Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, january napisał:

12h w two-way to u nas w ciul za dużo jak i tak zaczynamy juz po starcie sezonu, przecież tu jest opcja na wybieranie sobie two-way grajka na niemal sam koniec trymestru xd.

Zrobić terminarz co 5 minut przez 5h każdy będzie miał podaną datę co do minuty kiedy będzie miał wybierać gracza.

Albo zrobić na zasadzie list z choćby i 60 nazwiskami w PMach w ciemno w odpowiedniej kolejności.

Nie mam dziś czasu na to. Zrób jak Ci się chce. 

Ja jakoś tego nie widzę, że ktoś z dokładnością co do 5 minut będzie wrzucał gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

12h w two-way to u nas w ciul za dużo jak i tak zaczynamy juz po starcie sezonu, przecież tu jest opcja na wybieranie sobie two-way grajka na niemal sam koniec trymestru xd.

Zrobić terminarz co 5 minut przez 5h każdy będzie miał podaną datę co do minuty kiedy będzie miał wybierać gracza.

Albo zrobić na zasadzie list z choćby i 60 nazwiskami w PMach w ciemno w odpowiedniej kolejności.

Ja przypominam, że two-way jest u nas w święta, więc już widzę jak ktoś odchodzi od ryby po grecku,  bo musi wybrać gracza na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no wolnej agentury?

skoro teamy nie beda mialy pelnych skladow

No nie bardzo. Zobaczymy co zostanie i porozdzielamy. Takie zespoły jak Denver czy Milwaukee nawet nie składały maksymalnej ilości ofert w turach III i IV, także same sobie są winne.

A wężyk może startować jak będzie z grubsza wiadomo kto z zawodników z ofertami w IV turze nie załapie się jednak na kontrakt.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

No nie bardzo. Zobaczymy co zostanie i porozdzielamy. Takie zespoły jak Denver czy Milwaukee nawet nie składały maksymalnej ilości ofert w turach III i IV, także same sobie są winne.

A wężyk może startować jak będzie z grubsza wiadomo kto z zawodników z ofertami w IV turze nie załapie się jednak na kontrakt.

ja tez moge nie miec pelnego, a w zaden sposob winny sie nie czuje i narzucanych z gory kontraktow nie przjmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja tez moge nie miec pelnego, a w zaden sposob winny sie nie czuje i narzucanych z gory kontraktow nie przjmuje

Emir Preldzic lubi to.

BTW wiadomo, Ty nigdy nie jesteś winny.

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Obawiam się, że Nuggets i Bucks będą musieli łatać skład retro stashami typu Wang Zhelin swego czasu w Grizzlies czy jakiś Litwin w Bucks. 

Retro stashe odpadają, te dziady z Bucks mają prawie po 50 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.