Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem dotrzymywania słowa i zaufania:

Lakers, 76ers >>>> reszta teamów >>>> Blake Griffin zapewniający Marcusa, że rozegra cały sezon >>>> ja mówiący, że od jutra rzucam palenie >>>> PKP i jego punktualność 30 lat temu >>> Rząd >>>> moja ex >>>>

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

>>>>>> Wolves

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Eld napisał:

Pod względem dotrzymywania słowa i zaufania:

Lakers, 76ers >>>> reszta teamów >>>> Blake Griffin zapewniający Marcusa, że rozegra cały sezon >>>> ja mówiący, że od jutra rzucam palenie >>>> PKP i jego punktualność 30 lat temu >>> Rząd >>>> moja ex >>>>

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

>>>>>> Wolves

Śmiechlem :) 

Wzialbym nawet na powaznie, jakby wypisał to ktoś kto ma jakieś dokonania na polu bycia GMem :P 

a póki co to zespół tańca ludowego z Konecka podczas pielgrzymki na Jasna Górę prowadził się lepiej niż Boston czy Thunder Elda- a warto zauważyć ze 3 panny wróciły stamtąd w ciąży, co jest imponującym wynikiem jak na 9 dziewczyn przed menopauza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

 

Śmiechlem :) 

Wzialbym nawet na powaznie, jakby wypisał to ktoś kto ma jakieś dokonania na polu bycia GMem :P 

a póki co to zespół tańca ludowego z Konecka podczas pielgrzymki na Jasna Górę prowadził się lepiej niż Boston czy Thunder Elda- a warto zauważyć ze 3 panny wróciły stamtąd w ciąży, co jest imponującym wynikiem jak na 9 dziewczyn przed menopauza:)

Też śmiechłem i nawet dałem lajka! :)

Nie to co Ty.

Boston Elda, wprawdzie po jego odejściu, but still, zrobił historyczny wynik osiągając SECF po raz pierwszy w historii klubu w beGM. Ani poprzednikom, ani następcy się to później nie udało. A Thunder to pod moimi władzami ogarnięta finansowo drużyna, utrzymany core z zeszłego sezonu i rozwój, a nie przerzucanie Lillardami tej ligi  jak workami ziemniaków na promce w biedronce.

Wstyd. Po prostu wstyd tak Damiana potraktować. Przynajmniej chłopak ma lepszą pogodę w Toronto niż w Ciechocinku Minneapolis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Damian sam prosił o wymianę bo chciał dołączyć do swojego psiapsióła McColluma :D nie mogłem mu odmówić bycia pierwsza opcja na co nie miał szans w wielkiej Socie :(

A tyle się naczytałem o kulturce Wolves. Przecież zamiast spuszczać w kiblu Damiana, można było poczynić starania aby ściągnąć McC skoro to taka wielka psiapsióła.

PRowo był by to świetny ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A tyle się naczytałem o kulturce Wolves. Przecież zamiast spuszczać w kiblu Damiana, można było poczynić starania aby ściągnąć McC skoro to taka wielka psiapsióła.

PRowo był by to świetny ruch. 

W PR musza się bawić Ci którzy nie radzą sobie na rynku, my w Minnesocie wyżej stawiamy sprawne działania niż lizanie się po jajkach :) 

W ogóle najzabawniejsze jest to, ze jeszcze rok temu Lillard był traktowany jako drugi tier gwiazd i rzekomo trio Lillard-Booker-Tatum nie było wystarczająco ciekawe dla Duranta a teraz się okazuje ze Davies ma dołączyć do Younga i Ziona bo to lepsze niż Irving i Leonard :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

W PR musza się bawić Ci którzy nie radzą sobie na rynku, my w Minnesocie wyżej stawiamy sprawne działania niż lizanie się po jajkach :) 

W ogóle najzabawniejsze jest to, ze jeszcze rok temu Lillard był traktowany jako drugi tier gwiazd i rzekomo trio Lillard-Booker-Tatum nie było wystarczająco ciekawe dla Duranta a teraz się okazuje ze Davies ma dołączyć do Younga i Ziona bo to lepsze niż Irving i Leonard :) 

Ja tego nie napisałem, że Trae i Zion są lepsi niż Irving i Leonard. Tutaj chyba raczej nie ma porównania.

Poza tym o jakim Durancie Ty piszesz, jak wtedy przecież nie miałeś jeszcze Bookera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja tego nie napisałem, że Trae i Zion są lepsi niż Irving i Leonard. Tutaj chyba raczej nie ma porównania.

Poza tym o jakim Durancie Ty piszesz, jak wtedy przecież nie miałeś jeszcze Bookera. 

Bookera miałem na jakieś 1,5miesiaca przed wymiana, po prostu nie można było tego wtedy oficjalnie ogłosić :P nie pamietam już czy było to przed czy chwile po FA żeby być uczciwym :) ale zdaje się ze to było dopięte na początku lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Dzięki @fluber za złożenie wniosku. Cieszę się nie dlatego, że padło na @człowiek...morza ale dlatego, iż ktoś to w końcu przetestuje na "żywym organizmie".

Przykro mi CM, że padło akurat na Ciebie bo to pewnie nie jest nic miłego, szczególnie jak się znajdzie 6 popierających. 

ja mam raczej z tego beke :P

knicks jak zwykle na celowniku xd

ciezko byc najlepszym, ale mam nadzieje, ze i was to kiedys spotka!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. 

@Pablo81 i @Braveheart22 nie przejmujcie się tym co się dzieje w temacie obok - Free Agency. Tutaj jest tak zawsze, co okienko, choć jeszcze jest względnie spokojnie.

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

ciezko byc najlepszym, ale mam nadzieje, ze i was to kiedys spotka!

Cieżko by Knicks byli cały czas najlepsi.

No i dziękuję za życzenia bycia najlepszym. Też głęboko wierzę, że Thunder kiedyś zdobędą mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.