Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, january napisał:

Ok:)

Od przyszłych serii (WCF) normalnie głosujesz już na wyniki, jak chodzi o półfinały konferencji to jak chcesz - jeśli czujesz się na siłach by zagłosować na te 4 pojedynki to bardzo fajnie, ale nic na siłę :) 

No chyba mało czasu zostało (do 23:59, nie?) i raczej nie dam rady dobrze się zapoznać z każdym pojedynkiem, a nie chcę na odczepnego stawiać i być może wypaczyć jakiegoś wyniku, tak że półfinały konfy odpuszczę. 

Na ECF i WCF oczywiście już zagłosuję ;)

3 godziny temu, Eld napisał:

A co do samej drużyny którą obejmujesz. @BMF posprzątał burdel jaki tam był, masz trochę kasy na offseason, jakiś tam młodzieńców i trochę picków. Powiedzmy, że jesteś w położeniu jak dzisiejsi...RL Knicks?

No jak przeanalizowałem sobie rostery to rzeczywiście mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Dobrze, że zespół jest już na etapie, gdzie nie trzeba sprzątać, tylko można zacząć coś fajnego budować i za to podziękowania dla @BMF.

Moja pierwsza reakcja o tym teamie bardziej wynikała z tego, że moje preferencje, jeśli chodzi o oglądanie NBA średnio trafiają w tych Clippers, no ale trzeba będzie się w jakimś stopniu dostosować. Czego się nie robi dla własnych zawodników... :D

Porównanie do RL Knicks? Fajne wyzwanie pod kątem tego w jakim miejscu będą oba teamy za 2-3 lata. Który GM/FO wykona lepszą robotę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie już padło, ale teraz ja je zadam.

Ben Simmons, który miał ewentualnie wrócić przy deep run in play offs. 

6 sierpnia kontuzja

10 sierpnia zabieg

Po 2 tygodniach miał mieć revaluation, czyli 24.08, ale Phila odpadła 23 sierpnia. 

Finały Wschodu zaczęły się 15.09, czyli 3 tygodnie po revaluation a skończyły się 27.09.

Kolejne pytanie to czy w innej sytuacji niż w realu, gdzie zdawało sobię sprawę, że bez Bena nie mają większych szans z Bostonie, nie zastosowano by innego leczenia. Nie mam pojęcia. 

Pytanie do Was, bo ja nie będę o tym decydował, dostosuję się do Waszej opinii. 

1) Nie wraca w tym sezonie

2) Wraca

A ) w tej serii od początku

B ) w tej serii po 3-4 meczach

C) dopiero na ewentualne finały

Z góry dziękuję za wypowiedzenie się, dostosuję się do każdego werdyktu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Gadałem z nim niedawno. Ostatnio był widziany na Rodos świętując #1.

Potwierdzam, KungFu żyje i ma się dobrze. Bestia odpuścił sezon Ogórkowy dla siebie ale na przyszły sezon ma być gotowy po kolejnych wzmocnieniach składu 

27 minut temu, fluber napisał:

Biorąc pod uwagę ile gracze pauzuje z tego typu urazami to zarówno simmons jak i lillard powinni wrócić choć pewnie na jakimś limicie minut

Zwłaszcza ze Lillard opuścił już 2 serie (12 spotkań wliczając Spurs)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze zeby wypowiedziala sie wieksza ilosc osob w sprawie Simmonsa. Tecu, strone wczesniej wylozyl juz temat. Dobrze byloby wypracowac jakies wspolne stanowisko. 

Pod koniec tygodnia chce wrzucic game plan, ale wczesniej chcialbym wiedziec czy i w jakim stopniu brac Simmonsa pod uwage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Przerzućcie to do tematu serii jak u nas z Lillardem. Szybko poszło i Lillard gra na restrykcjach z jego qcinowych 30 min to pewnie po 20 mpg.

Nie wiem czy ma sens dyskusja nad Simmonsem w Waszym temacie, w naszym też nie bardzo, bo do czegoś innego jest. Dlatego random shit, tylko szkoda, że tak mało osób się wypowiedziało. Czekam do jutra i piszę opis na podstawie tych wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby się nie rozwalili Giannis i Kyrie/Bojan to byśmy nie mieli Heat w finale na pewno ;) Ja zresztą zagłosowałem na Sixers, choć to też by był finał z przypadku trochę :) Na zachodzie Lakers bezkonkurencyjni, mimo że ten Ingram i Russell pasują tam jak pięść do nosa i gdyby zmienić fit to by była drużyna nie do ogrania (w tym roku ta lekka doza szczęścia, z kontuzjami u głównych konkurentów ze wschodu, da Lakersom luźny tytuł) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A tam Wy z tym fitem, wuja się znacie:)

Już tu czytałem posty stawiające wyżej tą spierdolinę Dannego Greena nad moimi kotami ;>

Danny Green to nie, a poza tym też bym ich nie oddawał gdyby i tak mi zdobyli Mistrzostwo :P Bym chyba sobie wypłakał oczy oglądając tą drużynę na żywo, ale wynik idzie w świat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.