Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tangiers napisał:

Haha @Qcin_69 - pełnomocnik ds. sprzedaży.
Podobnie jak CM rowniez czulem tu ciechocinska reke

Poziom absurdu podczas tego FA wszedl na kolejny level.

Człowiek Morza sam mnie prosił o pomoc przy FA I wymianach bo nie miał pomysłu :) dla mnie to frajda pomagać i jak ktoś potrzebuje pomocy to zawsze mu jej udzielę, tam gdzie jedni widza literki, ja widzę propozycje :) nie widzę w tym nic nieetycznego, zwłaszcza ze moj udział we wszystkich dealach Jazz był żaden, a polegał jedynie na pomocy w trade value, starczy popatrzeć na deal Dallas-Utah którego inicjatorem była drużyna Mavs, wiec te oskarżenia Człowieka Morza są zupełnie od czapy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Haha @Qcin_69 - pełnomocnik ds. sprzedaży.
Podobnie jak CM rowniez czulem tu ciechocinska reke

Poziom absurdu podczas tego FA wszedl na kolejny level.

Mnie martwi więcej elementów. @LeweBiodroSmoka miał przez 4 tygodnie pełna skrzynkę wiec nawet nie mógł dostać od wielu z Was informacji. Pojawia się niestety nieregularnie. Ciężko zacząć negocjacje. A tu cyk i wymiana z udziałem DEN . Kolejna wyłącznie taka zorganizowana przez Q. I nie pisze tego abyś Q cieszył się ze jednak masz lepsze dojście do GM bo miało to być równe. 
Prowadzisz te wymiany dyskretnie pod siebie i zawsze tak było. Masz świetny styl pisania. Lekkie pióro. Szybki FB. Pakiet przebijania się przez antywira. Ale to z dobra zabawa dla innych ma mniej wspólnego niż myślisz. Zmiana GM i twoje odejście miało poprawić ten element. Tymczasem bawisz się coraz gorzej a niwy GM dodatkowo trolluje w bonusie i ostatecznie ta gra straciła. Tu jest więcej złego niż myślimy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mnie martwi więcej elementów. @LeweBiodroSmoka miał przez 4 tygodnie pełna skrzynkę wiec nawet nie mógł dostać od wielu z Was informacji. Pojawia się niestety nieregularnie. Ciężko zacząć negocjacje. A tu cyk i wymiana z udziałem DEN . Kolejna wyłącznie taka zorganizowana przez Q. I nie pisze tego abyś Q cieszył się ze jednak masz lepsze dojście do GM bo miało to być równe. 
Prowadzisz te wymiany dyskretnie pod siebie i zawsze tak było. Masz świetny styl pisania. Lekkie pióro. Szybki FB. Pakiet przebijania się przez antywira. Ale to z dobra zabawa dla innych ma mniej wspólnego niż myślisz. Zmiana GM i twoje odejście miało poprawić ten element. Tymczasem bawisz się coraz gorzej a niwy GM dodatkowo trolluje w bonusie i ostatecznie ta gra straciła. Tu jest więcej złego niż myślimy.  

Zawsze w grach chodzi o to żeby iść w górę a nie równać w dół :) 

3/4 osób tutaj ma zapełniona skrzynkę i starczy ich oznaczyć żeby ja opróżnili i to robią :) (możesz tez wysłać kruka albo sowę jak wolisz)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Wtedy deal między 2 organizacjami prowadzonymi przez tą samą osobę został natychmiast cofnięty i były dalsze konsekwencje.

No jak nie widzisz różnicy między mieć 2 konta i prowadzić 2 zespoły a zorganizować multiway to spoko :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rozwiązanie proste: kazdy deal na linii Jazz-Sota ma przed publikacją trafić do Rady aby go oceniła.

Pomijam fakt, że ten deal na razie Wam nie przeszedł bo ja, jako wciąż obowiązujący Radny nie widziałem go na oczy przed ogłoszeniem i nie mogłem poddać ocenie. A powinienem go widziec, bo jak i Elwariato, tak i Pablo oraz Brave są pod ochroną Radnych przez dwa kolejne okienka, czyli do końca T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba byc hipokryta, zeby samemu prowadzic jednoczesnie jazz w tym samym roku co przypisuje sobie tytul z nyk.

Tam ewzystko sie zgadza.

Co do tego co napisane, to chociazby dlatego tez powinna byc opcja veta dla reszty gmow. Gralem w dynasty tu na forum czy fbx3 (a tez wiem ze w fbx2 to samo) i sa tam mniej wiecej rozne rodzaje dealow nie fair, tylko dlatego ze ktos sie znal etc.

Veto by zapobiegalo takim wymianom i te 15 to jest dobra liczba.

