Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Spodziewaj się odpowiedzi - "ok, boomer"

Nie ma już szacunku do starszych :(

 

:P

A tak na poważnie to jak niektórzy w tej grze lubują się w manipulacjach i przekręcaniu faktów, niektórzy w dziwnych teoriach, których nikt inny nie rozumie i potem maja pretensje, że coś poszło nie po jej myśli, a jeszcze inni lubią pisać nieskładne i długie wypowiedzi, z których nic nie wynika i sami sobie tym szkoda, tak niektórzy są dość emocjonalni i przereagowuja tu regularnie. Ostatni to Polishlama, resztę sobie dopasujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Jeżeli Forbes według twoich statystyk nie szkodzi wyrzuć je do kosza i spróbuj napisać jeszcze raz. Nie rozumiem kompletnie twojego całkowitego zaślepienia hejtiwaniem LMA którego w dyskusjach z fanami spurs bardziej doceniamy w obronie podczas gdy ty jak go widzisz to dostajesz szału. Na ławce zobaczysz Wigginsa i to samo. Meh 

gość powinien być absolutnym anchorem tego zespołu a nie wpuszczać wszystko co chodzi (interior D to nie tylko bloki, ale też dobre przesunięcia, poprawy ustawień etc., on tego nie robi) a sama gra w ataku to nie wszystko, zwłaszcza, że on w obonie na PF już nie może grać.

Zrozum to wreszcie, ofensywa SAS jest spoko, nawet z tymi kołkami, ale obrona leży a Ty się do mnie czepiasz jak bym ich jechał za obronę

6 godzin temu, Eld napisał:

Ze spokojem i do przodu i pamiętaj - za niedotrzymanie paktu ze mną który zawarliśmy uściskiem ręki czeka Cię okropna kara. Jak okropna? Nie chcesz wiedzieć.

za to jak widziałeś już się wyżej wziąłem :D 

6 godzin temu, Eld napisał:

Dlaczego bestia? Bo przeginasz z tekstami. Pamiętaj, że bardziej przeciwnika z równowagi wyprowadzisz spokojem niż chamskimi odzywkami. Nie nazywaj czegoś, czym fascynuje się mniej lub bardziej trzydziestu dorosłych facetów 'syfiastym'. Z racji faktu, że sam Ci wódki nalewałem oczekuję przeprosin dla wszystkich za nazwanie nas syfilisami. 

raczej ma to zły wydźwięk, bo poprzez mój ubogi zasób słownictwa mam problem nie raz formułować myśli w sposób prawidłowy. Bardziej chodzi mi o to, że ludzie są tutaj gotowi sprzedać duszę diabłu tylko po to żeby sprzedać swojego kasztana jako plusowego i to dla mnie jest syf, tych zaś co poznałem uważam za naprawdę dobrych ludzi i jak kogoś to uraziło to sorki.

Nie mniej to co napisał pewien użytkownik mnie niesamowicie wkurwiło, zwłaszcza jeżeli wie, że ja tych Magic regularnie oglądam (Wizzards też) i wciska mi jakieś głupoty, twierdząc, że jego gówno lepiej pachnie. Co do Wizzards, radzę przypomniec co tam za koły grały w tym trymestrze - PF Bonga, Paseknicks spore minuty, Schofield i Jonathan Williams mają po 11 meczów. Fluber się ani słowem nie zająknął o tym jakie grały tam ustawienia, jaki był kontekst tych rzutów (sorry, ale Smith to nie oddaje 10/19 rzutów zza łuku normalnie - zakładam, że tam grał Bamba na Paseknicksa i jeszcze pewnie Bonga), ogólnie nie wiem kto ma Bongę, ale powinien za jego obronę dostać małego plusa, ciekawie na T3 powinien mieć właściciel Jerome'a Robinsona, bo to jego D w tym ułomnym runie po PO może robić tam robotę - w zasadzie trzon ławki Ish - Robinson - Brown jr - Bertans - xxx daje podstawy sądzić, że jeszcze komuś tam naklepią i będzie bolało 

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Spodziewaj się odpowiedzi - "ok, boomer"

Nie ma już szacunku do starszych :(

 

:P

kiedyś to było a teraz nie ma :( 

6 godzin temu, Lucas napisał:

A tak na poważnie to jak niektórzy w tej grze lubują się w manipulacjach i przekręcaniu faktów, niektórzy w dziwnych teoriach, których nikt inny nie rozumie i potem maja pretensje, że coś poszło nie po jej myśli, a jeszcze inni lubią pisać nieskładne i długie wypowiedzi, z których nic nie wynika i sami sobie tym szkoda, tak niektórzy są dość emocjonalni i przereagowuja tu regularnie. Ostatni to Polishlama, resztę sobie dopasujcie ;)

