Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Nie no, akurat po uszach się Knicks dostać za to naprawdę należy.

tylko tak po prawdzie czym to sie rozni od sytuacji w przeszlosci, gdy przechodzily jakies dealu, ktore po czasie okazywaly sie, ze sa nielegalne?

nie pamietam teraz konkretnei o ktore chodzi, ale pameitam, ze byly takie przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, człowiek...morza napisał:

tylko tak po prawdzie czym to sie rozni od sytuacji w przeszlosci, gdy przechodzily jakies dealu, ktore po czasie okazywaly sie, ze sa nielegalne?

nie pamietam teraz konkretnei o ktore chodzi, ale pameitam, ze byly takie przypadki

Tym ze jeżeli przechodziły jakieś deale które nie powinny to wynikało to z nieznajomości CBA, które nie jest Janko Muzykantem, podczas gdy tutaj reguły były znane wszystkim i starczyło włączyć hisotorie wymian i użyć ctr+f i sprawdzić ile się hajsu już wydało, nikt nie będzie tego robił tego za Ciebie, i tak jesteś wyjątkowo niechlujnym GMem, nawet jak ja moje, dość elastyczne, standardy- tutaj po prostu dałeś dupy po całości i powinieneś ponieść konsekwencje bo Joe zadecydowała tutaj nieznajomość reguł tylko zwykle lenistwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tym ze jeżeli przechodziły jakieś deale które nie powinny to wynikało to z nieznajomości CBA, które nie jest Janko Muzykantem, podczas gdy tutaj reguły były znane wszystkim i starczyło włączyć hisotorie wymian i użyć ctr+f i sprawdzić ile się hajsu już wydało, nikt nie będzie tego robił tego za Ciebie, i tak jesteś wyjątkowo niechlujnym GMem, nawet jak ja moje, dość elastyczne, standardy- tutaj po prostu dałeś dupy po całości i powinieneś ponieść konsekwencje bo Joe zadecydowała tutaj nieznajomość reguł tylko zwykle lenistwo 

nieznajomosc CBA jest wynikiem lenistwa

u nas obowiazuje domniemanie, ze wszystko co w arkuszu jest zgodne ze stanem faktycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

@Alonzo mam wrażenie, że co trymestr płacząc i męcząc dupę o swój bilans dojdziesz do momentu, że ludzie chcąc mieć święty spokój będą Ci dawać 25-0. Niestety ze mną to nie zadziała. 

Masz taki a nie inny bilans, bo masz fatalne zastępstwo za KATa. Z Zellerem i Gordonem pod koszem nie masz ani spacingu ani rim protection. Te no name'y za Zellerem też nie pomagają. 

Co do tych 6'1" guardów to oczywiście wyleciało Ci z głowy, że pisałem o potencjalnych matchupach w PO vs Heat, Sixers, Knicks czy Wizards. Ale wybaczam.

W tym sezonie nie o sam bilans mi tak chodzi, jak o adekwatnie odpowiedni do moich konkurentów ze Wschodu, gdzie sporo z nich ma zmiany w składach, bez porównania większe problemy z kontuzjami, gdzie All Starzy wypadają na porównywalną ilość meczy, co mój KAT, a przynajmniej 2 teamy mają ode mnie bilanse lepsze i to pomimo istotnych zmian w rotacji. 

Te no namey za Zellera - konkretnie Grant Williams, Chris Silva i Norvel Pelle grają :) Twój Zhaire Smith grał w 7 meczach po 4,6pkt. notując 1,1pkt. tak odnośnie nonameów :) Masz bardzo wąską rotację i problemy na skrzydle. Trea też 5 meczy opuścił. Zion grał tylko w 8. Naprawdę uważasz, ze pomiędzy nami by były tylko 3 mecze różnicy? - jeszcze nie analizowałem Twojego kalendarza.

A odnośnie tych guardów w playoffs, to przecież duo Lowry/Van Vleet co dopiero zdobyło mistrzostw NBA ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, człowiek...morza napisał:

nieznajomosc CBA jest wynikiem lenistwa

u nas obowiazuje domniemanie, ze wszystko co w arkuszu jest zgodne ze stanem faktycznym

Nie Konstanty, kogo Ty chcesz oszukać :D przecież Ty sprawdzałeś każdy jeden deal Knicks jak go nie prowadziles, jarales się każdym mikroruchem Woodena i komentowałem kazda pi****le, nawet podczas PO więcej czasu poświęciłeś obronie Knicks niż Jazz czy kogo tam chwilowo prowadziłeś, i teraz piszesz ze nie miałeś pojęcia o tym ze Wooden handlował jakimś milionem :D nie no beka ogólnie, wystarczyło to sobie sprawdzić :D 

u nas obowiązuje zasada ze wszystko co w arkuszu jest zgodne z prawda HahHa dobra beka, ile to razy było ze jakiś zły zakres wierszy był zaznaczony czy cokolwiek innego ale nikt nigdy nie winił za to GRY nawet jak nieświadomie wszedł w podatek- Ty odpowiadasz za swój arkusz a nie Ozzy, Eld czy ktokolwiek inny, jak prowadzisz go niechlujnie to win samego siebie.

