Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Szkoda slow.

na Ciebie też za chamskie manipulowanie statystykami i kłamstwo, w ogóle absurdalnie brzmi z tym wypominanie Hilla i branie pod uwagę Bledsoe 

nie wiem o co chodzi z downvote, ze takie sranie o to jest, reakcja którą mam prawo użyć

Ignazz masz w przeliczeniu na 100 posiadań (per 36 to wielkie kłamstwo i nie oddaje czegokolwiek bez tła)

 

image.png.5dd2f700451243af96343a3e3251a0ff.png

2 minuty temu, ignazz napisał:

Bardziej rok do roku. 2018/9 vs 2019/20

to jest za ten trymestr, czyli 21.12.2019 do 9.02.2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

na Ciebie też za chamskie manipulowanie statystykami i kłamstwo,

Jakie kłamstwo?

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

nie wiem o co chodzi z downvote, ze takie sranie o to jest, reakcja którą mam prawo użyć

 

Masz też prawo się zesrać na środku swojego pokoju, ale pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to dyskutuj, a nie minusuj.

I generalnie myślałem, że nie wiesz, że to co podałeś jest nieprawidłowo policzone, ale celowe podawanie fałszywych statystyk z premedytacją, żeby mój team był gorzej oceniany to jest zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Czyli mamy kosmiczne przyspieszenie gdzie jest dużo więcej rzutów przez pace. 

Generalnie to mamy sytuację, w któej to Harden oddał rzuty na rzecz Westbrooka ( 32,7 do 29.0 per 100 posiadań)

31 minut temu, BMF napisał:

Westbrook bez Hardena robi per36 - 38pts na 57%TS przy (+9.4 net)

@Lucas czy BMF to wystarczająco obiektywny user?:)

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Trochę jednak Fluber kozaczysz mając RW. 

Zaproponowałem sobie za ten trymestr o jedną wygraną więcej niż @Eld zaproponował swoim Thunder. Serio uważasz, że to kozaczenie z mojej strony?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy takim wysokim tempie trzeba się zastanowić czy taki Sabonis lub Howard będą wykorzystywani. 
inaczej wyglada nabieganie do linii trzypunktowej za atakującym Russelem Hardena Gordona House czy nawet Tuckera a inaczej przemieszczanie się pod swoje akcje Howarda lub Sabonisa a może i Ibaka  

Russel był na stole ale jednym z powodów ze go nawet nie dotknąłem była całkowita niemozliwosc wykorzystania Russa z LMA który grubym dupskiem ( nie wiedziałem tego w lato ze na jesień LMA złamie tradycje i przyjedzie po wakacjach fit co nie zdarzyło mu się od 2014 roku)  by nie nadarzył za akcja. 
 

to o czym tu pisze chyba odkryto nawet wcześniej w Houston stad deal Capeli który może ( gdybam bo może chodzi o zdrowie ) widocznie był niepotrzebny przy takim pace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Zaproponowałem sobie za ten trymestr o jedną wygraną więcej niż @Eld zaproponował swoim Thunder. Serio uważasz, że to kozaczenie z mojej strony?:)

Dałem sobie tyle bo mam o wiele łatwiejszą konferencję, łatwy terminarz i dobre klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:


inaczej wyglada nabieganie do linii trzypunktowej za atakującym Russelem Hardena Gordona House czy nawet Tuckera a inaczej przemieszczanie się pod swoje akcje Howarda lub Sabonisa a może i Ibaka  

 

Yyyy, no wydaje mi się, że Sabonis i Ibaka to raczej nie są najbardziej ociężali centrzy w lidze? 

2 minuty temu, ignazz napisał:


zyskac może za to Kuzma i JJ przy Russu. 

Nope, Kuzma nie jest dobrym fitem do Westbrooka, poza tym, że ma wysoką skuteczność z rogów, to właściwie nic tutaj nie pasuje.

Warren może za to dużo zyskać na szybkim ataku, bo on jest w TOP 10 w lidze w punktach z kontry, mimo że Pacers to jeden z najwolniej grających teamów w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

W bilansie.

