Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69 mój złoty Straganiarzu spod Tężni gdzie za dużo Jodu lata w powietrzu. 
 

Wskazuje tylko niebezpieczeństwo dla nowo (może) przybyłego GM. Jeżeli chcesz się bawić w konkrety to przy pandemii możemy wrócić do twoich wymian z głębsza analiza bo to jest dobry podręcznik Amwaya. 
We wspomnianym przykładzie Zacha L to przecież chodziło o uwolnienie sałary u Denver a nie u mnie gdzie była wymiana ( swap) picku ale nie o tym pisze. 
Wprowadziles taki korespondencyjny styl wymian nierealny w NBA gdzie po prostu wszystkie karty idą tylko do Ciebie co może i dla weteranów jest do zaakceptowania ( czasem przecież i spurs dołącza ) ale nie powinno polecać się takiego startu nowemu GM. A aby nie szukać daleko wystarczy zobaczyć jak w SIMce witasz nowych GM i co zrobiłeś @elwariato na dzień dobry ;)  

Rozumiem ze już ręce świerzbią na myśl nowej duszy w Clippers. Ale daj może chwile spokoju GM aby okrzepł w boju. W tajemniczy sposób powtarza się schemat w który jesteś zawsze zamieszany ze nowy GM robi ruch bez wyceny swojego gracza na rynku i reszta GM jest w szoku ze gracz X był dostępny. Przyznam ze podziwiam twój warsztat dotarcia tymi szeptami PM do nowych dusz bo robisz to na fascynującym poziomie. Wręcz myśle dzień i noc aby może założyć nowe konto dołączyć do gry i dać się w dyskusje z Tobą jako swiezak. Budzi to tak niezdrowa ekstazę ze korci bardzo. 
 

co do samego Ciebie nie ma tu złej krwi a czysta sympatia. 

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Zawsze się ocenia po fakcie deale :) dziwne, ze trzeba Ci to wyjaśniać, to .....

 

, Ty widzisz krowę, a ja mleko

 

Buziaki

To jest spory problem bo krowa do żyjące i odczuwające zwierze. Istota której należą się godne warunki bytu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Oj Qcin, Qcin Ty bezmyślna łachudro:)

Pisałem Ci, że nie będę promował braku opisu LBSa, więc odpuszczę wyjaśnianie tych Wolves w 2R, ale skoro sam próbujesz uskuteczniać agresywną propagitę anty-Lakers już teraz (by utkwiła w podświadomości innych przed potencjalnymi WCF) to poświęcę ten kwadransik dziś i napiszę Wam w temacie serii jak jesteś jechany przez Nuggets w półfinałach :) 

A se pisz :D wiem ze od dawna Cię świerzbią rączki bo się boisz wpierdolu w Finale jak wróci Lillard, No ale cóż- nie od dziś wiadomo, ze głosujesz nie tak jak uważasz tylko jak Ci wygodnie (patrz, 4:1 dla Bux w zeszłym sezonie w serii z Knicks xd) 

@ignazz Meh, a co ja od tych Clippers mogę chcieć jak tam sam szrot :D oczywiście ja tam najchętniej bym sam przejął Clippers bo tam jest przeogromny potencjał na przebudowę i pewnie za rok już Easy można by było powalczyć o PO- w przeciwieństwie do zaoranych przez GOATaCambyego Pelicans, których bym nie tknął kijem (ani klawiatura) No ale Minnesota nie ma nic ciekawego tam do wylowienia na ten moment :)  

Także możecie być spokojni, chętnie przywitam i pomogę nowemu GMowi ale raczej na żadne spektakularne wymiany się między nami póki co nie zanosi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

A @ignazz Meh, a co ja od tych Clippers mogę chcieć jak tam sam szrot :D 

No jako ekipa z 3 drogimi gwiazdami zacząłbym szeptać o ten pick na dzień dobry. Reszta w tym Garland czy Sexton czy Goga Tobie nic nie dają bezpośrednio ale to fantastyczny towar na handel dla pośrednika. Dam sobie mleko wypić ze jak tylko przeczytałeś komentarz @Braveheart22 o tym ze składu nie lubi i nie ceni zaświeciły się te twoje maślane oczy którymi za dnia czarujesz do późnych godzin gastronomiczna Klientelę a późnymi wieczorami tych co są po drugiej stronie wifi ;) 

My prosimy abyś po prostu nie pomagał bo to drogo wychodzi. A GM ma swój rozum i jedynie kwestia motoryki gry powinna być przekazana. Aby nie było kwiatków jak w simce ze Wariat zadowolony bo kupił Duncana. 

Po prostu w naszej grze sporo decydują finanse a twoje rady w tym przypadku układają grafik tylko pod twoja ekipę abyś mógł zrobić kolejny ruch. Ja to cenie ale co za dużo to nie zdrowo. 