Kara musi być, przykładna, żeby więcej takich oszukistow co handlują assetami których nie maja ostrzec przed składaniem ofert których nie mogą pokryć.

10ktotnosc hajsu który zdefraudowałes to uczciwa kara, choć dalej jestem za opcja przesunięcia w drafcie- 1 pozycja za każde 50tysiecy których nie miałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie Konstanty, kogo Ty chcesz oszukać :D przecież Ty sprawdzałeś każdy jeden deal Knicks jak go nie prowadziles, jarales się każdym mikroruchem Woodena i komentowałem kazda pi****le, nawet podczas PO więcej czasu poświęciłeś obronie Knicks niż Jazz czy kogo tam chwilowo prowadziłeś, i teraz piszesz ze nie miałeś pojęcia o tym ze Wooden handlował jakimś milionem :D nie no beka ogólnie, wystarczyło to sobie sprawdzić :D 

u nas obowiązuje zasada ze wszystko co w arkuszu jest zgodne z prawda HahHa dobra beka, ile to razy było ze jakiś zły zakres wierszy był zaznaczony czy cokolwiek innego ale nikt nigdy nie winił za to GRY nawet jak nieświadomie wszedł w podatek- Ty odpowiadasz za swój arkusz a nie Ozzy, Eld czy ktokolwiek inny, jak prowadzisz go niechlujnie to win samego siebie.

Kara musi być, przykładna, żeby więcej takich oszukistow co handlują assetami których nie maja ostrzec przed składaniem ofert których nie mogą pokryć.

10ktotnosc hajsu który zdefraudowałes to uczciwa kara, choć dalej jestem za opcja przesunięcia w drafcie- 1 pozycja za każde 50tysiecy których nie miałeś 

wez ze miej godnosc czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Już Ci wielokrotnie pisałem co mi się w Twoim zespole nie podoba i nie doczekałem się żadnej konkretnej odpowiedzi, za to po każdym głosowaniu mam się tłumaczyć...

48 minut temu, Alonzo napisał:

Te no namey za Zellera - konkretnie Grant Williams, Chris Silva i Norvel Pelle grają :) Twój Zhaire Smith grał w 7 meczach po 4,6pkt. notując 1,1pkt. tak odnośnie nonameów :) Masz bardzo wąską rotację i problemy na skrzydle. Trea też 5 meczy opuścił. Zion grał tylko w 8. Naprawdę uważasz, ze pomiędzy nami by były tylko 3 mecze różnicy? - jeszcze nie analizowałem Twojego kalendarza.

Następnym razem przeczytaj mój opis, bo Zhaire jest poza rotacją z wyjątkiem tych 5 meczów bez Younga. KAT opuścił kilkanaście gier, a Zeller nie jest graczem na 30 minut, więc te wszystkie Pelle i inne muszą grać poważne minuty.

Mogę Ci przeanalizować kalendarz. Masz 18 gier ze wschodem + west coast trip (5 meczów w 9 dni), ja gram 9 razy ze wschodem. Dodatkowo spłaszczyłem tabelę i dałem tylko chyba 3 drużynom 19+W.

48 minut temu, Alonzo napisał:

A odnośnie tych guardów w playoffs, to przecież duo Lowry/Van Vleet co dopiero zdobyło mistrzostw NBA ;) 

No spoko tylko tam podstawowe ustawienie to było Lowry-Green-Kawhi-Siakam-Gasol. PIĘCIU DOBRYCH OBROŃCÓW NARAZ. Nawet jak FVV wchodził za Greena, to miał za plecami super zestaw defensorów. Ty masz głównie Oubre, Gordona i Cody Zellera w T2. Z czym do ludzi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

u nas obowiązuje zasada ze wszystko co w arkuszu jest zgodne z prawda HahHa dobra beka, ile to razy było ze jakiś zły zakres wierszy był zaznaczony czy cokolwiek innego ale nikt nigdy nie winił za to GRY nawet jak nieświadomie wszedł w podatek- Ty odpowiadasz za swój arkusz a nie Ozzy, Eld czy ktokolwiek inny, jak prowadzisz go niechlujnie to win samego siebie.

ja się tak wjebałem i bym nawet nie wiedział, ale w dealu, w którym oszczędzałem miałem więcej hajsu XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

@Alonzo Już Ci wielokrotnie pisałem co mi się w Twoim zespole nie podoba i nie doczekałem się żadnej konkretnej odpowiedzi, za to po każdym głosowaniu mam się tłumaczyć...

