Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Na tym to chyba polega :P wiem, ze są osoby które traktują te grę jako wyznacznik swojej wiedzy czy coś :P dla mnie frajda jest samo konstruowanie wymian :) moja ulubiona to ta wymiana Bulls z lutego np. Gdzie straciłem na nią w c*** czasu i nerwów ale udało się to poskładać i choć tam mogłem na czysto przytulić takiego Lonzo Balla np. To tego nie robiłem bo robiłem to z myślą o drużynie Chicago w pierwszej kolejności :) 

A to ja nie lubię wymian robić i to dla mnie najnudniejsza część gry, ale każdy znajdzie tu sobie coś ciekawego.

Lepiej dajcie ten kontrakt PG13, bo Paul czeka na zabezpieczenie swoich ewentualnych problemów z barkiem, a i to ciągle TOP20 ligi po prostu gorszym sezonie, więc jak będzie zdrów to i sportowo się spłaci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jak dla mnie Morris jest Socie :) Nie zamierzam Wam rozwalać dealu - po prostu wyraziłem swoje zdanie. :) 

Nie No spoko ja serio nie mam żadnego problemu by był w Jazz, Wariat się nawet pytał mnie co lepsze i powiedziałem mu ze imo jak nie ma swojego picku to nie ma co tankować tylko zrobić soft przebudowę + wyprowadzić zespół na prosta jeśli chodzi o finanse i wszystkie ruchu temu były podporządkowane, czyli bycia w grze o PO do końca + wyczyścić salary 

4 minuty temu, Lucas napisał:

A to ja nie lubię wymian robić i to dla mnie najnudniejsza część gry, ale każdy znajdzie tu sobie coś ciekawego.

Lepiej dajcie ten kontrakt PG13, bo Paul czeka na zabezpieczenie swoich ewentualnych problemów z barkiem, a i to ciągle TOP20 ligi po prostu gorszym sezonie, więc jak będzie zdrów to i sportowo się spłaci ;) 

Paul George oczywiście dostanie propozycje nowego kontraktu za rok i jest w długoletnich planach zespołu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie No spoko ja serio nie mam żadnego problemu by był w Jazz, Wariat się nawet pytał mnie co lepsze i powiedziałem mu ze imo jak nie ma swojego picku to nie ma co tankować tylko zrobić soft przebudowę + wyprowadzić zespół na prosta jeśli chodzi o finanse i wszystkie ruchu temu były podporządkowane, czyli bycia w grze o PO do końca + wyczyścić salary 

Dallas, Houston, Sota, Denver, Lakers, Phoenix i Sacto - to 7 teamów które na chwilę obecną widzę w playoffs na Zachodzie, o 8 seed mogą walczyć - Golden St.., San Antonio (nie mam pojęcia w którą stronę idą Spurs, jak oddają Aldridgea), New Orleans, Oklahoma i Utah, a możliwe, ze jeszcze ktoś się będzie chciał włączyć, bo u nas rotacje w drużynach są spore - patrz Sota i Portland przed dealem Lillarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Dallas, Houston, Sota, Denver, Lakers, Phoenix i Sacto - to 7 teamów które na chwilę obecną widzę w playoffs na Zachodzie, o 8 seed mogą walczyć - Golden St.., San Antonio (nie mam pojęcia w którą stronę idą Spurs, jak oddają Aldridgea), New Orleans, Oklahoma i Utah, a możliwe, ze jeszcze ktoś się będzie chciał włączyć, bo u nas rotacje w drużynach są spore - patrz Sota i Portland przed dealem Lillarda.

No czyli to co było założone zostało spełnione :) Jazz może będą w PO a może będą w play-in, zależy od formy Balla i Aytona przede wszystkim ale za rok masz tam Ball-Melton-Ingles-Isac-Ayton i z ławki Anderson-Love-Bryant starczy uzupełnić obwód i PO team bez najmniejszych wątpliwości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No czyli to co było założone zostało spełnione :) Jazz może będą w PO a może będą w play-in, zależy od formy Balla i Aytona przede wszystkim ale za rok masz tam Ball-Melton-Ingles-Isac-Ayton i z ławki Anderson-Love-Bryant starczy uzupełnić obwód i PO team bez najmniejszych wątpliwości ;) 

Za rok jak do zdrowia wróci Isaac wygląda to świetnie - tego nie kwestionuję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Dallas, Houston, Sota, Denver, Lakers, Phoenix i Sacto - to 7 teamów które na chwilę obecną widzę w playoffs na Zachodzie, o 8 seed mogą walczyć - Golden St.., San Antonio (nie mam pojęcia w którą stronę idą Spurs, jak oddają Aldridgea), New Orleans, Oklahoma i Utah, a możliwe, ze jeszcze ktoś się będzie chciał włączyć, bo u nas rotacje w drużynach są spore - patrz Sota i Portland przed dealem Lillarda.

