Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@fluber

W dniu 7.11.2020 o 10:07, Braveheart22 napisał:

Ok. Jeśli komuś bardzo zależy, żeby któryś z wyżej wymienionych panów, tj. McLaughin, Wiggins, Muscala zasilił jego team i wyrazi nim zainteresowanie (jeśli nie chce zdradzać swoich planów na FA dla ogółu to czekam na PM), a przy tym gracze nie stracą (szczególnie chodzi mi tu o Wigginsa), to jestem w stanie dzisiaj zmienić swój głos na "NIE".

Btw, o co chodzi z odrzuceniem PO przez Labissiere'a w tym momencie? 

@Eld

Zmieniłem decyzję co do Wigginsa i McLaughina. 

Ja akurat zmieniłem głos pod koniec głosowania, bo ktoś mi priv napisał, że na pewno mu złoży ofertę :)

Btw, ładnie Labissiere został w balona zrobiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

A jaki mają u nas nick?:)

Co chciałbyś zaoferować za gracza wartego 7 milionów rocznie na minimalnym kontrakcie?:)

ESPN to chyba @Qcin_69  bo ma ogromny zasięg pisze najwiecej głupot i mimo to przeogromny dar przekonywania. I mimo to lubimy go raczej w większości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber czy ja coś o nim pisałem koedykolwiek ze mnie oznaczyłeś ? Pytam bo nie pamietam.  ;)

Głosowałeś na nie przy jego opcji, dlatego zostałeś oznaczony, tak jak wszyscy pozostali:) Przecież nie będę oznaczał tych, którzy uważali, że jest warty minimum i podejmie opcję. Oznaczam tych, którzy widzą w tym graczu kogoś, kto jest lepszy niż jego kontrakt:)

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

Ja akurat zmieniłem głos pod koniec głosowania, bo ktoś mi priv napisał, że na pewno mu złoży ofertę :)

Kto to taki? chętnie mu go zaoferuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Głosowałeś na nie przy jego opcji, dlatego zostałeś oznaczony, tak jak wszyscy pozostali:) Przecież nie będę oznaczał tych, którzy uważali, że jest warty minimum i podejmie opcję. Oznaczam tych, którzy widzą w tym graczu kogoś, kto jest lepszy niż jego kontrakt:)

Głos na nie nie znaczy, ze uważam, ze jest warty więcej niż minimum. Tylko ze uważałem ze ma szanse dostać od kogoś większy kontrakt i że na bank dostanie minimum tak czy siak, więc mu nie zaszkodzi spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Głos na nie nie znaczy, ze uważam, ze jest warty więcej niż minimum. Tylko ze uważałem ze ma szanse dostać od kogoś większy kontrakt i że na bank dostanie minimum tak czy siak, 

Ale to jednocześnie nie oznacza, że chciałbyś go na minimalnym spadającym kontrakcie za darmo?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ale to jednocześnie nie oznacza, że chciałbyś go na minimalnym spadającym kontrakcie za darmo?:)

Niestety Tez nie, mam czterech PG zią ;)

7 minut temu, Alonzo napisał:

Właśnie od rl Soty dostał 2way ;) 

Wiem, ale tak uważałem w momencie głosowania... pomylić się nie można ? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Z GM Survey:

image.png.17f96664c79485e809b403439f08b3f5.png

 

Posiadanie któregoś z powyższych graczy chyba daje kultureczkę w ekipie od razu ( liczymu ubiegłorocznego zwyciężce tez ofc )

 

BTW można by wstawić cały GM survey do media roomu chyba, ale nie jestem pewny 

Magic @Alonzo ma Haslema, Mitchella i Temple???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Tak się cieszysz z nieszczęścia innych czy jak ? W tym roku nie masz mojego picku :)

Maił być na rozbawienie, a jedyną reakcją jaką mógł bym tu dać to "sad".

Szczerze Ziom. Naprawdę szczerze.

Ale nie wierzę, aby RHJ gdzieś się nie załapał, więc uszy do góry. Gorzej z Gerladem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.