Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Na reoferty Raps i SAS by wiedzieć ile mam obiecać^

Zapytaj jego agenta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Nie uważasz, że to trochę brak szacunku dla gracza, że złożyłeś mu ofertę ładnych parę dni temu i dopiero w momencie, w którym dostanie dużo atrakcyjniejszą finansowo ofertę, zamierzasz z nim rozmawiać o jego dalszej przyszłości?:)

Zawodnik może pomyśleć, że gdyby nie oferty od Spurs i Raptors to wcale byś go nie chciał na kolejne 5 lat w organizacji

I w sumie to tak właśnie jest:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Nie poprawiasz tym Jasiu swojej sytuacji w walkę o Fava ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, fluber napisał:

Nie uważasz, że to trochę brak szacunku dla gracza, że złożyłeś mu ofertę ładnych parę dni temu i dopiero w momencie, w którym dostanie dużo atrakcyjniejszą finansowo ofertę, zamierzasz z nim rozmawiać o jego dalszej przyszłości?:)

Zawodnik może pomyśleć, że gdyby nie oferty od Spurs i Raptors to wcale byś go nie chciał na kolejne 5 lat w organizacji

I w sumie to tak właśnie jest:)

Jak Raps/Sas rzucą 80/4 to nie mam o czym z Favem nawet rozmawiać niestety. Jak nie zmienią ofert, to mu obiecam X, a inaczej -jak zmienią, to będę musiał dopiero policzyć ile to będzie $, by Favors nie był stratny.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Jak Raps/Sas rzucą 80/4 to nie mam o czym z Favem nawet rozmawiać niestety. Jak nie zmienią ofert, to mu obiecam X, a inaczej -jak zmienią, to będę musiał dopiero policzyć ile to będzie $, by Favors nie był stratny.

Na ten moment jak mu obiecasz maximum tego co mozesz dac to wychodzi na zero wiec jak spurs i raptors poprawia oferty to juz bedzie za pozno:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, fluber napisał:

Na ten moment jak mu obiecasz maximum tego co mozesz dac to wychodzi na zero wiec jak spurs i raptors poprawia oferty to juz bedzie za pozno:)

Mam inne wyliczenia ^.^

Ale nie zamierzam odsłaniać kart :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Dokładnie Jasiu :)

ja dałem Oubre podwyżkę nawet minimalnie większą niż mogłem zakładając budowę drużyny na lata. Może się to na mnie odbić w III rundzie FA, ponieważ finansowo jadę już po samej bandzie, ale moim celem nie jest pokazanie Oubre, że Ronnie i tak idzie po Lamba, więc mogę z nim przegrać, byle nie wziął QO, ale że oferta Magic jest dla niego atrakcyjniejsza niż ta od Pacers.

Szczegóły (czyli uzasadnienie mojej propozycji kontraktu dla gracza pojawi się w Media Room zapewne jutro) po ogłoszeniu reofert przez Julka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyus Jones dostał więcej niż w RL NBA

Tak się buduje kulturę organizacji i zaufanie dla zawodników.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój subiektywny TOP3 w budowaniu kultury organizacji w beGM:

1. 76ers

2. Magic

3. Pistons

Gdzieś blisko topu chcąc nie chcąc Lakers.

Bottom 3 sobie daruje ale podejrzewam, że nie trudno się domyślić kogo miał bym ostatniego ( nie, nie Knicks ).

• Thanks 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Eld napisał:

Wcale nie musisz.

Albo na Joe Harrisa nie musisz. Jemu się całkiem całkiem w Oklahomie spodobało.

Poszło i obóz Harrisa rezerwuje bilety do Sacramento :)

Edytowane przez shevcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

1. 76ers

2. Magic

3. Pistons

Bottom 3 sobie daruje ale podejrzewam, że nie trudno się domyślić kogo miał bym ostatniego ( nie, nie Knicks ).

a co niby kulturalnego jest w magic?

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, shevcu napisał:

Pamiętaj, że swojej kolejności (1-6) nie możesz zmienić, by nie było niespodzianek 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a co niby kulturalnego jest w magic?

Odkąd @Alonzo objął stery płynie jasny przekaz. Młodzi i ich nie rozmienimy za wynik na tu i teraz. Do mnie ten przekaz dociera.. Wiadomo, porządki po swojemu musiał zrobić jak ja w OKC ale to dla mnie jest w pełni zrozumiałe. 

