Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież sam pick Byków ma większą wartość niż wszystkie twoje oferowane ssety razem wzięte :D

Pels cierpią, bo robili run na mistrza i niestety kontuzja Walla zabiła zespół i finanse :(

ale wciąż mam nieoficjalny tytuł CambyGOATa!

Nie wiem jak mozesz tak zle sie wypowiadac o Gallinarim. 
 

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Najlepsze co można zrobić na początek to odezwać się do @Qcin_69 i przejść na jasna stronę mocy, ten sprawdzony transformator nie jedna przebudowę stworzył i popa jaki monster team jest w Minneapolis 

Ja tam bardzo dobrze wspominam. Uczciwy sprzedawca. Za to jeszcze nigdy nie przeprowadzilem wymiany z Januarym i jak dobrze na tym wyszedlem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

najlepsze co możesz zrobić to napisz do dotychczasowego gm @BMF który wprowadzi Ciebie w koncept i zagrożenia. Odziedziczył zespół w tragicznej sytuacji i moim zdaniem wyszło jak na pozycje wyjściowe bez pickow a z długiem bardzo dobrze. 

Na pewno w niedzielę się do niego odezwę. Ewentualnie jeszcze będę pytał was jak coś konkretnego przyjdzie mi do głowy. 

To jak z tym Qcin'em? Serio trzeba uważać? 😂

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

spokojnie, ja Ci pomogę. reszta c***a sie zna, wiec nie warto sluchac.

Tak, że po dwóch latach zdobędziesz majstra. Natomiast musisz być gotów na to, że pozostałą część gm'ow nie bedzie z tego uradowana i na każdym kroku będzie Ci podrzucac klody pod nogi :P

Kurde, jak masz z miejsca taki super plan na Clippers to może ich weźmiesz, a ja przejmę wielkich Knicks? :P

 

ps. Zabawnie się tu robi od samego początku 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

spokojnie, ja Ci pomogę.

Tak, że po dwóch latach zdobędziesz majstra. Natomiast musisz być gotów na to, że pozostałą część gm'ow nie bedzie z tego uradowana i na każdym kroku będzie Ci podrzucac klody pod nogi :P

O widzisz Waleczne Serce. Masz drugiego gracza gdzie dotykając słuchawkę dzwoniącego telefonu już przegrywasz wymianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

O widzisz Waleczne Serce. Masz drugiego gracza gdzie dotykając słuchawkę dzwoniącego telefonu już przegrywasz wymianę. 

no tak przegrales, ze miales murraya i 3 picki xd

a wolisz wydawac hajs na kasztanow

a picki oddawac by z kasztanow schodzic 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czyba nie ma GMa, który wyszedłby zadowolony z negocjacji z Qcinem. Ignor na PW od Niego to powinien być początek każdego nowego GMa.

Nie polecam tego sprzedawcy!

ja bylem zadowolony. od trade'u z qcinem w jakim sensie zaczela sie budowa potegi knicks.

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czyba nie ma GMa, który wyszedłby zadowolony z negocjacji z Qcinem. Ignor na PW od Niego to powinien być początek każdego nowego GMa.

Nie polecam tego sprzedawcy!

To pośrednik nie sprzedawca. Przecież największe zyski kosi z organizacji multiwaya gdzie gracze nie znają całości wymian aż do czasu ich ogłoszenia a w sumie nawet później bo trzeba jeszcze korekty robić. To dla mnie fenomen tej gry ze zawsze się znajdzie sporo gm gotowych do tej ruletki. A potem jak się spojrzy nie kaskadowo tylko całościowo to żeby bolą jak za lepszych graczy ale tańszych bigQ kosi jeszcze pick 

@BMF byłbyś dostępny aby wprowadzić nowego gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Oo no to fajny pick w tym roku. Można obserwować co się będzie działo i reagować. Lepszy niż #1-3 :P

Terence spoko, na pewno by wpadł do składu. Ten brak picku 22' w przypadku Clippers bardzo boli, ale może rzeczywiście uda się jakiś pick złapać od zespołów z problemami finansowymi. 