Bardziej mi chodzi o kulturę dyskusji panie eld bo walcząc o PO wrzucasz tak z dupy pomiędzy rozmowa o opisie Flubera jedno zdanie które bez mojego opisu a twojego poparcia zdania brzmi dziwnie. W twoim interesie jest oczywiście zaniżać bilans bezpośredniej konkurencji i najlepiej zacząć od grubasa aby potem krakowskim targiem utrzymać i tak słabe noty. 
 

wytłumacz mi proszę dlaczego moje spurs grające na dużo słabszym zachodzie niż rlspurs mając 

w s5 zamiast DDR i Forbesa / Brogdona i Collinsa a na ławce zamiast Millsa White Belli i Poeltla / Monte Morrisa Wigginsa Reddisha i Lena a na garbage Bradleya ma być słabsze?

bo nie rozumiem wpisu? 

5 minut temu, Eld napisał:

Dałem sobie tyle bo mam o wiele łatwiejszą konferencję, łatwy terminarz i dobre klocki.

A ja mam gorsza Konfe niż rl spurs? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Bardziej mi chodzi o kulturę dyskusji panie eld bo walcząc o PO wrzucasz tak z dupy pomiędzy rozmowa o opisie Flubera jedno zdanie które bez mojego opisu a twojego poparcia zdania brzmi dziwnie. W twoim interesie jest oczywiście zaniżać bilans bezpośredniej konkurencji i najlepiej zacząć od grubasa aby potem krakowskim targiem utrzymać i tak słabe noty. 
 

wytłumacz mi proszę dlaczego moje spurs grające na dużo słabszym zachodzie niż rlspurs mając 

w s5 zamiast DDR i Forbesa / Brogdona i Collinsa a na ławce zamiast Millsa White Belli i Poeltla / Monte Morrisa Wigginsa Reddisha i Lena a na garbage Bradleya ma być słabsze?

bo nie rozumiem wpisu? 

Kultury mi nie brakuje, a ja wydałem z siebie rąbek swoich wyliczeń. Niektóre nazwiska strasznie Ci szkodzą. Oj Jazz i OKC nadrobią. Czyimś kosztem muszą a Pelsów to już mi normalnie po ludzku szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze to ja jestem mistrzem niezrozumiałych wpisów przed północą. Ale zestawienie tych dwóch twoich zdań to nawet logiki nie ma 

16 minut temu, Eld napisał:

Kultury mi nie brakuje, a ja wydałem z siebie rąbek swoich wyliczeń. Niektóre nazwiska strasznie Ci szkodzą. Oj Jazz i OKC nadrobią. Czyimś kosztem muszą a Pelsów to już mi normalnie po ludzku szkoda.

 

Wiggins szkodzi wiec w odróżnieniu od Flubera już teraz szukam mu innej roli aby wyeksponować niewielkie ale jednak ZALETY w maksymalnie odpowiednim dla niego otoczeniu strzelców nie potrzebujących piłki. Zobaczymy może za rok te jego role w Golden lub gość zatopi swoją karierę całkowicie. Reddish gra coraz lepiej. A LMA nie sadze aby z taka gra mi szkodził. 

Ale wiesz w trakcie rozmowy o innym zespole takie wrzucenie suche dosyć i z dupy paru slow nie odebrałem jako przejaw kultury. Ale jak wolisz wyrzucaj te strzępki zdań. W twoim interesie jest tak to rozegrać abyś grał w PO. 

Każde chwyty dozwolone jak widzę. 

Z reszta oddając piątego rozgrywajacego Teague za Wigginsa zdawałem sobie z tego sprawę. A Wiggins w sumie ma nawet lepszy sezon niż moje przypuszczenia. Ruch Golden tez warto zauważyć niż się zamknąć w swojej antypatii 

Dla mnie istotne jest to ze sile pod koszem Oparles o Gasola który zaczął T2 od 11 gier w szpitalu potem zagrał serie 11,9/5,9 i znowu się położył na kolejne 6 oraz na Bagleyu który miał tak słaby sezon ze go już oddales. 8 spotkań 14/8 na 47% i kontuzja. Nurkic nie wrócił. Wiec co Kanter?

kogo ty masz pod koszem ze tak pare LMA Collins ogrywasz tak o 10 wygranych na trymestr?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Chciałem tylko przypomnieć w jakich okolicznościach go pozyskałes 

W sumie to generalnie, jakie to ma znaczenie, w jakich okolicznościach go pozyskałem?:)

Pozyskałem go w takich okolicznościach, bo poza mną nikt nie wierzył, że on jest w stanie jeszcze grać na takim poziomie, jak gra w tym trymestrze. 

