Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

A czemu Chris Boucher nie jest RFA? Jak on miał u nas tylko 1, debiutancki kontrakt z tego co pamietam i zawsze w arkuszu był RFA

Z wyszukiwań wychodzi, że grał już kiedyś w Suns. Temat był wałkowany podczas jego walki o podpis między Cavs i Mavs.

Może @karpik coś wyjaśni więcej, bo był głównym zainteresowanym.

Co z tym linkiem do Franka Jacksona?

I ogólnie Qcin to sobie chyba jaja robisz, ż ty dopiero podczas FA informujesz o takich nieścisłościach i błędach w arkuszu. Najpierw Justin Robinson, teraz Boucher. Zaczyna wyglądać na celowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Z wyszukiwań wychodzi, że grał już kiedyś w Suns. Temat był wałkowany podczas jego walki o podpis między Cavs i Mavs.

Może @karpik coś wyjaśni więcej, bo był głównym zainteresowanym.

Co z tym linkiem do Franka Jacksona?

I ogólnie Qcin to sobie chyba jaja robisz, ż ty dopiero podczas FA informujesz o takich nieścisłościach i błędach w arkuszu. Najpierw Justin Robinson, teraz Boucher. Zaczyna wyglądać na celowe działanie.

No stary ja przyjmowałem arkusz za poprawnie uzupełniany, Boucher był tam zawsze RFA, brałem go w lutym z Bulls, albo Cavs nie pamietam, może skąd indziej bo nie wiem gdzie on tam był, ale na moje to on miał tylko 1 kontrakt u nas podpisany a każdy gracz który podpisuje 1 kontrakt jest RFA przecież.(jeśli był już wcześniej na kontrakcie to sorry, nie było tematu) 

a link Ci wkleiłem 

tutaj proszę bardzo z 4 listopada zdaje się, Mac najpierw nie podjął opcji zespołu dla Jacksona a potem zrzekł się praw do niego na waiver wire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Qcin_69 napisał:

XD zaraz k**** będę dostawał punkty karne za to, ze Eld zrobił kolejna c***owa wymianę :D

 

Da się zrobić.

Jutro usiądę nad dekalogiem dla Ciebie. 

32 minuty temu, mac napisał:

Coś czuję, że ELD posłucha tłumu i zaproponuję karę za to dla Ciebie.

Oj ale kusisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby proszę :P to było jakoś w okolicach wymiany po Bouchera :P i on tak samo był wpisany w arkusz Minnesoty (tam również ta wymiana nie była przeze mnie wprowadzana do arkusza 

No ale rozumiem, ze small market jak Minnesota tradycyjnie będzie pokrzywdzona :) równi i równiejsi jak zawsze w tej grze :) 

meczy kolejna karę dla Minnesoty wynajdziecie? 

C7DF615F-6F40-413B-B360-92AF7BC54F19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franka Jacksona już usunąłem. Umknęło mi jego zwolnienie.

Ale z Boucherem to będzie problem. Tomek kasował tematy jak wariat, ale archiwalne zapiski sugerują, że miał podobny casus co mój Derrick Jones Jr., który też nie będzie RFA.

W 207 roku BTPH go podpisał, ale jako two-way, a po casusie Sumnera wiem, że teoretycznie jest możliwe by gracz dwa razy w karierze był RFA. Tu musiałby wypowiedzieć się @karpik jako ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

na czym polegać ma kara dla qcina ?

A na serio to żadnej kary nie bedzie mimo, że to gdzieś u Was powstał błąd ale nie wiadomo przez kogo.

Jedyne czego oczekuję to kiedyś jakiejś rekompensaty dla Ozziego. Było brać 200k od CM to teraz przekazanie mu tego ładnie by o tym świadczyło. Będę obserwował z uwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Franka Jacksona już usunąłem. Umknęło mi jego zwolnienie.

Ale z Boucherem to będzie problem. Tomek kasował tematy jak wariat, ale archiwalne zapiski sugerują, że miał podobny casus co mój Derrick Jones Jr., który też nie będzie RFA.

W 207 roku BTPH go podpisał, ale jako two-way, a po casusie Sumnera wiem, że teoretycznie jest możliwe by gracz dwa razy w karierze był RFA. Tu musiałby wypowiedzieć się @karpik jako ekspert.

Wyżej masz screen jak to wyglądało w arkuszu, ofk jeśli się okaże ze jest UFA to luz, błędy się zdarzają :P ale z tego co pamietam to gracz zawsze na koniec pierwszego kontraktu w NBA jest RFA, choć nie wiem czy niegwarantowane (bo chyba takim jest 2W) tez się do tego wliczają :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby proszę :P to było jakoś w okolicach wymiany po Bouchera :P i on tak samo był wpisany w arkusz Minnesoty (tam również ta wymiana nie była przeze mnie wprowadzana do arkusza 

No ale rozumiem, ze small market jak Minnesota tradycyjnie będzie pokrzywdzona :) równi i równiejsi jak zawsze w tej grze :) 

Arkusz zawiera błędy, więc co to za argument?