Sporo jest teamów, które będą musiały ostro kombinować w offseason? 

ja mam lepszy z pickow knicks/clippers 23'

tez mozna cos podebatowac nad zdjeciem zastrzezenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

To pośrednik nie sprzedawca. Przecież największe zyski kosi z organizacji multiwaya gdzie gracze nie znają całości wymian aż do czasu ich ogłoszenia a w sumie nawet później bo trzeba jeszcze korekty robić. To dla mnie fenomen tej gry ze zawsze się znajdzie sporo gm gotowych do tej ruletki. A potem jak się spojrzy nie kaskadowo tylko całościowo to żeby bolą jak za lepszych graczy ale tańszych bigQ kosi jeszcze pick 

@BMF byłbyś dostępny aby wprowadzić nowego gracza?

Ale wiesz, że w kuluarach sam uchodzisz za nowego Qcina? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Tyle lat tankowania, a core gorsze jak u Pelicans. A Pels się nigdy tankowaniem nie zhańbili!

Ja nie oceniam swojego prowadzenia Clippers jakoś dobrze (nie oceniam też źle, ot co część rzeczy zrobiłem bardzo dobrze, część źle) i ... patrząc na sytuację Pelicans, zdecydowanie polecałbym podobny samokrytycyzm. :) 

Godzinę temu, ignazz napisał:

@BMF byłbyś dostępny aby wprowadzić nowego gracza?

Hm.

1. Braveheart będzie musiał zadbać o finanse, żeby nie wpaść w dwuletni hardcap i zdobyć jakąś gotówkę w wymianach, ale to nie powinno być większym problemem, bo wszystko jest na styku.

2. Planem było branie spadających kontraktów/dawanie jednorocznych umów w celu handlu na rynku w tym roku i ostatni rok ~tankowania, ponieważ draft 2021 będzie bardzo mocny,  a szansa na efektywne  i długookresowe wzmocnienie Clippers teraz jest (obiektywnie) minimalna, docelowo offseason 2021 to miał być punkt zero dla tych Clippers, także w związku z sytuacją z pickami, gdzie Clippers mieli mieć assety i puste salary. Takie mamy (tzn. macie :Pprzepisy, że jeden rok niegospodarności może skutkować trzema latami rebuildingu, i tak było tutaj.

3. Core nie robi szału (ciężko, żeby robił po roku tankowania + draftu) i Braveheart - do czego ja kompletnie nie miałem siły - powinien zdecydowanie pomyśleć o jakichś wymianach, bo backcourt jest mocno przeładowany (Simmons, Garland, Davis, Garland), zwłaszcza w obliczu faktu, że chyba mamy podobne nr 1 w tegorocznym drafcie, które może ostać się do numeru 5. :) 

Clippers nie są w złej sytuacji, wystarczy sobie przypomnieć, jak było gdy ich obejmowałem: dramatyczna sytuacja finansowa, tercet Paul-Griffin-Jordan na maksach i Melo w składzie, zero prospektów, a do tego brak playoffów w sezonie przed objęciem ekipy przeze mnie. Czytaj, drużyna, która przez przepisy finansowe musiała tankować, a największym assetem był 33-letni Paul na maksie. Część rzeczy (głównie ten Garland prawdopodobnie, chociaż bym go nie skreślał) mi nie wyszła, część - jak najbardziej, bo wystarczy popatrzeć jakimi balastami są Griffin czy Jordan na tych swoich umowach po roku-dwóch od momentu ich oddania. Mogło być lepiej, jak wyżej, nie uważam bym zrobił tutaj jakąś bardzo dobrą robotę, ale dwa lata temu Clippers to była ekipa, którą chciałby objąć tylko jakiś nerd-szaleniec, chyba w najgorszej pozycji w całej grze, więc jestem jakoś przekonany, że ostatecznie nie wyszło źle. 

