Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

szanowny Panie Gm Thunder,

jestem pewien swoich źródeł. Także swoją amatorką proszę nie obarczać niezależne media!

Amatorką i to największą w lidze w lidze wykazuje się GM Knicks nie znając imion swoich graczy, nie panując nad finansami dzięki czemu to wysłał 28 worków z 200.000 dolarów do każdego teamu, a co najlepsze GM Knicks Wojnar pierwszy informuje o ruchach Kincks.

No profesjonalizm pełną gębą.

A nowi GMowie zastanawiają się kto to Wojnar...no to macie odpowiedź.

------

Prawda jest taka, że po złożeniu ofert na stół wjechała mi taka oferta, która stała się atrakcyjniejsza od Juancho z mojego punktu widzenia. Co w tym złego, że chcę jak mogę dobrze prowadzić Thunder i przekonuję LBSa do wyrównania? Ja nie widzę tu nic nieetycznego, tym bardziej że tylko głupiec sądzi, że jak bym nie chciał Juancho to bym po niego oferty nie złożył.

Szkoda, że powyższego chodząca bulwarówko nie dopisałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Amatorką i to największą w lidze w lidze wykazuje się GM Knicks nie znając imion swoich graczy, nie panując nad finansami dzięki czemu to wysłał 28 worków z 200.000 dolarów do każdego teamu, a co najlepsze GM Knicks Wojnar pierwszy informuje o ruchach Kincks.

jakby pozostało w Tobie odrobinę przyzwoitości, to te 200 k byś oddał. Bo ja tam sobie nic do zarzucenia nie mam (trudno, zebym weryfikowal poprawnosc arkusza i sie zastanawial czy wooden oddal milion czy nie. nikt tego nie robi). 

Niestety tylko dwóch przyzwoitych się znalazło i nie chciało tych brudnych dolarow. Ale Ty jak widac wolisz po. trupach do celu i te 200k w kieszeni zachowac, zeby byl zysk (bo na wynikach i tak nie zrobisz. a jak to mowia, pieniadz jest pieniadz).

No ale coz, w Knicks sie nie przejmujemy, tylko walczymy dalej z przeciwnosciami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jakby pozostało w Tobie odrobinę przyzwoitości, to te 200 k byś oddał. Bo ja tam sobie nic do zarzucenia nie mam (trudno, zebym weryfikowal poprawnosc arkusza i sie zastanawial czy wooden oddal milion czy nie. nikt tego nie robi). 

Niestety tylko dwóch przyzwoitych się znalazło i nie chciało tych brudnych dolarow. Ale Ty jak widac wolisz po. trupach do celu i te 200k w kieszeni zachowac, zeby byl zysk

Czego spodziewasz się po rodowitym Krakusie? I to w połowie krwi góral? Każdy dutek się liczy. Jak dają, to się bierze.

 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

(bo na wynikach i tak nie zrobisz

Jestem się w stanie założyć o 200k, że się pomylisz. Wchodzisz?

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

No ale coz, w Knicks sie nie przejmujemy, tylko walczymy dalej z przeciwnosciami.

Które sami sobie stwarzacie, gdzie ich GM nie potrafił poświęcić 15 sekund aby zajrzeć do zakładki przepływy finansowe przed powrotem, no i oczywiście swoją butę i podejściem do innych nazywa przeciwnościami. 

Heh.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Które sami sobie stwarzacie, gdzie ich GM nie potrafił poświęcić 15 sekund aby zajrzeć do zakładki przepływy finansowe przed powrotem, no i oczywiście swoją butę i podejściem do innych nazywa przeciwnościami. 

Heh.

Po prostu istnieje coś takiego jak domniemanie zgodnosci arkusza z faktami.

Do tego ufam wprowadzającym zmiany.

Po trzecie, nie chciało mi się. Tak samo nie chcialo mi sie sprawdzac wymaian sprzed 3 lat. na c*** mialbym tracic na cos takiego czas, skoro jest arkusz i ktos te zmiany wprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Po prostu istnieje coś takiego jak domniemanie zgodnosci arkusza z faktami.

Do tego ufam wprowadzającym zmiany.

