Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

skrzynke wyczyszcze ale nie ma szans na tą simke, mam jeszcze jedną ligę z która nie wiem co zrobić

Szkoda ale wybór szanuje 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie rób koledze złudnych narzekań.

Teraz to Oden/Durant/Horford będą szli :)

A nie Draft z Wigginsem?

Tam w drugiej rundzie możesz i Joka spotkać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał:

ja za to uwielbiam, posiadanie własnej szambiarki to było zawsze moje mażenie a teraz jeszcze z logo Jazz będzie

pierdziele jakies simsy, nigdy w to nie grałem co bede na starość zaczynał, plus tu mam ziomali, z @Qcin_69 nawet w dywizji bede i będe mógł go cisnąć az zacznie kwiczeć, no po prostu tak musi być takiej jest przeznaczenie i chce Jazz bede dedykowany sprawie kufa :D 

Będą deale :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W dobrym tonie byłoby poczekać tydzień na polishlamę. Takie moje zdanie :)

Gość z siedem razy odchodził/pisał o chęci odejścia, i z 319 razy pisał, że beGM to w sumie beClown i gówno. Spoko sprawa z tym Wariato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Gość z siedem razy odchodził/pisał o chęci odejścia, i z 319 razy pisał, że beGM to w sumie beClown i gówno. Spoko sprawa z tym Wariato.

wiadomo że spoko, mało jest takich masochistów jak ja więc pasuje do towarzycha :) tak czy siak pierdzielem, odemnie tylko że jestem chętny, nie rozmyślę się z miejsca i będę żywotnym członkiem waszej społeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Wariat jak chce grać to nie ma co zwlekać, Lama przecież zapowiadał wielokrotnie ze dla niego to nie jest wymarzony format gry i dyskusji i ze wkrótce odejdzie, ten przymusowy przestój w grze to dobry moment by odejść zwłaszcza ze mamy realnego następcę a nie kolejnych anonimowych kolegów kolegi brata szwagra któregoś z GMow- pełne poparcie dla Wariata, z którym już negocjujemy dealik wiec szybciutko go potwierdzać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to akurat jest powszechnie używana nazwa

No ale bez przesady, on non stop pisał takie komenty. Do nikogo nic nie mam, ale jak komuś się nie podoba, to nie ma co się użalać, odejścia tutaj to: a) komuś skoczy ciśnienie chwilowo :D b) komuś już się nie chce - i tutaj raczej to jest to drugie. Tak że jak są chętni to brać, póki są, zwłaszcza, że zgłosił się regularny user.

Jakby Lama np. napisał że nie będzie grać w beGM z rasistami (klasyka XD), to dałbym mu czas, a tak - jak wyżej.

 
Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no @elwariato to must be w beGM Jazz. Nie widzę innej opcji. Polishlama już tyle razy odchodził, że w końcu pora mu pozwolić odejść. Petycja poszła, zresztą nie pierwszy raz więc nie ma co zwlekać, nawet patrząc na to, że stoimy w miejscu. 

Co do tajemniczego pierwszego na liście to się nie wypowiem. Słyszę o nim od pół roku, ale nie nawet nie wiem kto to. Jak miał bym obstawiać to pewnie @mac

@polishllama69 dzięki za wspólną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No ale bez przesady, on non stop pisał takie komenty. Do nikogo nic nie mam, ale jak komuś się nie podoba, to nie ma co się użalać, odejścia tutaj to: a) komuś skoczy ciśnienie chwilowo :D b) komuś już się nie chce - i tutaj raczej to jest to drugie. Tak że jak są chętni to brać, póki są, zwłaszcza, że zgłosił się regularny user.

nie no ja się zgadzam generalnie, lama wydawał się męczyć, niby nie chciał, ale jednak grał, skoro zrezygnował to nie ma co się prosić, a zawsze może wrócić, aktywnych graczy nigdy za mało przecież

Teraz, Eld napisał:

Co do tajemniczego pierwszego na liście to się nie wypowiem. Słyszę o nim od pół roku, ale nie nawet nie wiem kto to. Jak miał bym obstawiać to pewnie

@mac

nie ma co spekulować, wątpię by ktoś trafił, jak Marcus będzie chciał to sam powie o kogo chodzi, ja pary obiecywałem nie puszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

wypchnij lamę z pociągu, teraz mi sie go żal zrobiło :P jak chce to niech gra ale jak mu to w9iększej podjary niesprawia to w moim jałowym zyciu byłby to znaczący przełom 🤣

Mi też. Dobry herbatnik z Niego. A że nerwus? Kto jak nie Camby ma go zrozumieć.

Aczkolwiek wątpię, by wrócił jak już liga rozłożyła przed Tobą czerwony dywan.

Mam nadzieję, że też będę twoim "ziomusiem", wszak już dwa razy piliśmy razem na zlocie. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że na ostatnim spotkaniu podkradłem Ci lepsze miejsce jak poszedłeś na fajka obok grupy bankietowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Po pierwsze polishlama zrezygnował w momencie, kiedy i tak gra stoi, więc ciężko powiedzieć czy to wiążąca decyzja.

dlatego deklaracja została wydana w tym czasie żeby GM, który to przejmie miał czas i mógl sobie zaplanować

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja wiedziałem, że jesteś chętny, ale że polishlama zrezygnował dopiero dzisiaj, a gra stoi to nikt nawet tematu nie rozstrząsał. Lama gra może rok, a odchodził częściej niż ja także tego :P

mówiłem, że dokończę sezon i odejdę, timeline się przesunął o miesiąc

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jeśli chodzi o tamtą osobę to problemu nie ma. Głupio mi jednak wobec polishlamy tak z miejsca mu klub odebrać. Zawsze dawaliśmy tydzień na zastanowienie.

tak naprawdę to miałem napisać dużo prędzej, tylko grzebałem w ustawieniach konta i nie mogłem przywrócić starych

 

5 godzin temu, ignazz napisał:

@polishllama69 jakie jest twoje stanowisko ? 

niech to bierze, ja mu pomogę na poczatku i powiem jakie tu były pomysły a co z tym zrobi to nie mój biznes

5 godzin temu, BMF napisał:

Jakby Lama np. napisał że nie będzie grać w beGM z rasistami

to jedna strona medalu

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no ja się zgadzam generalnie, lama wydawał się męczyć, niby nie chciał, ale jednak grał, skoro zrezygnował to nie ma co się prosić, a zawsze może wrócić, aktywnych graczy nigdy za mało przecież

teraz jest czas na porządki w wielu sferach, rok będzie ciężki, ale jakby za rok-półtora wszystko się ułożyło i gra by żyła to czemu nie

 

5 godzin temu, Eld napisał:

@polishllama69 dzięki za wspólną grę.

dzięki również

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.