Skoro glosuje sie za tym czy dany gracz wybierze klub A czy klub B, czemu nie można tez vetowac wymian?

Jak widac taka opcja zapobiegnie takim farsom jak ten sam manago prowadzacy kilka zespolow jak zbik swego czasu.

Ja tej wymiany nie robilem i jak 15gmow chce ja zawetowac to nie widze problemu i jak nie macie przeciwko nie odejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek ta wymiana akurat (jak i wszystkie jazz sa ok) tak czy podobne zjawisko nie jest w nba?

Np Tiago Splitter stal sie totalnie zbedny SAS, a mial spory kontrakt (notabene piekna kultura, wyjebac typa). Pewno zaden klub go by nie chcial, ale Bud co spedzil w SAS kilkanascie lat zrobil to sobie od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak dla mnie rozwiązanie proste: kazdy deal na linii Jazz-Sota ma przed publikacją trafić do Rady aby go oceniła.

Pomijam fakt, że ten deal na razie Wam nie przeszedł bo ja, jako wciąż obowiązujący Radny nie widziałem go na oczy przed ogłoszeniem i nie mogłem poddać ocenie. A powinienem go widziec, bo jak i Elwariato, tak i Pablo oraz Brave są pod ochroną Radnych przez dwa kolejne okienka, czyli do końca T1.

To już widzisz i możesz się wypowiedzieć :) 

tak jak mówiłem wcześniej, nie ma dla mnie żadnego problemu żeby zobowiązać się do braku wymian na lini Sota-Jazz jest mi to zupełnie obojętne i nigdy żadnych propozycji nie składałem - można tez usunąć Morrisa i przywrócić do składu Jazz nie zmieniając reszty dealu, bo Ronnie zapewne może potwierdzić ze propozycja która dostał od samego początku zawierała Looneya, a Morrisa wziąłem tylko i wyłącznie by poluzować salary Jazz dodatkowo :) 

z tego co zdążyłem zauważyć opinie na temat ruchów w Jazz były odbierane pozytywnie wiec nie sadze by ten deal miał być złe odebrany czy nierówny:) 

A @january piszący o przewadze GMa to jest grubszy Lol skoro sam przez ponad pol roku jako jedyny miał wgląd we wszystkie wymiany zakceptowane i odrzucone przez Rads, czyli jego samego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

z tego co zdążyłem zauważyć opinie na temat ruchów w Jazz były odbierane pozytywnie wiec nie sadze by ten deal miał być złe odebrany czy nierówny:) 

 

No ale to nawet CM napisał, że te deale są dla Jazz dobre. Raczej chodzi o to, że przez to Sota i Jazz mają handicap nad innymi zespołami, a nie do końca taki był zamysł tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nie bylo ja tu nawet nie mam jakiegoś twardego stanowiska w kwestii @Qcin_69 i pomocy innym zespołom, nie mam też problemów w kontakcie z Qcinem, bo czasem coś napisze do mnie na Messengerze, ale z drugiej strony rozumiem też jakoś przede wszystkim opinię @ignazz w tej kwestii (a nie zgadzamy się często), że takie utrudnienia w komunikacji to nie do końca fair względem innych GM-ów. Ja do Smoka mogę napisać na FB, mogę napisać do niego na Twitterze, ale IMO w kwestii BeGM podstawowym narzędziem komunikacji powinno być forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

No ale to nawet CM napisał, że te deale są dla Jazz dobre. Raczej chodzi o to, że przez to Sota i Jazz mają handicap nad innymi zespołami, a nie do końca taki był zamysł tej gry.

Ale jak chcecie coś takie eliminowac? Sa tu jakies pomysly?

Skad pewność ze GM_Y nie jest pupetem GM_X?

Jak zwykle w tego typu przypadkach nie ma dyskusji nad miara jak takie cos miezyc zeby moc ewentualnie zapobiegac.

Zupelnie jak w real life, gdzie wladza, opozycja robia waly, zmieniają sie na zmiane i kudzie dopiero maja problem jak media o ktoryms napisza. I tylko oburzenie i gniew ale zadnego pomysłu jak z tym walczyc.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale to nawet CM napisał, że te deale są dla Jazz dobre. Raczej chodzi o to, że przez to Sota i Jazz mają handicap nad innymi zespołami, a nie do końca taki był zamysł tej gry.