Cały system USA oparty jest na płaceniu fee za pośrednika ale tam cennik jest jawny. Daj ogłoszenie ile to kosztuje i będzie ok. Ja cenie sobie rozwiązania fee z USA. Tylko u Ciebie to piszesz jakbyś robił to albo z serca albo dopłacasz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, ale ja już porobiłem korekty składu, wejdą w 1 dzień okienka :) wzmocniłem newralgiczne miejsca (backup SF), starter na C i zszedłem 10mln w kontraktach by dać Lillardowi tyle ile sobie zażyczy w rl Blazers :) 

Wszystko pod kontrola w Minneapolis, teraz jak będę robił jakieś wymiany to tylko dla funu, skład jest kompletny i gotowy do walki o tytuł jak zdrowie i forma dopiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz, ale ja już porobiłem korekty składu, wejdą w 1 dzień okienka :) wzmocniłem newralgiczne miejsca (backup SF), starter na C i zszedłem 10mln w kontraktach by dać Lillardowi tyle ile sobie zażyczy w rl Blazers :) 

Wszystko pod kontrola w Minneapolis, teraz jak będę robił jakieś wymiany to tylko dla funu, skład jest kompletny i gotowy do walki o tytuł jak zdrowie i forma dopiszą :)

Nigdy nie twierdziłem ze nie ma „wszystko pod kontrola w Minny”. Doceniam skład i mam go bardzo wysoko w rankingu naszej gry. Pisze tylko o tej brzydkiej branej z polityki narracji ze inni zyskują. Przecież zbudowanie szybko takiego monstrum musiało skądś się wsiąść. Nic w przyrodzie nie ginie. Dopłacali to twojej potęgi inni. Suma talentów w lidze jak i assetow jest stała. Jeżeli są one u Ciebie to ktoś je stracił. Tu nie ma win win. 

Byś po męsku postawił sprawę. „ choć spróbuj wygrać wymianę z Qcinem który ich nie przegrywa i pokaz ze jesteś GOAT” a nie te słodkie pierdy jak to każdy zadowolony będzie. W sumie masz taki fajny styl i lekkie pióro ze nawet w to zadowolenie uwierzyć mogę. Tylko słabo z realna ocena tych wymian tych „zadowolonych” GM. 

Ja cenie skład i twój szybki etap wzbogacenia. Ale bez tej narracji ze każdy wyszedł super na twoich wymianach. Przecież normalne jest ze robisz to dla swoich celów nie innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Zawsze się ocenia po fakcie deale :) dziwne, ze trzeba Ci to wyjaśniać

Jak ktoś rozmienia zawodnika na future assety to oceniania po fakcie zawsze da efekt, że iście na już było błędem, jeśli nie skończy się mistrzostwem.

Dla jednych Morey jest geniuszem, który nie bał się ruszyć wszystkich dostępnych assetów za cenę mistrzostwa i zbudował bardzo dobry zespół, a dla Qcino-podobnie myślących idiotą, który nic nie wygrał, został bez assetów i z przepłaconym Westbrookiem.

Czy warto było tak inwestować, skoro zabrakło decydującego czynnika by mówić o sukcesie? Tu każdy od swojej odpowiedzi oceni swoją mentalność.

Rockets zabrakło szczęścia i zdrowia i podobnie z moimi Pelicans. Kiedy Davis w RL NBA dostał wsparcie od dziadka Rondo i Mirotica, ja dałem mu Walla i Griffina. Kiedy Pels w RL NBA tankowali po Ziona, ja grałem w Playoffach.

Ale jesteś za głupi by cokolwiek z tego zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 16:58, january napisał:

Nie wiem czy już coś ktoś gdzieś negocjuje, ale macie (chyba jest ok, jak widzicie coś źle to dajcie znać) jak coś na ułatwienie:

Aktualna kolejność draftu '20
1. Grizzlies
2. Nets
3. Pelicans
4. Pistons
5. Clippers
6. Warriors
7. Blazers
8. Cavaliers
9. Blazers (via CHI)
10. Thunder
11. Celtics
12. Spurs  (via ATL)
13. Mavericks
14. Thunder (via WAS) 
--
15. Jazz
16. Spurs 
17. Raptors (via SAC)
18. Blazers (via IND)
19. Suns
20. Sixers
21. Rockets (via NYK)
22. Jazz (via HOU)
23. Grizzlies (via CHA)
24. Heat
25. Raptors (via ORL)
26. Raptors
27. Nuggets
28. Suns (via MIL)
29. Grizzlies (via MIN)
30. Pacers (via LAL)
--
31. Wolves (via BRK)
32. Clippers
33. Magic (via MEM)
34. Nets (via GSW)
35. Raptors (via POR)
36. Kings (via CLE)
37. Kings (via DET)
38. Raptors (via NOP)
39. Kings (via CHI)
40. Thunder
41. Cavaliers (via BOS)
42. Blazers (via ATL)
43. Hawks (via DAL)
44. Mavericks (via WAS)
45. Nuggets (via UTA)
46. Celtics (via SAS)
47. Kings
48. Mavericks (via IND)
49. Rockets (via PHX)
50. Cavaliers (via PHI)
51. Pistons (via NYK)
52. Clippers (via HOU)
53. Sixers (via CHA)
54. Blazers (via MIA)
55. Pelicans (via ORL)
56. Nets (via TOR)
57. Hawks (via DEN)
58. Grizzlies (via MIL)
59. Nets (via MIN)
60. Celtics (via LAL)
 

Dało by radę gdzieś to podkleić już w jakimś temacie draftowym (zamkniętym oczywiście)? Bo za każdym razem muszę szukać a tak by było na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 13:51, Tecu napisał:

@falcao może masz ochotę, czasami zaglądasz? 