Ogólnie, nie chciałem się bawić w jakieś drama queen i pisać wylewnych postów, to tylko gra internetowa, ale - nie ukrywam, że nie miałem ochoty kolejnego sezonu prowadzenia Clippers, dwa lata żmudnego rebuildingu i negocjowania 2nd rounderów za Cheicka Diallo to maks, co mogę robić jako tako z zainteresowaniem, zwłaszcza, że (mimo wszystko) Clippers są w lepszej sytuacji niż byli te dwa lata temu. Sama gra niezmiernie jest unikatem, pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol, ale Panowie popłynęliście :D takie mądre chłopaki a wciąż takie wąskie horyzonty :( 

@Braveheart22 moje „pośrednictwo” polega na tym ze: 

1)robię deal z klubem X który potwierdzają obie strony, po czym 

2)wymieniam się graczem pozyskanym z klubem X z klubem Y 

i to chłopaki nazywają pośrednictwem :) 

Faktycznie na koniec w wymianie bierze udział 6-10 klubów ale z tego 6-10 jest zadowolonych bo każdy dostaje to co chciał, a problem maja wiecznie dwie i te same osoby- tu się nigdy nic nie zmienia, chłopaki zapomnieli ze kłamstwo powtarzane sto razy nie stanie się nagle prawda- ale po co ich wyprowadzać z błędu, starczy przypomnieć skład kaiserslautern. Stop. Wróć, New Orlean Pelicans 2020.

John Wall na supermaksie 

Blake Griffin na supermaksie 

Tyus Jones 10mln za sezon przez najbliższe 4 lata

No i banda top prospektów jak:

Bagley, Coby White, Harry Giles, Ante Zizic xd, Mamba Bamba, Guduric, Musa i inne takie wynalazki które- całkiem możliwe- niebawem będziesz miał okazje oglądać w PLK- pickow za bardzo tam nie ma:( bo były poddawane za Sny o potędze i Johna Walla. 
 

A start Pelicans mieli idealny, w składzie i Jrue Holiday i Buddy Hield i Anthony Davis- porównajmy sobie sytuacje naszych - prowadzonych przez goatCambyego Pelicans i tych z rl NBA - hmm, czy nie licząc Clippersow prowadzonych przez wielkiego LAFa ktokolwiek w historii beGM zaliczył taka degrengoladę względem rl NBA co owy MarcusGoatCamby? Isaiah Thomas wśród GMow? 
 

No ja nie będę oceniał, jesteś na tyle bystry żeby myśleć samodzielnie, choć psy szczekają to pamiętaj, Spółdzielnia nowych członków wita z otwartymi ramionami, każdemu jest tu dobrze i jest szanowany- także zapraszam, na pewno upichcimy niejedna dobra wymianę, bo jest rok 2020, ja mam za sobą ich jakiś 50, z jakimiś 35 GMami pewnie a niezadowolonych jest tylko 2- Camby, który przez 3 lata nie wygrał ani jednej wymiany i Ignazz bo przymknąłem oko na to jak był oszukiwany przez Człowieka Morze - czemu Ignazz nie przypomnisz jak Ci pisałem ze oddawanie 1st picku i Zacha Lavina za E.Moora to jest c***owa i dramatycznie zła decyzja (tak tak, 1st pick miał być dopłata do Lavina a nie za Lavina) - A robiłem to wszystko z dobroci serca i chcąc podtrzymać dobre relacje, a tymczasem czuje się jakbyś wbijał mi nóż w plecy... 

Tak to wyglada w tej grze drogi @Braveheart22 ci którzy najwiecej ci kadzą później najgłębiej wsadzają kutasa w Twój arkusz, wilki w owczej skórze tu przychodzą, ale nie ufaj tym co ładnie piszą, tylko ufaj mi.

