Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Masz lajeczka na pociechę, bo chuowe te Thunder okrutnie:)

Które? To z RL? 

Moje to ma póki co wagon pecha. Co z tego, że dokonuje jakiś fajnych wymian jak za chwile się okazuje że albo się koleś łamie tuż po ( pozdro Marc, zdrowiej szybciej pls ), łamie się tuż przed ( pozdro Nurkić, nogę wyleczyłeś ale ta łydka to nie potrzebna była ), albo wpada w jakiś slump i w T3 gra mi na skutecznośc 12/51 z pola i 4/19 za trzy.

Dobrze, że draft słaby to nie będzie żal, że pick się osunął. Finanse w ryzach, to najważniejsze. 

BTW widziałeś moje wyliczenia po skończeniu w arkuszu FREE AGENTS POOL ile kasy na rynku będzie? Drummond to już sam nie wie co robić jak zobaczył mojego dzisiejszego posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Spokojnie z tymi obliczeniami, wiadomo że klasa '20 jest mega lipna, ale zaraz przy naszym rozliczeniu finansowym się zacznie polowanie na teamy z cap space. Np. Qcin już zrzucił 30 mln węgla i papy do Memphis:) Wciąż liczę, że kungfubestia jakoś tego nie klepnie, czy deal będzie illegal, bo tam 1st roundery jako dopłata ładnie latać powinny :( 

Liczyłem stan bieżący. Przeliczę raz jeszcze po wymianach, ale taki Drummond i tak mi nic ( in minus ) w wyliczeniach nie zmieni bo go po prostu nie uwzględniłem w nich jak innych z TO i PO. 400M powinno być luźno i to po podpisaniu 1st rounderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To jest średnio ciut ponad wartość MLE na team, mało.

Nie ma tak dużo capspace wcale, może niezły hajs dostać 2nd tier FA (Bogdanovicie etc), ale spokojnie, to się wymiesza jeszcze.

No dokładnke. Spokojnie bo dużo cap space na to lato może zniknąć w tym okienku. Przeliczę wszystko raz jeszcze po 1.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no to jest ogólnie już kpina z tą kulturą, jak Zeller odejdzie. 

 

Wypowiedział się GM, który po tym jak objął drużynę świeżo co po zdobyciu mistrzostwa, to wymiótł tam prawie wszystkich. :P 

Zresztą każdy, kto mi dał bilanse poniżej 16-9 (dolna granica przyzwoitości), ma krew Codiego na rękach.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Wypowiedział się GM, który po tym jak objął drużynę świeżo co po zdobyciu mistrzostwa, to wymiótł tam prawie wszystkich. :P 

Tylko to nie ja pi****le o kulturze na lewo i prawo. 

c***a warte to Orlando.

Wolni agenci powinni mieć na uwadze te gołosłowne frazesy na temat lojalności, kulturze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Tylko to nie ja pi****le o kulturze na lewo i prawo. 

c***a warte to Orlando.

Wolni agenci powinni mieć na uwadze te gołosłowne frazesy na temat lojalności, kulturze itd.

Cody jest jedynym graczem rotacji, który opuszcza drużynę w tym sezonie. Nad jego odejściem bardzo ubolewamy i będzie to wyrwa, która w sercu GMa nigdy sie nie zabliźni :( Cody został niestety zaszczuty, a jego ciężka praca i olbrzymie serce do gry bardzo niedocenione w tym trymestrze.

W najbliższe offseason nic dziwnego, że wolni agenci będą omijali szerokim łukiem Orlando, gdyż nikomu nie będziemy składali jakiejkolwiek propozycji gwarantowanego kontraktu. poczekamy do końcowych rund i zaproponujemy tylko jakieś niegwarantowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nad jego odejściem bardzo ubolewamy i będzie to wyrwa, która w sercu GMa nigdy sie nie zabliźni :( Cody został niestety zaszczuty, a jego ciężka praca i olbrzymie serce do gry bardzo niedocenione w tym trymestrze.

no no a świast zaawija w sreberko 

fakt jest taki, traktujesz swoich zawodników jak towar i nikt nie może w twoim teamie czuć się bezpiecznie. No może poza Udonisem Haslemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no no a świast zaawija w sreberko 

fakt jest taki, traktujesz swoich zawodników jak towar i nikt nie może w twoim teamie czuć się bezpiecznie. No może poza Udonisem Haslemem.

.. i Kellym Oubre :P 

.. a tak poważnie, to nie zmieniłem graczy s5 od momentu dołączenia do gry.

