Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja ogolnie mam nadzieje, ze twoja dzialalnosc w tej grze to jest jeden, wielki, zajebisty trolling.

.. powiedział GM, kóry:

 Odszedł podczas mistrzowskiego sezonu z Knicks do Oklahomy, Minnesoty (słynna fiunkcja basenowego), Utah i chyba jeszcze gdzieś, zanim wrócił po zdobytym przez Woodena mistrzostwie i:

1. Rozsprzedał prawie cały mistrzowski skład - fenomen na skale historyczną

2. Nie zaproponował swojemu MVP Leonardowi PO w pierwszej wersji nowej umowy, a PO dla Irvinga przeszło dopiero po złamaniu dla naszego GOATa reguł gry;

3. Nie potrafił wyliczyć umów dla graczy i dostał symboliczną karę (propozycja jednej oferty w 3, czy tam w 4 rundzie)

4. Zaproponował Bradowi Wanamakerowi gwarantowany kontrakt w ostatnim okienku, po czym edytował na propozycje 2way ccontraktu

5. Swoją drużynę buduje na wyimaginowanych statystykach, których jego gracze nigdy nie osiągnęli, ale w Knicks.. trzeba być idiotą, żeby nie dostrzegać, że właśnie tak by grali.. 

 

.. Człowiek_Troll :P 

.. ale ogólnie nie jestem dumny z tego, że nie dotrzymałem słowa odnośnie Rayjona Tuckera, zatem posypuje głowę popiłem i z pokora przyjmuje krytykę.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

 Odszedł podczas mistrzowskiego sezonu z Knicks do Oklahomy, Minnesoty (słynna fiunkcja basenowego), Utah i chyba jeszcze gdzieś, zanim wrócił po zdobytym przez Woodena mistrzostwie i:

 

No i to jest wlasnie prawdziwe poswiecenie dla organizacji. Czlowiek_morza dla mistrzostwa zdobytego przez Knicks był w stanie upaść tak nisko, ze czyscil basen @Qcin_69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To, ze Człowiek Morza oddał 3 1rundowe picki i ma gorszy skład niż ten który zostawił WOODEN to jest w ogóle bardzo niedoceniona beka w tym roku 

c***a sie znasz, skoro twierdzisz, że mam gorszy skład. 

no i jakbyś miał honor, to byś przyznał, że to ja stoję za ściągnięciem lillarda, bookera i tatuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

c***a sie znasz, skoro twierdzisz, że mam gorszy skład. 

no i jakbyś miał honor, to byś przyznał, że to ja stoję za ściągnięciem lillarda, bookera i tatuma.

Hahahahaha hHahahahH hHHHHgshshshshhshdjdiejx 

czekaj bo się zesram ze śmiechu, a boje się ze nie posprzątasz nawet z przyzwyczajenia

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Bookera ja :D

Mądry GM potrafi słuchać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @wszyscy ;)

system PM jest w tych edycjach wiadomości zwodniczy. Czasem dopisuje coś do wiadomości ale to już się nie wyświetla jako nowe info. 
prosba do GM abyście przy dialogu ze spurs zwrócili uwagę na moje dopiski bo często to robię dodając zdanie lub dwa. Idzie to z automatu do starej PM bo jest limit czasowy. 
 

przepraszam za taki styl ale czasem po prostu dopisuje coś po czasie extra. 
warto wrócić do starych zapisów niekiedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja regularnie opuszczam połowę twoich dopisków. Sam jak chcę coś dodać ważnego, to robię usuń. Kopiuje poprzednią treść i wklejam łączny tekst. Wtedy wiem, że się wyświetli odbiorcy na nowo.

Wiem dlatego pisze o tym. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja regularnie opuszczam połowę twoich dopisków. Sam jak chcę coś dodać ważnego, to robię usuń. Kopiuje poprzednią treść i wklejam łączny tekst. Wtedy wiem, że się wyświetli odbiorcy na nowo.

Wiem dlatego pisze o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.