Pozdrawiam i witaj w innym swiecie, świecie gownoburz, dramatów, skandali, wyzwisk i czytania o elitarnym strzelcu Brandonie Ingramie, w świecie w którym propaganda i płacz są na porządku dziennym, w którym nie musisz przeglądać boxscorow każdego dnia bo Alonzo i Fluber obudza Cię powiadomieniem o 7:00, w którym przeczytasz ze Butler i Lebron to idealny fit, usłyszysz ze Lebron jest zajebisty offball, ze Robin Lopez jest elitarnym finisherem, w którym SAngelo Russell na kolanach błaga GMa o podpisanie extension za 13mln na rok bo ma kontuzje grożąca amputacja obydwóch nóg i prawego jądra , w którym gra 30 GMow a na koniec i tak Pelicans są ruchani w wymianach przez samych siebie .

Jest to dziwny świat- na pierwszy rzut oka- szybko się jednak przyzwyczaisz i zrozumiesz, ze dobre deale tylko z Minnesota.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jrue Holiday i Buddy Hield

Buddy Hield, którego BMF wysyłał do Chin, a ja go zostawiłem i Jrue Holiday, którego nazywano wtedy najgorszym kontraktem podczas FA, bo nikt po za mną i RonnieArtestics go nie cenił w momencie podpisywania.

A zresztą szkoda strzępić ryja i wyjaśniać po tysiąc razy to samo. Po fakcie każdy mądry.

Wall się połamał po podpisaniu supermaxa przez twojego przyjaciela Sylvinho. To jest po prostu pech tak samo jak z Haywardem. Kto gra od pierwszego sezonu, ten pamięta wojnę Regis - MJ1 o Gordona. Regis tak się wkurwił o przegranie tej decyzji na FA, że zaczął po omacku obrażać wszystkich grających, a potem odszedł z gry. Czy przez to, że Hayward połamał się w pierwszym meczu i Gordon nigdy już potem nie był wart tego 40mln kontraktu, to MJ1 jest złym GMem?

A przypomnę, że za Blake Griffina, który zdrowy był TOP15 ligi w poprzednim sezonie to ja oddałem Bioymbo i Solo Hilla. Deal był tak dobry, że niektórzy chcieli mi go jeszcze zablokować po fakcie.

A twoich złodziejskich dealów to nawet nie będę komentował, bo to największa porażka tej zabawy.

A jeszcze przypomnę takie podwójne standardy, że Jasiek sobie po 3/4 cofał trade kickery dla Butlera i nie było problemu. Ale jak ja podniosłem temat ubezpieczenia kontraktu Walla to zostałem odesłany z kwitkiem. A o ile lepiej wyglądała sytuacja Pels jakbym nie płacił w tym sezonie tych 40mln?

Rada też dwukrotnie próbowała zakazać qcinowego handlu i dwa razy ciechociński cygan zagroził odejściem i temat rozchodził się po kościach.

Tak więc miało być docelowo RL NBA, a koniec końców decyduje grupa przydupasów o kształcie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się ocenia po fakcie deale :) dziwne, ze trzeba Ci to wyjaśniać, to odróżnia:

1)słabych GMow jak Ty, od:

2) dobrych GMow, jak ja 

Znajdź 2 niezadowolonych z wymian ze mną GMow nim znowu będziesz krzyczał te swoje wyświechtane frazesy. Robię deale którym wszystkim odpowiadaja, w sumie- tak teraz sobie myśle- ze mną trochę jak z Sasha Grey w gangbangaxh- robią dobrze wszystkim dookoła, wszyscy mogą zamoczyć, ale na koniec i tak moja gaża się zgadza. 

Nic nie poradzę mój drogi Pelikanie, nie jesteś jedyna trumna na Cmentarzysku Marzeń o byciu Mistrzem beGM, niestety, Twoje pokeballe są puste, musisz jeszcze wiele pracować i znaleźć swojego Pikachu zamiast nazywać siebie GOATem i-przede wszystkim- widzieć to co inni dopiero zobaczą- tym się różnimy, Ty widzisz krowę, a ja mleko

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.