Czasami zaglądam i czytam ale nie mam na dzień dzisiejszy tyle czasu zeby dołączyć. Jeśli wrócę na forum na full time to myśle ze się zgłoszę, narazie jestem na pół etatu hehe ;) 

W dniu 25.09.2020 o 13:52, cvbe napisał:

Falcao wrócił? W FBXach zaginął w akcji

Niestety sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła, wyprowadzka za ocean, praca itd itd. Przepraszam za to. Jak wrócę na forum to do fbx tez z przyjemnością powrócę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Braveheart22 napisał:

Dobra biorę tych Clippers. Dajcie trochę czasu to wjedzie coś do media room na przywitanie. Pozdro :)

No i to rozumiem :).

Wal śmiało z pytaniami do mnie. Z Lamą wymieniłem 541 wiadomości żeby go beGM nauczyć, z Tobą nie może być gorzej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 witam na pokładzie. 
mam prosty przepis na sukces. Podpytaj mnie w pm o dana kwestie i zrób odwrotnie. W sprawach zdrowia graczy podpytaj @MarcusCamby on praktycznie wyczerpał limit pecha i ide w zakład ze dobrze poradzi. Limit ma wyczerpany moim zdaniem a tak serio to ma ogromna wiedzę tak spoza mainstreamu co warte jest odnotowania. Nieszablonowy GM byłby fajnym nabytkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Cieszę się, że tak miło zostałem przywitany, w zasadzie odkąd rzuciłem temat, że może warto spróbować. Mam nadzieję, że są to w głównej mierze szczere intencje :)

Na forum ostatnio stuknął mi rok i oczywiście mam małą listę userów, których szczególnie za ten czas cenię, ale nie zamykam się na nikogo, bo od każdego można złapać coś dobrego, a i ważne jest, żeby zobaczyć jak pewne sprawy wyglądają z różnych perspektyw, doświadczeń. Będę się powoli wdrażał i na pewno spodziewajcie się pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Powiem tak:

Cieszę się, że tak miło zostałem przywitany, w zasadzie odkąd rzuciłem temat, że może warto spróbować. Mam nadzieję, że są to w głównej mierze szczere intencje :)

Na forum ostatnio stuknął mi rok i oczywiście mam małą listę userów, których szczególnie za ten czas cenię, ale nie zamykam się na nikogo, bo od każdego można złapać coś dobrego, a i ważne jest, żeby zobaczyć jak pewne sprawy wyglądają z różnych perspektyw, doświadczeń. Będę się powoli wdrażał i na pewno spodziewajcie się pytań ;)

imo najwazniejsza i podstawowa zasada.

Zanim zrobisz handel jakimś zawodnikiem, przed klepnięciem, sprawdź jego wartość na innych frontach.

Bo potem będziesz czytał żale i eseje na ten temat jak autorstwa @ignazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

imo najwazniejsza i podstawowa zasada.

Zanim zrobisz handel jakimś zawodnikiem, przed klepnięciem, sprawdź jego wartość na innych frontach.

Bo potem będziesz czytał żale i eseje na ten temat jak autorstwa @ignazz

Mamy nowego GM wiec wyjątkowo odpuszczę zaczepkę marnego sortu. Jak tam? Nad jeziorko czy nad morze na ryby? 

Głupie pytanie. Przecież w nicku jest odpowiedz. 

Cofam pytanie. Sorensen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

imo najwazniejsza i podstawowa zasada.

Pierwsza i najważniejsza zasada. Jeśli Qcin, CM i January przyklepują jakiś trade z Tobą, to wiedz, że go przegrałeś.

A co do samej drużyny którą obejmujesz. @BMF posprzątał burdel jaki tam był, masz trochę kasy na offseason, jakiś tam młodzieńców i trochę picków. Powiedzmy, że jesteś w położeniu jak dzisiejsi...RL Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Mamy nowego GM wiec wyjątkowo odpuszczę zaczepkę marnego sortu. Jak tam? Nad jeziorko czy nad morze na ryby? 

Głupie pytanie. Przecież w nicku jest odpowiedz. 

Cofam pytanie. Sorensen. 

nie miejsce, a towarzystwo sie liczy.

tam gdzie malik :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.