Ja liczę za boonus za zgranie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Za rok jak do zdrowia wróci Isaac wygląda to świetnie - tego nie kwestionuję :P 

Wiec raczej nikt nie stracił na mojej pomocy a Jazz w końcu stali się grywalna drużyna z przyszłością :) 

I gdyby Człowiek Morza który ma kompleks bo od półtora roku nie ma pojęcia co robić i działa po omacku nie był taka lajza dalej by wszyscy spokojnie sobie funkcjonowali, a Wariat z każdym dniem się uczył i szkolił jak grać w te grę. 
Pomaganie Jazz nie było nigdy moim pomysłem ani nigdy nie chciałem czerpać z tego żadnej korzyści, robię to pro bono i dla doba gry, dla zachowania równowagi żeby Jazz nie zrobili jakiegoś chinowego dealu, typu dokładanie Bridgesa i picku do zrzutki Haywarda (a takie propozycje Jazz otrzymywali) - Utah się już wystarczająco nacierpiała w tej grze, począwszy od oddania Goberta za Jordana Bella, przez zamianę Murraya na Rosa zdaje się a skończywszy na przejęciu Kevina Love- dajcie trochę temu zespołowi pooddychać bo serce krwawi jak się patrzy na niektóre wasze oferty- wiec wstydźcie się wszyscy Ci którzy chcieliście wyruchac Wariata, bo to o was mowa. 
Camby wiedział poza tym o tym, ze opiekuje się Wariatem w tej kwestii i nie dam mu zrobić krzywdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jordana Bella

Właśnie, są chętni na Jordana Bella? Planuję go zwolnić, ale czekam na decyzję co do Maledona w Thunder, a rok temu mogłem od @człowiek...morza wziąć 2x2nd (?) za niego :( 

Teraz, fluber napisał:

Podoba mi się Twój tok rozumowania:) 

No tak obiektywnie to chyba nie ma zespołów, w których jest mniej roszad niż w moim i Twoim jeśli chodzi o najbliższy sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

No tak obiektywnie to chyba nie ma zespołów, w których jest mniej roszad niż w moim i Twoim jeśli chodzi o najbliższy sezon?

Jeszcze Heat! Prawdopodobnie wroci 11 do 12 zawodnikow z poprzedniego sezonu. +5 winow dla nas na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lucas napisał:

Właśnie, są chętni na Jordana Bella? Planuję go zwolnić, ale czekam na decyzję co do Maledona w Thunder, a rok temu mogłem od @człowiek...morza wziąć 2x2nd (?) za niego :( 

No tak obiektywnie to chyba nie ma zespołów, w których jest mniej roszad niż w moim i Twoim jeśli chodzi o najbliższy sezon?

No jak. W Detroit mało ruchów, stabilny skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lucas napisał:

No tak obiektywnie to chyba nie ma zespołów, w których jest mniej roszad niż w moim i Twoim jeśli chodzi o najbliższy sezon?

A jak ostatni 4 finalistow wyglada NBA w tym wzgledzie wygląda> kwestii roszad w skladzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lucas napisał:

Ja liczę za boonus za zgranie :D

Gdzie był Twój bonus za zgranie dla Orlando? :( 

35 minut temu, Lucas napisał:

No tak obiektywnie to chyba nie ma zespołów, w których jest mniej roszad niż w moim i Twoim jeśli chodzi o najbliższy sezon?

U mnie jak Udonis podpisze wraca 10 + naturalne ruchy kadrowe podpisanie swoich stashowanych graczy - Okeke i Sirvydisa, a także dwóch nowych graczy rotacji po stracie Noela, Princea i McGrudera - Birch i Temple. Pozostałe 15 miejsce jest rotacyjne i wygląda na to, ze zajmie je ostatecznie TJ Leaf w tym sezonie. 

Jednakże s5 nie zmienia mi się już 3 sezon - tu nikt nie ma do mnie podejścia w BeGM w tej kwestii. :) 

1 minutę temu, mac napisał:

A jak ostatni 4 finalistow wyglada NBA w tym wzgledzie wygląda> kwestii roszad w skladzie ?

Najstabilniej było chyba w Lakers, w pozostałych teamach dużo zmian - u nas stabilizacja jest niestety mało doceniana.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Najstabilniej było chyba w Lakers, w pozostałych teamach dużo zmian - u nas stabilizacja jest niestety mało doceniana.. :( 

To Lakers nie wzięli przed sezonem Davisa i nie wymienili za niego połowy składu? :P 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Gdzie był Twój bonus za zgranie dla Orlando? :( 

 

Był, po prostu ceniłem ten zespół mniej niż Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

To Lakers nie wzięli przed sezonem Davisa i nie wymienili za niego połowy składu? :P 

Lakers z BeGM :) 

W przypadku drużyn LeBrona roszady nie mają aż takiego znaczenia. 

Ogólnie to któregoś razu siedziałem sobie analizując zmiany w składach drużyn, które grały w rl Finałach.. Polecam - daje do myślenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.