Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Jakie chce odejść? Przecież wymiana poprawiona i tu nie ma złej krwi. 

I całe szczęście, bo skoro nie mogłem odejść do końca kontraktu Walla, to Ronnie i Shevcu powinni siedzieć tu do czasu jak nie odzyskają kontroli nad swoimi pickami :P

Shevu tam jak dobrze widziałem, to już chyba doszedł do 2028 po ostatniej wymianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą Ronnie chce odejść, a tam Indiana ma sens tankować w 2027 roku :D Keldon Johnson i Tre Jones jako podstawa core.

Nie wiem, kto by chciał to przejąć. Chyba tylko @Qcin_69 by mógł postawić ten team na nogi.

Chyba wyprzedaż Pacers powinna nastąpić i ostry tank w tym drafcie z nadzieją, że trafią kota.

A nie Twój GOAT Czlowiek_Bez_Tytulu? 
schlebiasz mi ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

I całe szczęście, bo skoro nie mogłem odejść do końca kontraktu Walla, to Ronnie i Shevcu powinni siedzieć tu do czasu jak nie odzyskają kontroli nad swoimi pickami :P

Shevu tam jak dobrze widziałem, to już chyba doszedł do 2028 po ostatniej wymianie :)

To źle widzisz...2024 raczej oddaje, reszta moja, ten 2026 to oddam NYK. Zreszta czy ja się gdzieś wybieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Czy mogę sobie w arkuszu jakoś sprawdzić(macie może jakiś trik?), jak wyglądał mój team (salary) przed tym, jak objąłem jego stery?

Not really no, ale burdel był spory.

Jak ktoś print screenów nie zrobił to nie ma jak do tego wrócić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Wiedzialem, ze @Qcin_69  wyciagnie teczkę xD

btw. Wzorem Minnesoty to niedlugo bedzie wiecej graczy niz druzyn. Organizacje beGM zaczynaja tworzyc struktury :D

Panieee, jak Eld miał wątpliwości co do statusu Franka Jacksona to dostał screeny z wszystkich 3 epok Minnesoty wraz z tym jak Chandler Parsons wychodził w s5 :D 

Co do 2 punktu, to w Minnesocie brakuje tylko ghostwritera, po cichu liczyłem na BMFa, ale ten zdaje się wybrał drogę Garyego Nevilla i zamiast liczyć tytuły z Wilkami woli przez najbliższe 10 lat oglądać NCAA :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Panieee, jak Eld miał wątpliwości co do statusu Franka Jacksona to dostał screeny z wszystkich 3 epok Minnesoty wraz z tym jak Chandler Parsons wychodził w s5 :D 

Co do 2 punktu, to w Minnesocie brakuje tylko ghostwritera, po cichu liczyłem na BMFa, ale ten zdaje się wybrał drogę Garyego Nevilla i zamiast liczyć tytuły z Wilkami woli przez najbliższe 10 lat oglądać NCAA :D 

Status BMF po 22 Grudnia wcale nie jest pewny, choć moim zdaniem on jak nikt za robotę w Clippers zasługiwał by na objęcie jakiegoś semi dobrego teamu/contendera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Status BMF po 22 Grudnia wcale nie jest pewny, choć moim zdaniem on jak nikt za robotę w Clippers zasługiwał by na objęcie jakiegoś semi dobrego teamu/contendera. 

No za wybranie Garlanda przed Morantem to ma nawet szanse na pomnik, w Detroit :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Weź jaj nie rób... 

Pacta sun servanda.

To będzie Jego decyzja.

3 minuty temu, kolader napisał:

Takie pytanie z dupy bo nie pamiętam. Gdy chcę rzucić komuś maksymalny kontrakt to muszę rozpisać jak to ma wyglądać (przykład 25 000 000, roczna podwyżka 5%) czy wystarczy Jonas Valanciunas max na 4 lata?

Nie musisz rozpisywać, ale musi być łączna propozycja, np. 140/4, 3+1PO. Jeśli dodasz PO albo TO na końcu kontraktu to nie możesz dać później graczowi kontraktu malejącego ( @karpik popraw mnie jeśli się mylę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

  

Zawsze było  (i chyba jest w regulaminie), że zaokrąglamy do równej liczby mln, czyli (rok temu i teraz) do 20 mln?

Jeśli tak jest w regulaminie i było w latach wcześniejszych to oczywiście, że zaokrąglamy. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chodziło mi @Eld o co innego :P

A ok. O tą drugą część zdania. 

Ja tam sobie bardzo cenię uznanych userów w beGM, a BMF na pewno się do nich zalicza. A uważam tak dlatego, że powinien poprowadzić jakiś niespartolony team za to, że z wielką cierpliwością sprzątał tą całą stajnię Augiasza przez 2 lata, którą pozostawił po sobie LAF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.