Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

najważniejsza data ever, bez wątpliwości

Fun fact.

Jak bym chciał świętować urodziny Jokića i miał do wyboru albo miasto jego największego fana w Polsce LBSa, czyli Szczecin, albo miasto gdzie się Jokić urodził to wybrał bym to drugie.

Why?

Z Krakowa mam tam bliżej :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Fun fact.

Jak bym chciał świętować urodziny Jokića i miał do wyboru albo miasto jego największego fana w Polsce LBSa, czyli Szczecin, albo miasto gdzie się Jokić urodził to wybrał bym to drugie.

Why?

Z Krakowa mam tam bliżej :P.

LBS jest największym fanem Denver w Polsce, ale w odróżnieniu ode mnie i @julekstep to Pączka nawet w avatarze nie ma! ;)  No i Poznania jeszcze bliżej :P

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

@Alonzo jak chcesz pełną kulturkę zachować to prócz Haslema poproszę jeszcze o tego młodzieńca w składzie Orlando na gwarantowanym kontrakcie.

https://rocketswire.usatoday.com/2020/12/15/report-rockets-to-sign-trey-mourning-son-of-alonzo-mourning/

Bardzo poważnie myślałem o nim w drafcie w 2019 z 60 pickiem. Później jednak stwierdziłem, że postawię na któregoś z pg - Tremonta Watersa (z naszych Cavs) lub Ky Bowmana, ale ostatecznie wybierał Dnc i on postawił na Jaylena Handsa. 

Odnośnie kultury organizacji - to ja pisałem o tym chcąc wprowadzić pewien ład i stabilizację w BeGM, ale zwrot ten jest niesamowicie nadużywany (a w przypadku moich Magic głównie wyśmiewany), zatem u nas kultura organizacji już mi się z niczym pozytywnym nie kojarzy - ja teraz po prostu prowadzę politykę klubową Orlando Magic - jasną i do bólu konsekwentną. 

Normalnego kontraktu mu nie dam, bo po prostu nie mam wolnego miejsca, nie dam mu również kontraktu 2way, gdyż jedno miejsce już obiecałem Rayjonowi Tuckerowi, a drugie - mam od dłuższego czasu upatrzonego konkretnego gracza. Nawet moje pierwotne plany 2-letniego kontraktu 2way dla Ashtona Hagansa już są nie do zrealizowania i cała trójka - Quickley, Bolmaro i zapewne Hagansa będę podpisywał na normalnych kontraktach za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

   

Ciekawe czy karpiu 2 rok będzie stashował mającego umowę w RL NBA od roku ponad Windlera :) Bo takie coś będę miał w pamięci przy jakichkolwiek próbach extensions z jakimkolwiek młodym w Dallas:)

Nie mam miejsca na Windlera, jakbym miał, to bym go podpisał, choć nie wykluczam, że go zrobię 2-wayem, zależy czy ktoś w wężyku będzie dostępny, kto mnie akurat interesuje. Rozumiem, że jak za rok dam max extension Youngowi, to wg Ciebie Trae sobie pomyśli: "Nie no k****, odrzucam, nie wybaczę za to co zrobiono Dylanowi Windlerowi!"

Typowy january, nie dałem się nabrać na jego biedaoferty, to będzie robił jakieś pseudoafery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Windler ledwo postawił dopiero nogi na parkietach, a Ty już podnosisz larum, że ktoś go "ostro dyma na kasę". Jak Ci tak zależy na jego losie, to trzeba go było wybrać rok temu w 1. rundzie. Na razie musi udowodnić, że należy mu się miejsce w lidze, wtedy dostanie kontrakt, nie traktuję go inaczej niż każdego innego 2nd roundera. Nie liczę też na żadne zniżki, uczciwie płacę swoim graczom czego dowodem są kontrakty Wrighta, WCS, Bojana czy nadchodzący Gasola. Wszyscy zarabiają u mnie lepiej niż w realu. Jak chcesz jakiegoś gracza, to trzeba mu zapłacić, a nie płakać naokoło, że "mam LeBrona i Butlera, oszukujecie mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Dodaj, że dogadał się na kontrakt two-way ;)

Na takim samym kontrakcie, jak w zeszłym sezonie, po którym wielu GM-ów twierdziło, że jest wart więcej niż minimalny kontrakt, na którym jest. 

Trafiła się zatem okazja, więc swoją ofertę szczególnie kieruję do tych GM-ów, którzy twierdzili, że McLaughlin nie zgodzi się grać za minimum, bo jest więcej wart.

@tangiers @january @Sylvinho. @RonnieArtestics @eMeS @Principe @człowiek...morza @Tecu @ignazz @LONGER01 @MarcusCamby @Braveheart22 

Nie możecie przecież przepuścić takiej okazji:) Jak nikt nic nie zaoferuje za niego, to nawet Wam go oddam za darmo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja większym fanem byłem akurat Shaquille Harrisona, ale McLaughin też wydawało się, że dostanie jakiś normalny kontrakt. 

Ten z ESPN szacował 7 mln, mogłeś i jego oznaczyć :P

A jaki mają u nas nick?:)

Co chciałbyś zaoferować za gracza wartego 7 milionów rocznie na minimalnym kontrakcie?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.