Moja katorżnicza praca, by przekonać Was do mojej rotacji podkoszowej (z której osobiście byłem bardzo zadowolony) dała mi bilanse z cyklu.. 14-11, czy 15-10. Sorrki, ale atakowanie mnie teraz za tą wymianę, to szczyt hipokryzji (słowo niestety nadużywane na forum ,ale jednak prawdziwie oddające meritum). 😐 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

dalej nie wiem gdzie

Nic nie szkodzi :) 

Po oficjalnym potwierdzeniu dealu opisze powód. :) 

1 minutę temu, january napisał:

Powtórzę Ci po raz enty - bez sensu ruch zrobiłeś pod względem tego jak chcesz prowadzić zespół, mocny strzał w stopę i zbyt mocna reakcja w kontekście nie tak złego bilansu, gdzie po prostu wschód overall jest bardzo mocny. Owszem lekko za niski bilans od niektórych, ale każdy tak ma jak widzi niektóre głosy, że mu się nie podobają. Bardzo zły wybór, patrząc na to co regularnie podkreślasz.

Jasiu, pisałem Tobie na Priv. Właśnie bilanse i ataki na Codiego i jeszcze kilka innych elementów pokazują, że to było jedyne rozsądne rozwiązanie. Cody Zeller jest jednym z moich ulubionych graczy od paru dobrych lat. Niestety GMowie - jak widać większości nie kupuja mojej wizji drużyny, teamy żonglujące składem dostają jaieś bilanse z d.. a ja mając kilu graczy podkoszowych, czy 4 graczy na 20 i więcej pkt. jestem traktowany jak ściera (tzn. nie ja, a mój team). I co z tego, że bym robił swoje, jak większośc to ma gdzieś i później mi Oubre odchodzi niby do Pacers.. a teraz Ronnie sprzedaje Lamba i jeszcze chce do niego 1st pickiem dopłacać (-1 Ronnie na FA ode mnie za to). 

pomimo straty Codiego robię dobry ruch. W ogóle jeden GM, którego klub jest w opłakanej sytuacji, jeszcze chciał żebym mu za to, że da mi fatalny kontrakt innego gracza mu dopłacał :) 

Cody niestety u nas w Orlando nie ma racji bytu co pokazała jego ocena przy bilansach. Czy będa na mnie ataki - oczywiście, że bedą. Gdybym nie zrobił tego dealu, też by były, zatem nic się tu nie zmienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

14-11, czy 15-10. Sorrki, ale atakowanie mnie teraz za tą wymianę, to szczyt hipokryzji

XD

15 minut temu, Alonzo napisał:

Przy bilansach? Atakach na Codiego? 

Nie chce tego rozwijać, bo to i tak nic nie da poza tym, że usłyszę, że znowu płaczę o bilanse :) 

a co robisz obecnie ?

poza tym masz jakąś dziwną hierarchię wartości, bo normalnie to powinno się rozkłądać jakoś tak, że jest poziom talentu + fitwise + forma + ew. bonusy jak np ilośc grania razem, sympatie (chociaż to akurat mit, bo LeBron i Kyrie potrafili współpracować a poza boiskiem było różnie) a u Ciebie jak się czyta to jakby zaczynać od dupy strony i logikę opierać o bonusy ....

15 minut temu, Alonzo napisał:

a teraz Ronnie sprzedaje Lamba i jeszcze chce do niego 1st pickiem dopłacać (-1 Ronnie na FA ode mnie za to). 

czyli lepiej żeby patrzał i czekał aż może nawet Lamb zakończy karierę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

a co robisz obecnie ?

poza tym masz jakąś dziwną hierarchię wartości, bo normalnie to powinno się rozkłądać jakoś tak, że jest poziom talentu + fitwise + forma + ew. bonusy jak np ilośc grania razem, sympatie (chociaż to akurat mit, bo LeBron i Kyrie potrafili współpracować a poza boiskiem było różnie) a u Ciebie jak się czyta to jakby zaczynać od dupy strony i logikę opierać o bonusy ....

Mój team to chyba jedyny przypadek, gdzie gra 3 All Starów (KAT, Mitchell i Lowry) się kompletnie nie przełożyła na wyniki. :) 

Zdrowie, zgranie również. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Mój team to chyba jedyny przypadek, gdzie gra 3 All Starów (KAT, Mitchell i Lowry) się kompletnie nie przełożyła na wyniki. :) 

Zdrowie, zgranie również. :) 

powtórzę po raz kolejny, połowę okresu gracz bez jednego z nich a dodatkowo drugi mocno zjechał z formą, czy zatem 50W to jest za mało, bo takie to jest tempo, fit tych trzech jest dobry, nawet bardzo, ale obudowa pozostawia wiele do życzenia

no i kultura organizacji wymianą Zellera została położona kompletnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.