Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

btw @Alonzo konczac tylko nie wiem czemu podales z calego sezonu on/offy JJJ jak oceniamy T2? Nie iwem czy w T2 ma lepsze niz calego sezonu, bo tego nie przegladalem, ale to imo średnio fair, gdy w T1 sam zwracałem uwage na gorszą grę Jarena, dostało mi się za to od innych (np od Camby) i nie wiem po co ten gorszy trymestr na sile tu laczysz? Ja go nawet umiesciłem w minusach mojej druzyny za T1.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Tam jeszcze była edycja dealu (bo Nuggets nie mieli kasy), więc to nawet jest -6,1 mln Knicks, grubsza kara się szykuje.

 

przestan pajacu jatrzyć i mi sie smiac na priv :D

1 minutę temu, Lucas napisał:

A czy to nie jest rowniez Twoj bład?

a co ja duch swiety? 

w arkuszu sprawdzalem

kazdy gm po przejeciu druzyny ma obowiazek przegladania tematu z wymianami?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

btw @Alonzo konczac tylko nie wiem czemu podales z calego sezonu on/offy JJJ jak oceniamy T2? Nie iwem czy w T2 ma lepsze niz calego sezonu, bo tego nie przegladalem, ale to imo średnio fair, gdy w T1 sam zwracałem uwage na gorszą grę Jarena, dostało mi się za to od innych (np od Camby) i nie wiem po co ten gorszy trymestr na sile tu laczysz? Ja go nawet umiesciłem w minusach mojej druzyny za T1.

Nie umiem sprawdzać On/Off za trymestr. Jak mi napiszesz jak i gdzie to mogę sprawdzić, to zweryfikuję i gdyby Kelly wypadał gorzej, to na pewno przeproszę za pomyłkę - bo Kelly miał plusowy w 1T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A czy to nie jest rowniez Twoj bład?

Przecież to jest błąd tylko i wyłącznie CMa, Wooden dysponował ta kasa wiec mógł sobie ja wydawać jak chciał, CM nie dysponował i ja wydał choć nie mógł- pisanie ze jest to pokutowanie za błąd kogoś innego to jest grubszy LOL, zwłaszcza ze to u CMa recydywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nic Ci w tej kwestii na priv nie napisałem, dosłownie pół h temu skończyłem uzupełniać wymiany, co zajmuje dużo przez takich leniwych GMów jak Ty co nie wpisują poprawnie i uzupełniłem cash w arkuszu dokładnie.

a co ja niby nie wpisalem poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A za pajaca kara pójdzie podwojona. Więcej pokory, bo zaś to Ty odwaliłeś, a nie nikt inny. Normalnie Astros beGM.

to mialo byc do Qcina xdd sorry

bo smieje mi sie na priv i jątrzy publicznie (z Toba nic nie gadalem z tego co wiem)

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie umiem sprawdzać On/Off za trymestr. Jak mi napiszesz jak i gdzie to mogę sprawdzić, to zweryfikuję i gdyby Kelly wypadał gorzej, to na pewno przeproszę za pomyłkę - bo Kelly miał plusowy w 1T.

Ja nie umiem, bo w tym nie siedze, ale jak podajesz jakis stat to powinienes podawac za dany okres. Jak sie czepialem tekstu o Monte wczoraj to podawalem jego statystyki z obecnego trymestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w zasadzie sprowadza się do tego aby mieć dobrego screenera i drivera (albo być CP3 i dymać na półdystansie) i obsadzone narożniki w taki sposób żeby nie mogła nastąpić pomoc a jeżeli nastąpi to pokarać ją podaniem w tamten spot. Ważnym skillem u przeciętnego shootera jest atakowanie close-outów (nie wiem dlaczego Mikal jest tak mocno atakowany na trójce, ale nie przeszkadza mi to, bo za to może spokojnie atakować obręcz, gdzie jest bardzo efektywny) co mocno utrudnia krycie go. Tak samo posiadanie takiego typa jak Ayton, czyli bardzo dobrego finishera sprawia, że obrona też musi instynktownie zawężać chociażby o pół kroku, nawet aby w razie co pomóc 

Crowdera zapewne nie widziałeś jak grał, ale nie wiem co za łeb wymyślił aby on rzucał tyle kontestowanych trójek a przy zmniejszonej porcji czasu odda ich mniej a on w sezonie open 3s (tj odpowiednik 4-6ft najbliższy obrońca) rzuca na 36% i nie można go od tak zostawić, bo też zostanie to ukarane

aha, za te wstawki o obronie innych to Gordonowi też powinno się ucinać, bo w końcu jest minusowym obrońcą słabego teamu, który nie daje rim protection :D czekam też na wywód o trójkach Gordona, bo skoro nie ma piłki w ręku to musi coś robić (ew post-up plays - też chętnie poczytam)

Co do Meltona jego gigantyczne value pochodzi z transition offense, gdzie po steals rozprowadza atak a jakby się tak dokładniej przyjrzeć to najwięcej czasu on gra z Clarke (elitarny finisher, fatalny strzelec) (spora przerwa) i Jonesem, który odpowiada za kontrolę akcji i spot-up 3s, dodatkowo odpowiada za lanes defense a Melton m2m D niskiego i pomoc na zbiórce (ważna sprawa jak nie ma Jonasa, bo Jaren i Clarke mają z tym problem, ale trochę box-outują), ogólnie jak mnie pamięć nie myli to w T2 ponad 150' to zagrali z nim jeszcze tylko Jaren Ja i Anderson, czyli podobno wybitny spacing :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Nie umiem sprawdzać On/Off za trymestr. Jak mi napiszesz jak i gdzie to mogę sprawdzić, to zweryfikuję i gdyby Kelly wypadał gorzej, to na pewno przeproszę za pomyłkę - bo Kelly miał plusowy w 1T.

pbpstats.com zakładka on/off podpunkt WoWy i weź leki uspokajajace zanim tam wejdziesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja nie umiem, bo w tym nie siedze, ale jak podajesz jakis stat to powinienes podawac za dany okres. Jak sie czepialem tekstu o Monte wczoraj to podawalem jego statystyki z obecnego trymestru.

Ogólnie JJJ jest minusowy zatem nikogo w błąd nie wprowadzam. Nie licząc On/Off sporo stats już ogarnąłem przez ten sezon jak podawać cząstkowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ogólnie to można rzucać pomysłami kar dla Knicks, bo sprawa jest bezprecedensowa.

Co jest złego w przesunięciu na koniec draftu? W sumie albo to albo roczny zakaz wymian za taki świński numerek się należy, wybierzcie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Pokutować nie będziesz Ty, a organizacja. Był to błąd organizacji i trudno z tym polemizować :)

co racja to racja!

ale k**** wina troche jest w organizatorach, wiec licze na lagodna kare

bo jakby nie bylo brudelu w arkuszu, czyt. braku to wszystko byloby git

wiec nadzwyczajne zlagodzenie kary jak c*** tu sie nalezy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ogólnie JJJ jest minusowy zatem nikogo w błąd nie wprowadzam. Nie licząc On/Off sporo stats już ogarnąłem przez ten sezon jak podawać cząstkowo. 

 

w T2 (21.12.2019-09.02.2020) Jaren zanotował +38 :)

image.png.91b9edac09d37cbcc8ccd110a1720563.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.