Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, january napisał:

Ogólnie jak coś ja nie mam żadnych dowodów etc na to co @człowiek...morza napisał.

Choć te wymiany @elwariato, który bez urazy sam pisał, że nie wie kto to Mikal Bridges, a w simce na wymianach dał się zbyt wiele razy orżnąć są podejrzanie dobre :) 

ty kiedyś wskoczysz na mój poziom z tymi pożal się boże c's to będziemy gadać o jakimś rżnięciu :) a @Qcina czasem pytam o radę w tej naszej gierce i tyle, może niema interesu mnie ocyganić to i efekty tych porad lepsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Mavs podpisali Bareę z myślą o tym by wynagrodzić mu te wszystkie lata w Dallas, dlatego go zwaive'owali niedługo po podpisaniu z nim umowy.

Bardzo fajna sprawa, w pewnej patogierce internetowej ''kultura organizacji'' jest odmieniania przez wszystkie przypadki, ale właśnie ten sposób tworzy się tą prawdziwą, w rzeczywistości.

To określenie "patogierka" już mogłeś sobie odpuścić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://basketball.realgm.com/wiretap/260802/Clippers-Did-Due-Diligence-On-Paul-Georges-Trade-Market-Before-Extension-Decision

ohhh jak ten george mogl z nimi podpisać, gdy rozmawiali o jego transferze.

może niektórym da to do myślenia, że to przede wszystkim biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

https://basketball.realgm.com/wiretap/260802/Clippers-Did-Due-Diligence-On-Paul-Georges-Trade-Market-Before-Extension-Decision

ohhh jak ten george mogl z nimi podpisać, gdy rozmawiali o jego transferze.

może niektórym da to do myślenia, że to przede wszystkim biznes.

Nie sadze, bo ostatni „argument” przeciwko Minnesocie by runął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

Pamiętam nasze negocjacje, jak jedziesz go chciał za minimum to na pewno zagłosuje na Knicks.

Ja musiałem zmieścić miejsce na rookie po prostu :( Zreszta zastanawiam się czy to samo nie czeka Poiriera jak widzę że trafił do 76ers, a może w 4 rundzie znalazłby się jakiś center za minimum 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Pamiętam nasze negocjacje, jak jedziesz go chciał za minimum to na pewno zagłosuje na Knicks.

Ja musiałem zmieścić miejsce na rookie po prostu :( Zreszta zastanawiam się czy to samo nie czeka Poiriera jak widzę że trafił do 76ers, a może w 4 rundzie znalazłby się jakiś center za minimum 🤔

ja pamiętam gdy on był największym assetem w wymianie za goberta obok picku clippers :D walczylem o niego jak lew, czym chyba dodatkowo rozbudzałem wyobraźnię innych. serio on byl wtedy bdb assetem, były zapytania innych i mocne oferty

choć fakt faktem początek miał bardzo dobry. tam jakis headcase niestety, a takich kwestii z naszej perspektywy nie jesteś w stanie rzetelnie przewidzieć.

The 25-year-old definitely can fill out a stat sheet on a per-minute basis with career per-36 averages of 11.2 points, 9.2 rebounds, 3.8 dimes, 1.1 steals and 2.3 blocks

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ja też wysyłałem, a nie ma...

Przepraszam, ale pewnie zrobiłeś to w temacie w którym dyskutowaliśmy wymiany i ja ten temat wywaliłem dla miejsca w skrzynce.

Wyślij mi raz jeszcze bo tak będzie szybciej zanim go sobie przywrócę.

@cvbe

Dodałem Twoje reoferty.

Sorry jeszcze raz, ale zmiksowaliśmy tematy i się zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

ja nie będę się tu reklamował, gdyż Orlando praktycznie nie biorą udziału w tegorocznym FA. Chciałem tylko napisać, że bardzo dobry pomysł @człowiek...morza z tym tematem i jednym konkretnym postem każdej ekipy. :) 

pomysl byl juz wczesniej, ale wteyd Bog Slonce, jasnie ekscelencja, glos ludu Tomek 25245038503 nie widział takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.