Po trzecie, nie chciało mi się. Tak samo nie chcialo mi sie sprawdzac wymaian sprzed 3 lat. na c*** mialbym tracic na cos takiego czas, skoro jest arkusz i ktos te zmiany wprowadza.

Czyli znów wszyscy winni, tylko nie Ty.

Typowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Czyli znów wszyscy winni, tylko nie Ty.

Typowe. 

ja nie twierdze, ze ktos winny. bledy sie zdarzaja.

szkdoa ttylko, ze wina przerzucana jest na mnie, gdy winy w tym mojej specjalniej nie ma.

 

a 5 mln w naszytm systemie finansowym robi bardzo duzo aktualnie

mozna bylo po prostu ukarac jednym milionem i elo. ale ze knicks to wiadomo, trzeba im robic pod gore

25 minut temu, Eld napisał:

A nowi GMowie zastanawiają się kto to Wojnar...no to macie odpowiedź.

i prosze mi nie dawac zasług wojnara.

konto wojnara od jakeigos czasu prowdzone jest przez innego gm'a 😛

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andy13 napisał:

Tych, których też nie zrozumiałeś np. ironii o płaskiej ziemi? 😙

Wychodzę na fanboya Irvinga, a zaczynam sądzić, że koleś ma opinię świra i cokolwiek teraz zrobi/powie, to ludzie po nim jadą.  Gdyby takie coś w sprawie mediów ogłosił inny zawodnik to byłyby peany o dojrzałości, o nastawieniu na sukces, na basket itd. Irving? Idiota, ukarać typa xD

Widzę, że koleś gada dziwne rzeczy, ale poświęciłem trochę czasu na dotarcie do źródeł gdy dołączył do Nets. Sporo przypisywanych mu bzdur jest wyrwana z kontekstu. Paradoksalnie najdziwniejsze rzeczy facet powiedział niedawno w podcaście Durexa, ale to składam na karb jego ego, a z pewnością nie impotencji intelektualnej.

Poza samymi tekstami Irvinga w oryginalnym brzmieniu warto popatrzeć na fakty. Często mówiło się, że KI jest toksyczny, nikt nie chce z nim grać. Tymczasem:

  • Po roku z nim w ekipie jakoś nikt z Brooklynu nie chce uciekać, za to zawodnicy, którzy bez problemu znaleźliby angaż gdzie indziej komunikują, że chcieliby zostać (np. Dinwiddie i CLV, a Harris to udowodnił składając niedawno podpis)
  • Za to w Bostonie, który przecież Irving rozsadzał od środka, zmieniło się wszystko... czytaliście te historie z szatni, które wypłynęły po jego odejściu? Dziękczynne teksty innych zawodników, że nie ma już z nimi drania? Ja też nic takiego nie widziałem :) 
  • Za to zrobiło się w Bostonie tak miło, że wszyscy chcieli w Celtics zostać, a nowi FA walili drzwiami i oknami...
  • W dodatku KI jest tak nielubiany w lidze i uważany za takiego kretyna, że sami zawodnicy wybrali go na wiceprezydentna NBPA. Co za ludzie pomyleni... A mogli zapytać Kubbasa o zdanie, to bym im powiedział, że widział go parę razy w TV i już wie, że to skończony IDIOTA.

@Alonzo

ilu przedstawicieli w władzach związku zawodników ma Orlando?

I Irving jako stojący na straży interesów zawodników, stanowczo żąda PO dla Mitchella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Weź też się ogarnij najpierw zamiast pisać o irvingach ? Bo w oficjalnym temacie zrzuciłes Leonarda. Po c*** robisz takie debilne szopki? Nie umiesz normalnie dyskutować w odpowiednim temacie?

 

No a po co ma dyskutować o zawodniku, którego już nie ma? @człowiek...morza ewidentnie postawił na Kyrie Irvinga jako lidera Knicks, a z Kawhia dosłownie zrezygnował, może też przez to stracić Davisa, ale to jego wolny wybór.