Ale jaki handicap maja Jazz? Jest przynajmniej 5 zespołów w tej lidze które regularnie się mnie pyta czy to jest dobry deal dla nich czy nie, a o wprowadzenie Wariata w świat beGM i value graczy zostałem osobiście poproszony przez Marcusa, napisałem ze Jazz przejmować nie chce bo mam tytuł do zdobycia w Minnesocie ale Wariatowi pomogę gdy będzie potrzebował pomocy- co tez czynie gdy mnie o to poprosi. 
Nie robię tez deali między nami (poza tym wzięciem Morrisa co było uzasadnione finansowo) i się nie mieszam w jego deale, czy kiedykolwiek pytałem o Bledsoe, Balla, Isaca, Bartona itd? Nigdy, to mnie w ogóle nie interesuje, tak samo jak się nie wpierdalam w inne deale o których wiem, ze są negocjowane. 
Z mojej strony jestem czysty jak łza, a pomagam koledze jak i pomógłbym każdemu z Was który takiej pomocy by ode mnie oczekiwał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Ale jak chcecie coś takie eliminowac? Sa tu jakies pomysly?

Skad pewność ze GM_Y nie jest pupetem GM_Y?

Jak zwykle w tego typu przypadkach nie ma dyskusji nad miara jak takie cos miezyc zeby moc ewentualnie zapobiegac.

Zupelnie jak w real life, gdzie wladza, opozycja robia waly, zmieniają sie na zmiane i kudzie dopiero maja problem jak media o ktoryms napisza. I tylko oburzenie i gniew ale zadnego pomysłu jak z tym walczyc.

Przeczytaj mój poniższy komentarz, ja dostrzegam po prostu to, że to może wyglądać nie do końca fair zdaniem innych, ale sam jakiegoś wielkiego problemu z tym nie mam, mi tam osobiście to nie szkodzi, bo zawsze mogę sobie z Qcinem deal zrobić, bo mamy dobre relacje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ale jaki handicap maja Jazz? Jest przynajmniej 5 zespołów w tej lidze które regularnie się mnie pyta czy to jest dobry deal dla nich czy nie, a o wprowadzenie Wariata w świat beGM i value graczy zostałem osobiście poproszony przez Marcusa, napisałem ze Jazz przejmować nie chce bo mam tytuł do zdobycia w Minnesocie ale Wariatowi pomogę gdy będzie potrzebował pomocy- co tez czynie gdy mnie o to poprosi. 
Nie robię tez deali między nami (poza tym wzięciem Morrisa co było uzasadnione finansowo) i się nie mieszam w jego deale, czy kiedykolwiek pytałem o Bledsoe, Balla, Isaca, Bartona itd? Nigdy, to mnie w ogóle nie interesuje, tak samo jak się nie wpierdalam w inne deale o których wiem, ze są negocjowane. 
Z mojej strony jestem czysty jak łza, a pomagam koledze jak i pomógłbym każdemu z Was który takiej pomocy by ode mnie oczekiwał ;)

Jak ja zostałem poproszony przez Marcusa o pomoc Principe na początku w Bostonie, to założyłem sobie, że nie będę z nim robił żadnych deali w tym czasie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak ja zostałem poproszony przez Marcusa o pomoc Principe na początku w Bostonie, to założyłem sobie, że nie będę z nim robił żadnych deali w tym czasie :) 

Ja tam zawsze mogę komuś pomóc w kwestii zawodników RL Denver jeśli ktoś zapyta, bo no siłą rzeczy śledzę ich dużo bardziej niż osoby, które nie interesują się tak mocno Nuggets :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak ja zostałem poproszony przez Marcusa o pomoc Principe na początku w Bostonie, to założyłem sobie, że nie będę z nim robił żadnych deali w tym czasie :) 

To tez napisalem, starczy zostawić Morrisa w Jazz i tak będzie, nie mam parcia żeby go stamtąd brać jak znajdziesz mu miejsce gdzie idzie za sam capspace to myśle ze Wariat nie będzie miał z tym żadnego problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To tez napisalem, starczy zostawić Morrisa w Jazz i tak będzie, nie mam parcia żeby go stamtąd brać jak znajdziesz mu miejsce gdzie idzie za sam capspace to myśle ze Wariat nie będzie miał z tym żadnego problemu 

Jak dla mnie Morris jest Socie :) Nie zamierzam Wam rozwalać dealu - po prostu wyraziłem swoje zdanie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tam zawsze mogę komuś pomóc w kwestii zawodników RL Denver jeśli ktoś zapyta, bo no siłą rzeczy śledzę ich dużo bardziej niż osoby, które nie interesują się tak mocno Nuggets :P 

Na tym to chyba polega :P wiem, ze są osoby które traktują te grę jako wyznacznik swojej wiedzy czy coś :P dla mnie frajda jest samo konstruowanie wymian :) moja ulubiona to ta wymiana Bulls z lutego np. Gdzie straciłem na nią w c*** czasu i nerwów ale udało się to poskładać i choć tam mogłem na czysto przytulić takiego Lonzo Balla np. To tego nie robiłem bo robiłem to z myślą o drużynie Chicago w pierwszej kolejności :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.