Nie rób z siebie pokrzywdzonego. Moratorium trwa od miesiąca, a ty się teraz budzisz?

Derrick Jones był RFA, ale od jego umowy Bogut odstąpił, więc u mnie nie mógł być drugi raz zastrzeżonym wolnym agentem.

Boucher to trochę inna sytuacja, bo on w 2017 roku podpisał dwuletni two-way kontrakt z Suns. Nie ma informacji czy BTPH potem ten kontrakt w którymkolwiek momencie przekształcał na normalną umowę. Faktem jest, że potem dostał dwa lata normalnej umowy od Cavs.

Bardzo skomplikowana sprawa. Nawet zakładając, że BTPH nie dał tej umowy to i tak @karpik lub jakiś inny ekspert musiałby dobrze zapoznać się z tematem. Ja szczerze nie łapie tej kwestii, bo mi Karp napisał, że Sumner gdyby dostał krótszy kontrakt to byłby drugi raz w karierze RFA. Jak jest z Boucherem nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo skomplikowana sprawa. Nawet zakładając, że BTPH nie dał tej umowy to i tak @karpik lub jakiś inny ekspert musiałby dobrze zapoznać się z tematem. Ja szczerze nie łapie tej kwestii, bo mi Karp napisał, że Sumner gdyby dostał krótszy kontrakt to byłby drugi raz w karierze RFA. Jak jest z Boucherem nie wiem.

Proponuję żeby Bucher był RFA i problem skomplikowanej sprawy rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Arkusz zawiera błędy, więc co to za argument?

Nie rób z siebie pokrzywdzonego. Moratorium trwa od miesiąca, a ty się teraz budzisz?

Derrick Jones był RFA, ale od jego umowy Bogut odstąpił, więc u mnie nie mógł być drugi raz zastrzeżonym wolnym agentem.

Boucher to trochę inna sytuacja, bo on w 2017 roku podpisał dwuletni two-way kontrakt z Suns. Nie ma informacji czy BTPH potem ten kontrakt w którymkolwiek momencie przekształcał na normalną umowę. Faktem jest, że potem dostał dwa lata normalnej umowy od Cavs.

Bardzo skomplikowana sprawa. Nawet zakładając, że BTPH nie dał tej umowy to i tak @karpik lub jakiś inny ekspert musiałby dobrze zapoznać się z tematem. Ja szczerze nie łapie tej kwestii, bo mi Karp napisał, że Sumner gdyby dostał krótszy kontrakt to byłby drugi raz w karierze RFA. Jak jest z Boucherem nie wiem.

Czytaj proszę co pisze, bo chyba napisałem jasno, ze błędy się zdarzają i ze jeżeli się okaże ze jest UFA to luz, przecież nikt tego celowo nie zrobił .

Bawi mnie jedynie, ze dla Elda jedynym wyjściem z Justinem bylo wpisanie go do rosteru Minnesoty a tutaj tez winny zaraz będę ja xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czytaj proszę co pisze, bo chyba napisałem jasno, ze błędy się zdarzają i ze jeżeli się okaże ze jest UFA to luz, przecież nikt tego celowo nie zrobił .

Najpierw to wyskoczyłeś o jakiś równych i równiejszych grając pokrzywdzonego :P

Teoretycznie na temat wiedzy tej co mamy ( dwa lata jako two-way i dwa lata gwarantowanej umowy ) powinien być RFA.

Ale poczekajmy na Karpia :)

4 minuty temu, mac napisał:

Proponuję żeby Bucher był RFA i problem skomplikowanej sprawy rozwiązany.

Nie dziwi mnie twoje podejście, bo...

Nie jest dobrze, bo mac oprócz trollowania ma dobrą rękę do prospectów, zna się na koszykówce i tworzy zabójczy duet z Qcinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

kolo był pupilkiem Boylena i chodzą słuchy, że nie powinien zabierać minuty w CHI Coby Whitowi, Lavinowi czy Satorańskiemu

Slyszalem, ale to bedzie dziwny covidowy sezon i w zwiazku z tym gracze pewnie beda czesciej wypadac z zespolu, Arcidiacono to dobry 3rd PG i zalezy mi na szerokim skladzie. Biorac kogos za minimum w ostatniej turze, jest duzo ryzyko, ze nie dogra do konca sezonu. Tutaj ryzyko jest minimalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

A gdyby dostał od Cavs trzy lata to byłby UFA? 

To zależy czy wcześniej jako 2way był aktywnym zawodnikiem. Jeśli tak, to zostałby mu policzony 1 rok doświadczenia i wtedy byłby UFA po 3-letnim kontrakcie, jeśli nie, to podpisałby 3-letni kontrakt jako rookie i byłby potem RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.