@kolader tam powinien się na Kawhia rzucić, w końcu blisko będzie miał + waives to chyba im gorszy zespół rok temu to ma pierwszeństwo przed takim @karpik:P 

Zaraz to sam c_m zbuduje karpikowi superteam w Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Weź też się ogarnij najpierw zamiast pisać o irvingach ? Bo w oficjalnym temacie zrzuciłes Leonarda. Po c*** robisz takie debilne szopki? Nie umiesz normalnie dyskutować w odpowiednim temacie?

 

dostosowuję się do poziomu rady, która bez uczciwego procesu od razu wydaje werdykt. 

inkwizycja miala miejsce w sredniowiecuz, najwyrazniej marcus z owego średniowiecza jeszcze nie wyszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

dostosowuję się do poziomu rady, która bez uczciwego procesu od razu wydaje werdykt. 

inkwizycja miala miejsce w sredniowiecuz, najwyrazniej marcus z owego średniowiecza jeszcze nie wyszedl.

weź się doucz...

Inkwizycja, Inquisitio haereticae pravitatis, Sanctum officium[1] (łac. Inquisitio – śledztwo, badanie) – nazwa instytucji śledczo-sądowniczej Kościoła katolickiego działającej od XIII do XIX wieku, utworzonej w celu wyszukiwania, nawracania i karania heretyków w oparciu o postanowienia ujęte w dokumentach soborowych, synodalnych oraz bullach papieskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

weź się doucz...

Inkwizycja, Inquisitio haereticae pravitatis, Sanctum officium[1] (łac. Inquisitio – śledztwo, badanie) – nazwa instytucji śledczo-sądowniczej Kościoła katolickiego działającej od XIII do XIX wieku, utworzonej w celu wyszukiwania, nawracania i karania heretyków w oparciu o postanowienia ujęte w dokumentach soborowych, synodalnych oraz bullach papieskich.

 

Średniowiecze – epoka w historii Europy trwająca od V do XV wieku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dy po okresie wojen napoleońskich wznowiono w niektórych krajach działalność inkwizycji, papież Pius VII w 1816 dokonał gruntownej reformy jej procedury. Zakazał stosowania tortur i zniósł anonimowość świadków, zobowiązując sędziów do konfrontowania ich z oskarżonym. Ponadto stosowanie kar kryminalnych ograniczono do „fałszywych proroków i apostołów fałszywych doktryn”, zakazując wymierzania ich „zwykłym” heretykom, a w każdej sytuacji proces miał być prowadzony „tak, by uniknąć kary śmierci”[155].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

weź się doucz...

Inkwizycja, Inquisitio haereticae pravitatis, Sanctum officium[1] (łac. Inquisitio – śledztwo, badanie) – nazwa instytucji śledczo-sądowniczej Kościoła katolickiego działającej od XIII do XIX wieku, utworzonej w celu wyszukiwania, nawracania i karania heretyków w oparciu o postanowienia ujęte w dokumentach soborowych, synodalnych oraz bullach papieskich.

 

Dla Człowieka Morza wiek -19 (lat) to już o co najmniej 2 za stara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

no wiec gdzie popelnilem blad twierdzac, ze inkwizycja miala miejsce w sredniowieczu?

Bardziej mi chodzi o wydźwięk wypowiedzi .. czyli taki, że zrobiłeś zarzut, że wobec Ciebie zastosowano rozwiązanie średniowieczne w znaczeniu "Ciemnogród" podczas gdy zaskakująco długo trwało ze wspaniałymi modyfikacjami  ( nie oceniam) stosowanie tego rozwiązania na okres do XIX czyli przeszło to przez okresy Odrodzenia aż do Czasów Napoleońskich czyli ogólnie  chwalone w literaturze. To tak jakbyś pojęcie szersze zawężał czasowo i wyśmiewał dla swoich celów. To co Ciebie spotkało to nie tylko wymysł ciemnego średniowiecza ale fantastyczny środek karny nowocześniejszych czasów 😉. Ale to takie tam te te te bo chodziło mi wyłącznie o aspekt edukacyjny. Z resztą światopogląd średniowiecza znasz zapewne doskonale z rozmów z twoim liderem który jest ich wydaje mi się wyznawcą do dziś 😉

reasumując zastosowano wobec Ciebie wariację sycylijską która jest późniejszym środkiem karnym niż wspomniane średniowiecze