Sabonisa pozyskałem za Annunoby'ego. Czy to powinno negatywnie oddziaływać na ocenianie Sabonisa?

Albo, że jako jedyny dałem kontrakt Howardowi ( minimum + TO) ?

To chyba nie powinno mieć nic do rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W sumie to generalnie, jakie to ma znaczenie, w jakich okolicznościach go pozyskałem?:)

Pozyskałem go w takich okolicznościach, bo poza mną nikt nie wierzył, że on jest w stanie jeszcze grać na takim poziomie, jak gra w tym trymestrze. 

Sabonisa pozyskałem za Annunoby'ego. Czy to powinno negatywnie oddziaływać na ocenianie Sabonisa?

Albo, że jako jedyny dałem kontrakt Howardowi ( minimum + TO) ?

To chyba nie powinno mieć nic do rzeczy

Zmieniłeś szybko narracje a RW się nie zmienił. 

Gdzie w lato wiedziałeś ze to one Man army a teraz piszesz o czymś innym. Ja tego cudownego zmienionego Russa nie widzę. 

Po pace Houston widzę natomiast kłopoty posiadania 3 ważnych podkoszowych którzy Tuckerem nie są aby rzucać trójki z rogu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Myślałem ze to ja jestem mistrzem niezrozumiałych wpisów przed północą. Ale zestawienie tych dwóch twoich zdań to nawet logiki nie ma 

Wiggins szkodzi wiec w odróżnieniu od Flubera już teraz szukam mu innej roli aby wyeksponować niewielkie ale jednak ZALETY w maksymalnie odpowiednim dla niego otoczeniu strzelców nie potrzebujących piłki. Zobaczymy może za rok te jego role w Golden lub gość zatopi swoją karierę całkowicie. Reddish gra coraz lepiej. A LMA nie sadze aby z taka gra mi szkodził. 

Ale wiesz w trakcie rozmowy o innym zespole takie wrzucenie suche dosyć i z dupy paru slow nie odebrałem jako przejaw kultury. Ale jak wolisz wyrzucaj te strzępki zdań. W twoim interesie jest tak to rozegrać abyś grał w PO. 

Każde chwyty dozwolone jak widzę. 

Z reszta oddając piątego rozgrywajacego Teague za Wigginsa zdawałem sobie z tego sprawę. A Wiggins w sumie ma nawet lepszy sezon niż moje przypuszczenia. Ruch Golden tez warto zauważyć niż się zamknąć w swojej antypatii 

Tobie mistrzostwa w tej kategorii nikt nie zabierze. Najebany @Qcin_69 mógł by się zbliżyć no ale to nie ta półka.

Co mnie Wiggins za rok obchodzi? Obchodzi mnie teraz. A jak jest teraz widzą wszyscy. LMA to już na oparach sunie. Ile my gramy meczów w tym trymestrze ze sobą? 2? No to masz 2xL bo w moim small ball setup LMA to się przyda conajwyżej do wyrzucania piłki z boku po punktach dla mnie. Nikogo nie przykryje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russ biegnie co sił w nogach a za nim Howard Zibaka lub Sabonis? 

11 minut temu, Eld napisał:

Tobie mistrzostwa w tej kategorii nikt nie zabierze. Najebany @Qcin_69 mógł by się zbliżyć no ale to nie ta półka.

Co mnie Wiggins za rok obchodzi? Obchodzi mnie teraz. A jak jest teraz widzą wszyscy. LMA to już na oparach sunie. Ile my gramy meczów w tym trymestrze ze sobą? 2? No to masz 2xL bo w moim small ball setup LMA to się przyda conajwyżej do wyrzucania piłki z boku po punktach dla mnie. Nikogo nie przykryje. 

Jasne. Eld coś się stało ze tak piszesz? Jakoś dziwnie się dziś wieczorem nastawiłas jakby oba mecze były teraz.  LMA vs OKC ostatnio na wyjeździe 25/14/3/1/1 gdzie musiał masować się z Adamsem co zawsze jest koszmarem. A Ty NIE możesz Gasola wystawić który ostatnio vs spurs z dużo lepszymi kolegami z Toronto 8 punktów na 3/9 1/6 zrobił. Tylko ze on w naszej grze kontuzjowany. Świetnie napisać ze zagram se small ball jak przedszkolak 

wracajac do tamtego spotkania 
Siakam 35 zrobił i Toronto plus 4. 
Nie wyglada jakbyś miał Siakama. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.