raczej kwestia tego, że ostatnio u mnie raczej ciężej niż łatwiej i cierpię na chroniczne braki czasu (długie wypowiedzi kleję tylko z komputera, krótkie z telefonu izi, bo mam powiadomienia i widzę sporo, ale nie lubię tego robić) a dodatkowo siedzę u rodziców więcej niż u siebie, więc będąc u siebie chciałem odbębnić ten przykry obowiązek pisania tych długich wypocin, a jest mnie ostatnio prosto wyprowadzić z równowagi, więc przegrałem podjazdówkę na poziomie i zasadach manipulacji TVPiS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem już bilanse wstępne na bazie tego co jest, znajdują się w arkuszu, przerzucę je po otwarciu tematu, nastąpi w nich jedna korekta bliżej końca terminów (na pewno nie ostatniego dnia...), przewidziane są

nagrody za zdrowie, kontynuacje rosterów i formę graczy,

kary za brak opisów, agresywne manipulacje i urazy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

wystawiłem już bilanse wstępne na bazie tego co jest, znajdują się w arkuszu, przerzucę je po otwarciu tematu, nastąpi w nich jedna korekta bliżej końca terminów (na pewno nie ostatniego dnia...), przewidziane są

Powiem Ci ze kompletnie nie rozumiem:) tak Cie wkurzyl moj opis i pisales o moich manipulacjach majacych na celu poprawienie sobie wyniku po czym dajesz mi lepszy bilans i lepsze miejsce niz sam w opisie sobie proponowalem:)

Nie zebym narzekal ale mocno mnie to zaskoczylo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Powiem Ci ze kompletnie nie rozumiem:) tak Cie wkurzyl moj opis i pisales o moich manipulacjach majacych na celu poprawienie sobie wyniku po czym dajesz mi lepszy bilans i lepsze miejsce niz sam w opisie sobie proponowalem:)

Nie zebym narzekal ale mocno mnie to zaskoczylo:)

Kto się czubi ten się lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojnar Adrianowski napisał:

 

@Eld @january

dlaczego moj insiderski news  z niedzieli o godz. 23 został usunięty?

jprdl żeby blokować media i to w sytuacji 100-procentowo sprawdzonej informacji to trzeba mieć tupet! jestescie zenujacy

Bo nadal jestem zwolennikiem "zabierz babci dowód" a Ty podobno na emeryturę przeszedłeś.

A Twój post w dwóch słowach był insiderski a pozostała treść to była po prostu opinia i sugerowanie czegoś co z Media Room związane być nie mogło w żaden sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Bo nadal jestem zwolennikiem "zabierz babci dowód" a Ty podobno na emeryturę przeszedłeś.

A Twój post w dwóch słowach był insiderski a pozostała treść to była po prostu opinia i sugerowanie czegoś co z Media Room związane być nie mogło w żaden sposób.

 

ale kim Ty k**** jestes zeby to osądzać.

 

to czego ty tam jestes zwolennikiem to c*** kazdego obchodzi, tym bardziej, żę 95 % twojej tworczosci to banialuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zapomniales się przeogowac 

nic nie zapomnialem.

pod swoim "nazwiskiem" stoje w obronie pluralizmu i wolnosci mediow.

a Ty powinienes ze mna isc ramie w ramie!

w dupach sie przewraca od tej "wladzy". 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

nic nie zapomnialem.

pod swoim "nazwiskiem" stoje w obronie pluralizmu i wolnosci mediow.

a Ty powinienes ze mna isc ramie w ramie!

w dupach sie przewraca od tej "wladzy". 

A kim Ty k**** jesteś by mi mówić co ja powinienem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale kim Ty k**** jestes

Jestem tym, który tyle razy pisał, że za robienie syfu w Media Room będę po prostu posty wypierdalał bo już mi się nudzi tłumaczenie jak dziecku. Ale akurat znalazł się jeden, co rozkręcał kolejną dyskusję.

Nie po to sprzątałem Media Room kilka miesięcy wstecz abyś mi tam syf robił.

Kim Ty k**** jesteś że sobie pozwalasz na plucie na cudzą robotę i jego czas?

Pisz tweety, fake tweety, doniesienia, plotki a gwarantuje, że nic Ci nie zniknie.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Jestem tym, który tyle razy pisał, że za robienie syfu w Media Room będę po prostu posty wypierdalał bo już mi się nudzi tłumaczenie jak dziecku. Ale akurat znalazł się jeden, co rozkręcał kolejną dyskusję.

Nie po to sprzątałem Media Room kilka miesięcy wstecz abyś mi tam syf robił.

Kim Ty k**** jesteś że sobie pozwalasz na plucie na cudzą robotę i jego czas?

Pisz tweety, fake tweety, doniesienia, plotki a gwarantuje, że nic Ci nie zniknie.

 

na ostatniej stronie mdia roomu aktualnie znajduje się parę opinii, więc proszę o jej usunięcie, żeby nie było syfu.

a to, że Ci sie tam nudzi i masz ochotę parę miesięcy wstecz przeglądać media room, to po mnie spływa (komukolwiek przeszkadza co tam jest/było?)

a zabawne jest to, ze moj wpis tam dalej jest, tylko zacytowany.

nadgroliwosc gorsza od faszyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.