no i musisz bulić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Bardziej mi chodzi o wydźwięk wypowiedzi .. czyli taki, że zrobiłeś zarzut, że wobec Ciebie zastosowano rozwiązanie średniowieczne w znaczeniu "Ciemnogród" podczas gdy zaskakująco długo trwało ze wspaniałymi modyfikacjami  ( nie oceniam) stosowanie tego rozwiązania na okres do XIX czyli przeszło to przez okresy Odrodzenia aż do Czasów Napoleońskich czyli ogólnie  chwalone w literaturze. To tak jakbyś pojęcie szersze zawężał czasowo i wyśmiewał dla swoich celów. To co Ciebie spotkało to nie tylko wymysł ciemnego średniowiecza ale fantastyczny środek karny nowocześniejszych czasów 😉. Ale to takie tam te te te bo chodziło mi wyłącznie o aspekt edukacyjny. Z resztą światopogląd średniowiecza znasz zapewne doskonale z rozmów z twoim liderem który jest ich wydaje mi się wyznawcą do dziś 😉

no wiaodmo, ze to bylo do moich celow.

celem bylo wysmianie postepowania cambiego,

uzyte sformułowanie sredniowiecze idealnie owe psotepowanie obrazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

obawiam się, że w obecnej sytuacji może wiele osób nie potraktować poważnie z tym angażem bo trochę potrolowałeś i o ile sama inicjatywa godna poklasku to może budzić wątpliwości

Człowiekowi Mórz to ja bym nie powierzył pilnowania psa, a co tu mówić o arkuszu.

Ozzy bardzo dobrze sobie z tym radzi i jest bardzo skrupulatny, a wcale by mnie nie zdziwiło jakby się dopytywał o wartość tej umowy Januarego a ten mu napisał ze to ma być format 1-2-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 17:43, fluber napisał:

 

A zatem w całości wymiana priv z Ignazzem

 

Ignazz:

Fluber. 
 
Będę pierwszym GM ale nie ostatnim który odejdzie z gry natychmiast jak nie utnie rada tej farsy. 
 
Qucin kombinuje a Wy tylko pomagacie
 
Fluber:
Nie zamierzam reagować na szantaż emocjonalny
 
Ignazz:
Bądź twardy tam gdzie trzeba a nie mi tu twardziela zgrywasz. ;)
 
Zobacz. Ja na przewrócenia deala tracę tez wiec nie jest w moim interesie popierać łamanie przepisów. 
Mój deal wisi i zaoewne spadnie co będzie strata i dominem. Wylecą mi wszystkie. 
 
Ale jeżeli mam cofać się do 5 stycznia to zrobię to. 
 
Qucin to manipulant i tyle. 
 
Pohandlować tak dał radę ze teraz jest mu głupio to pokazać. 
 
Przeczytaj jeszcze raz jego wypowiedz o tym pakiecie wymian. 
 
I wróć do mnie proszę
 
Qucin ma kółko adoracji. Sylv lbs lucas. 
 
Zrobił straszna spółdzielnie i to było strasznie widać na złocie. Szkoda ze tego nie widziałeś.
 
Fluber:
 

To nie jest kwestia personalna z Qcinem i nie chodzi o to, żeby komuś robić na złość.

 

Ignazz:

 

Był umoczony w pare kontrowersji i mu po prostu nie ufam. Myśle ze wiedział ze nie może robić pakietu ale spróbował Ciebie podejść i mu się udało. 
 
Zaraz za jego machlojki będziesz czarna owca.
 
Fluber:
Nie tylko on pisał do mnie w tej sprawie.
 
Ignazz:
Ja tracę na tej kasacji niestety Brogdona i masę pracy. Chyba najwiecej wymian mi spadnie. Ale walczę o przepisy. Tracę na tym personalnie
 
Ale podchodzę do tego na zasadzie sprawiedliwości i to jest ważniejsze.
 
Fluber:
A ja na zasadzie prawa, a wbrew nazwie pewnej popularnej partii, tego się nie da połączyć.

Pogrubiłem i powiększyłem pierwsze zdanie które mi wpadło w oczy, już myślałem że Ignazz nieszczęśliwie zakochany a tu tylko Qcin c*** :D

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.