Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

od insiderów dostałem info że Jazz sa do wzięcia, więc sie piszę, nie wiem co jak po co itd ale sie nauczę, plus patrząc kto tu u was sukcesy odnosi powinno być łatwo :P no i niedawajta Jazz jakiemuś typowi co tego niedoceni, jak ktoś ma ich zepchnąć na jeszcze wieksze dno to tylko zdeklarowany kibic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

od insiderów dostałem info że Jazz sa do wzięcia, więc sie piszę, nie wiem co jak po co itd ale sie nauczę, plus patrząc kto tu u was sukcesy odnosi powinno być łatwo :P no i niedawajta Jazz jakiemuś typowi co tego niedoceni, jak ktoś ma ich zepchnąć na jeszcze wieksze dno to tylko zdeklarowany kibic :)

ten kandydat ma moje pełne poparcie.

idealny do ruchania na dealach 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

od insiderów dostałem info że Jazz sa do wzięcia, więc sie piszę, nie wiem co jak po co itd ale sie nauczę, plus patrząc kto tu u was sukcesy odnosi powinno być łatwo :P no i niedawajta Jazz jakiemuś typowi co tego niedoceni, jak ktoś ma ich zepchnąć na jeszcze wieksze dno to tylko zdeklarowany kibic :)

Myślę, że za wcześnie na takie deklaracje.

Po pierwsze polishlama zrezygnował w momencie, kiedy i tak gra stoi, więc ciężko powiedzieć czy to wiążąca decyzja.

Po drugie twój insider powinien Ci przekazać, że był przed Tobą nick na liście chętnych do gry. Aczkolwiek ze względu, że chodzi o Jazz może zrobimy wyjątek.

Ale ogólnie na spokojnie, gra stoi i nie ma sensu podejmować nagłych decyzji.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Myślę, że za wcześnie na takie deklaracje.

Po pierwsze polishlama zrezygnował w momencie, kiedy i tak gra stoi, więc ciężko powiedzieć czy to wiążąca decyzja.

Po drugie twój insider powinien Ci przekazać, że był przed Tobą nick na liście chętnych do gry. Aczkolwiek ze względu, że chodzi o Jazz może zrobimy wyjątek.

Ale ogólnie na spokojnie, gra stoi i nie ma sensu podejmować nagłych decyzji.

ja tam dostałem info że mam pisać to piszę no i tyle :) także niesamowitym zbiegiem okoliczności kibic Jazz może prowadzić Jazz, chyba zreszta nie pierwszy raz bo @gimmie chyba kiedyś też z nimi sie męczył, nie można tego zaprzepaścić :D  plus pozostałym chętnym wyświadczam chyba tylko przysługę, z tego co słyszałem to granie w begm to straszny kanał :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

z tego co słyszałem to granie w begm to straszny kanał

Nie wymyślono jeszcze lepszej rozrywki niż BeGM ;)

Ktoś Ci głupot nagadał.

Ja wiedziałem, że jesteś chętny, ale że polishlama zrezygnował dopiero dzisiaj, a gra stoi to nikt nawet tematu nie rozstrząsał. Lama gra może rok, a odchodził częściej niż ja także tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie wymyślono jeszcze lepszej rozrywki niż BeGM ;)

Ktoś Ci głupot nagadał.

Ja wiedziałem, że jesteś chętny, ale że polishlama zrezygnował dopiero dzisiaj, a gra stoi to nikt nawet tematu nie rozstrząsał. Lama gra może rok, a odchodził częściej niż ja także tego :P

tym bardziej, ja Jazz nigdy nie pozostawię, szkoda że Mitchella tylko już nie mają bo bym miał przyjemność z pchniecia go odrazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

tym bardziej, ja Jazz nigdy nie pozostawię, szkoda że Mitchella tylko już nie mają bo bym miał przyjemność z pchniecia go odrazu :D

Wejdz do Simki. Znając Ciebie format bardziej dla Ciebie. 
begm nie ucieknie 

Pare ekip podwójnie prowadzą ci sami GM. A gra mniej obowiązkowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Po drugie twój insider powinien Ci przekazać, że był przed Tobą nick na liście chętnych do gry. Aczkolwiek ze względu, że chodzi o Jazz może zrobimy wyjątek

przekazałem, napisałem tylko, że Jazz są do wzięcia, ale mówiłem wcześniej też, że jest ktoś jeszcze chętny

eL jak stary kapiszon się podpalił trudno go winić

a Ty Marcus i tak miałeś pogadać z tamta osobą, pisaliśmy już dość dawno, ale sprawa ucichła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jo ale tera wie już, że spierdolil robote, to mu sie nie chce dalej  babrac w gownie :P

ja za to uwielbiam, posiadanie własnej szambiarki to było zawsze moje mażenie a teraz jeszcze z logo Jazz będzie

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wejdz do Simki. Znając Ciebie format bardziej dla Ciebie. 
begm nie ucieknie 

pierdziele jakies simsy, nigdy w to nie grałem co bede na starość zaczynał, plus tu mam ziomali, z @Qcin_69 nawet w dywizji bede i będe mógł go cisnąć az zacznie kwiczeć, no po prostu tak musi być takiej jest przeznaczenie i chce Jazz bede dedykowany sprawie kufa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

ja za to uwielbiam, posiadanie własnej szambiarki to było zawsze moje mażenie a teraz jeszcze z logo Jazz będzie

pierdziele jakies simsy, nigdy w to nie grałem co bede na starość zaczynał, plus tu mam ziomali, z @Qcin_69 nawet w dywizji bede i będe mógł go cisnąć az zacznie kwiczeć, no po prostu tak musi być takiej jest przeznaczenie i chce Jazz bede dedykowany sprawie kufa :D 

Jedno nie zaprzecza drugiemu. Tu gra jest martwa wiec twój wybór. Ale możesz być i tu i tu. A tam tez możesz cisnąć ziomali. Szybciej niż w beGM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Ty Marcus i tak miałeś pogadać z tamta osobą, pisaliśmy już dość dawno, ale sprawa ucichła

Jeśli chodzi o tamtą osobę to problemu nie ma. Głupio mi jednak wobec polishlamy tak z miejsca mu klub odebrać. Zawsze dawaliśmy tydzień na zastanowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jeśli chodzi o tamtą osobę to problemu nie ma. Głupio mi jednak wobec polishlamy tak z miejsca mu klub odebrać. Zawsze dawaliśmy tydzień na zastanowienie.

lubię Lame, ale to, że odejdzie było wiadome wcześniej czy poźniej, napisał pożegnanie, to nie ma co się cackać imo

sorry MC że to tak szybko poszło, byłem w pracy i o niczym nie wiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jeśli chodzi o tamtą osobę to problemu nie ma. Głupio mi jednak wobec polishlamy tak z miejsca mu klub odebrać. Zawsze dawaliśmy tydzień na zastanowienie.

jak jest chetna to musi być problem :) plus ile sie mozna zastanawiać, jak się rezygnuje z Jazz to wiadomo że ktoś się namyślił :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.