom.

3. Możliwe, że będzie można przekonwertować kontrakt gracza 2way na normalny, ale musiałoby to być max na początku sezonu. 

4. Warto mieć picki w drafcie - nawet drugorundowe; ja przykładowo nie mam miejsca w składzie dla moich dwóch graczy Kentucky, aktualnie w Knicks i Wolves - Quickleya i Hagansa. 

5. No i zamiast pierd%#$#lić tyle o Rayjonie Tuckerze, to mogłeś mu po prostu zaproponować kontrakt.. - ja specjalnie dla niego nie podpisuję teraz na 2way swojego wydraftowanego gracza.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

powtorze, odchodzimy od realizmu. a nie o to powinno w grze chodzic.

Knicks odchodzą od realizmu, że na koniec offseason nie potrafią sobie roosteru zapełnić.

Znakomita większość ligi ma się całkiem dobrze bo myślała do przodu i brała pod uwagę, że czasu będzie miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, człowiek...morza napisał:

powtorze, odchodzimy od realizmu. a nie o to powinno w grze chodzic.

Knicks i jeszcze kilka ekip powinno również poświęcić chwilę na ogarnięcie McKinniech tej ligi :) a to, że co poniektóre kluby tego nie robią - jest właśnie odejściem od realizmu. ;) 

Nawiasem mówiąc było tu kilku GMów, którzy sporo czasu poświęcili w ostatnich miesiącach Alfonzo McKinniemu, a jakoś nikt temu utalentowanemu graczowi (aktualnie rl Lakers) nie złożył oferty. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, january napisał:

 

OG Anunoby 67/4, 3+1PO, 8% raise ( 14.955.358 / 16.151.787 / 17.348.215 / 18.544.640 ) od Oklahoma City Thunder

Głos: TAK

Blisko 70 mln gwarantowanych jest okej dla OG, jeszcze z PO.

 

Moja reakcja po tym jak January daje TAK dla mojego extension.

giphy.gif?cid=ecf05e47ihkvrk040jbkpzcirj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No, ale to powinno być normalne głosowanie, skoro wężyk two-way robicie na styczeń, to tu też nie ma co się krępować.

Dopiero co płakałeś, że ty zadbałeś wcześniej, a gorzej zarządzający GMowie nie, a teraz chcesz im dać profity?

Niech się cieszą, że mają szanse na Etwaun Moore czy innego Denzela Valentine, a nie muszą łatać emerytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

No, ale jak Ty chcesz decydować, gdzie kto trafi jeśli nie przez głosowanie? Przecież to są istotne mega dla gry decyzje. Już lepszy pomysł z Preldziciami niż takie coś :D 

Rada zbierze listę i sama zadecyduje gdzie kogo wysłać.

Bez żadnych głosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jakbyś zauważył to się nie wpieprzałem w żadne Wasze decyzje, ale pomysł losowego rzucania FAsów teraz do teamów to jest jakaś nowa, grubo popieprzona idea wypaczająca rozgrywkę, w której jaramy się każdym stealem wyszukanym i jęczymy nad utopionymi pieniędzmi - ALE NASZYMI DECYZJAMI. A nie teraz jakiś team-contender z dupy przypadkiem od Was dostanie grajka, który okaże się topowym rolesem w lidze, a inny dostanie 3x dead money de facto.

Srogo Was tu pogrzało, sorry, całkowite zaburzenie całej idei naszej zabawy taka akcja.

Nie używaj słowa "Was" jak nie wiesz czyj to pomysł. Możesz kogoś niechcący urazić. Nie mówię, że nie masz racji bo pewnie masz, ale widziałem dzisiaj na Radzie różne pomysły, ale że miałem ostatni dzień pracujący to raz, że jestem wyjebany a dwa, skończyłem o 19 więc spróbuj coś z Karpikiem ustalić bo to chyba jego jedna z wielu propozycji była. Ja dziś jedyne co się udzielałem to praktycznie na każde PM odpisywałem "nie mam czasu". Dopiero teraz wieczorem coś próbuję nadrabiać ale lepiej będzie się chyba położyć spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza, z konieczności i koleżeńskości Ci przypominam:

 

W dniu 21.12.2020 o 19:28, człowiek...morza napisał:

 

OG Anunoby 67/4, 3+1PO, 8% raise ( 14.955.358 / 16.151.787 / 17.348.215 / 18.544.640 ) od Oklahoma City Thunder

Głos: zastanawiam się.

 

John Collins 100/4 (25+25+25+25)

Głos: waham się (szkoda, że nie ma PO)

 

Rudy Gobert 100 214 289/2+1PO ( 30 930 337 + 33 404 763 + 35 879 189 PO)

Głos: zastanawiam się

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Trzeba kary zaostrzyć :D

Ale kusisz :).

Będziem picki odbierać za przekroczenie pewnej ilości punktów karnych. Bucks w RL stracili 2nd roundera to my za jakieś 10 karnych pisiorów też możemy zabrać jakiegoś 2nd roundera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.