Następnym razem przeczytaj mój opis, bo Zhaire jest poza rotacją z wyjątkiem tych 5 meczów bez Younga. KAT opuścił kilkanaście gier, a Zeller nie jest graczem na 30 minut, więc te wszystkie Pelle i inne muszą grać poważne minuty.

Mogę Ci przeanalizować kalendarz. Masz 18 gier ze wschodem + west coast trip (9 meczów w 5 dni), ja gram 9 razy ze wschodem. Dodatkowo spłaszczyłem tabelę i dałem tylko chyba 3 drużynom 19+W.

No spoko tylko tam podstawowe ustawienie to było Lowry-Green-Kawhi-Siakam-Gasol. PIĘCIU DOBRYCH OBROŃCÓW NARAZ. Nawet jak FVV wchodził za Greena, to miał za plecami super zestaw defensorów. Ty masz głównie Oubre, Gordona i Cody Zellera w T2. Z czym do ludzi.

Jedno pytanie - czy Ty bierzesz pod uwagę zgranie w drużynie, głębię rotacji oraz impact ważnych graczy, czy robisz kalkę ich gry i formy z reala?

Bo jeżeli mi liczysz Gordona z jego grą z rl Orlando, a Oubre tylko odejmujemy z ataku, a nic nie dodajemy z obrony, ponadto nie patrzysz na Zellera z perspektywy wcześniejszych sezonów gdzie Charlotte walczyło o playoffs, tylko z tego sezonu, gdzie sobie gra zupełnie inaczej, to spoko - ale warto też tak samo traktować inne teamy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Jedno pytanie - czy Ty bierzesz pod uwagę zgranie w drużynie, głębię rotacji oraz impact ważnych graczy, czy robisz kalkę ich gry i formy z reala?

Bo jeżeli mi liczysz Gordona z jego grą z rl Orlando, a Oubre tylko odejmujemy z ataku, a nic nie dodajemy z obrony, ponadto nie patrzysz na Zellera z perspektywy wcześniejszych sezonów gdzie Charlotte walczyło o playoffs, tylko z tego sezonu, gdzie sobie gra zupełnie inaczej, to spoko - ale warto też tak samo traktować inne teamy. 

chcesz powiedzieć, że Zeller był dobrym obrońcą ? :D 

poza tym to Ty tutaj mówisz o dodawaniu statów z reala zamiast dodawać talenty i możliwości łączenia się ich oraz ich ulubionych stref rzutowych i stylów gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

chcesz powiedzieć, że Zeller był dobrym obrońcą ? :D 

poza tym to Ty tutaj mówisz o dodawaniu statów z reala zamiast dodawać talenty i możliwości łączenia się ich oraz ich ulubionych stref rzutowych i stylów gry

To powiedz mi jak Knicks wychodzi lepszy bilans ode mnie, a Wizards prawie taki sam? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 18/19:

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Cody Zeller
2723
-2.30
110.99
113.29
Cody Zeller
 
1243
1.10
114.35
113.25

 

Sezon 17/18:

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Cody Zeller
3329
-0.37
110.30
110.68
Cody Zeller
 
627
1.99
109.87
107.89

 

Sezon 16/17:

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Cody Zeller
2240
-4.14
107.96
112.10
Cody Zeller
 
1726
5.82
111.89
106.07

 

a u mnie nie daje rady grając z ławki, jak go potrzebuję.. :( + te mecze, gdzie wypada mi KAT..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

To powiedz mi jak Knicks wychodzi lepszy bilans ode mnie, a Wizards prawie taki sam? :D 

mimo, że autystyczne dziecko trochę opuszcza to jednak ma klocka koło siebie i Davis daje zajebistą obronę to powinno się jakoś tam dodać do wyniku 0.600 ale na wiecej nie ma co liczyć

Harden jest pod formą, ale nawet wtedy cornerstone'y i goście od vertical spacingu będą żyć w ataku na dobrym poziomie, ale pewnie 1W mu utnę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ci wizards na razie to troche zaskoczenie bo myslalem ze dalem im za duzo ale inni daja wiecej.

Generalnie @polishllama69 czemu dales wizards taki sam bilans co rl rockets zrobili w t2???

Najwyraźniej nieobecność Hardena w kilku meczach, czy problemy zdrowotne Capeli oraz słabsza forma Fourniera im nie szkodzą. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Alonzo napisał:

Jedno pytanie - czy Ty bierzesz pod uwagę zgranie w drużynie, głębię rotacji oraz impact ważnych graczy, czy robisz kalkę ich gry i formy z reala?

Biorę. Dlatego Ci uciąłem kilka W za tragiczną rotację pod koszem okraszoną kipskim fitem. Zeller jest fajny jako energizer z ławki i to wszystko, reszta to rookies. Prawdę mówiąc to jak liczyłem bilanse, to dałem Ci na początku 14W, ale brakowało mi dwóch do 375, więc załapałeś na bonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.