4 minuty temu, shevcu napisał:

Joe Harris oczekuje pewnie solidnej przebitki. Zobaczymy co mu zaproponowałeś ale w OKC czuł by się na pewno dobrze mogąc uczestniczyć w czymś wyjątkowym.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Eld napisał:

Odkąd @Alonzo objął stery płynie jasny przekaz. Młodzi i ich nie rozmienimy za wynik na tu i teraz. Do mnie ten przekaz dociera.. Wiadomo, porządki po swojemu musiał zrobić jak ja w OKC ale to dla mnie jest w pełni zrozumiałe. 

nawija makaron jedynie.

niczym specjalnie sie nie rozni od innych.

to uz karpik zdecydowanie abrrdziej zasluguje na wyroznienie, 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nawija makaron jedynie.

niczym specjalnie sie nie rozni od innych.

to uz karpik zdecydowanie abrrdziej zasluguje na wyroznienie, 

Mam nadzieję, że znasz definicję słowa "subiektywny"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Eld napisał:

Mam nadzieję, że znasz definicję słowa "subiektywny"?

no rozumiem.

ale jakies kryteria chyba przyjales.

a magic za alonzo wykonali wiele wymian

chyba ze cie te bujdy o haslemie przekonaly.

ahh jacy my podli, ze nie dalismy awansu magic pomimo mentorowania wielkiego unodisa. dobre to bylo haha 

Edytowane przez człowiek...morza
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

no rozumiem.

ale jakies kryteria chyba przyjales.

a magic za alonzo wykonali wiele wymian

Które wykonać musiał bo dnc przespał trochę zeszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Magic oddali już Foxa, Kuzmę, Tatuma i kogoś tam jeszcze. Nie, żebym jakoś to krytykował i uważał, że Magic są źle prowadzni, ale na razie z tą kulturą organizacji to jest sztuka dla sztuki, każdy mógłby pisać coś takiego, z całym szacunkiem. Dnc dalej tam pełni szczególną rolę, więc od aktywnego oddawania młodzieży jakoś Alonzo się nie odżegnuje, robienie wymian dla samego robienia wymian to też fakt, bo z tym Princem i Kuzmą do dzisiaj nie wiem, o co chodzi.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Przecież Magic oddali już Foxa, Kuzmę, Tatuma i kogoś tam jeszcze. Nie, żebym jakoś to krytykował i uważał, że Magic są źle prowadzni, ale na razie z tą kulturą organizacji to jest sztuka dla sztuki, każdy mógłby pisać coś takiego, z całym szacunkiem. Dnc dalej tam pełni szczególną rolę, więc od aktywnego oddawania młodzieży jakoś Alonzo się nie odżegnuje, robienie wymian dla samego robienia wymian to też fakt, bo z tym Princem i Kuzmą do dzisiaj nie wiem, o co chodzi.

No to może inaczej bo mnie nie było jak oddawali Foxa i Tatuma ( pewnie za czasów dnc ). Oceniłem to co się dzieje za czasów Alonzo. Patrząc na całokształt ( a trochę mi ciężej bo nie śledziłem tego przed Lipicem 2018 ) to pewnie macie rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
45 minut temu, Eld napisał:

1. 76ers

2. Magic

3. Pistons

Różnie jest w naszej grze. GM się zmieniają - koncepcje - gracze. Tak przed ogłoszeniem 3 etapu przeglądam arkusze w Poszukiwaniu tej kultury. I tak niezależnie od naszych ruchów ilosci starań patrze na to czy prowadząc dany zespół jest on po 2 latach choć trochę spójny z tym co odziedziczyliśmy dwa lata temu. Wszelkie rekordy podobieństw co mamy a co jest ze spójnością wizerunku maja 76ers. Tecu tu gratulacje za konsekwencje i takie obudowanie Philly nawet lepiej gdzie Klay świetnie pasuje. Tu GM uniknął tego ryzyka z Butlerem. I widze ciągłość klubowa. Inne arkusze wyglądają bardziej pstrokate i wybiórcze. Ale mnie w sumie zaskoczyło pare zespołów. Wiem ze nie ma sensu na sile budować zespołu lustrzanego ale nawiązywać do danej organizacji już byłoby miło. I tu dochodzimy do spurs bo wielu z Was macie zespół gdzie nie ma nawet śladu po dawnym zespole a mimo to słyszę sporo uwag w moim kierunku co do handlu. Tymczasem. 

Z tych wielu arkuszy spurs:maja tego samego lidera LMA/ tego samego floor generała Murraya /ważny element i druga strzelba z PO Gaya , caly czas jest Bertans Musa a z oczywistych względów nie mam DDR ( którego starałem sie pozyskać). Tak jak Carrolla. Dodatkowo zainwestowałem w gracza o którym piszecie ( Brogdon) pasuje do spurs. Te podobieństwa są może nie jakieś gigantyczne ale zobaczcie na swoje składy czy nawiązują one spójnie do konceptu zespołu który był w szablonie 2017. Kultura organizacji to spójna koncepcja GM ale tez pewne nawiązanie do przeszłości niczym ostatnia scena Last Samurai. ( wiem ze zmiany GM i koncepcji nie dają szans takim Clippers ) -zróbcie to ćwiczenie co ja i przejedźcie te szablony. Może ta latka ze tak niesamowicie przerzucam graczy choć trochę zejdzie. W składach innych zespołów widzę więcej odstępstw od sytuacji wyjściowej i może ta krytyka jest za surowa? Inne fajne ćwiczenie to gdzie zaprowadziłes swoją organizacje vs perspektywy prawdziwego zespołu. Tu Knicks rozwalili system ale ja nie mam się czego wstydzić i uważam ze mam lepsza sytuacje niż sam wielki Pop.A jak u Was? 

Wiem ze dużo pisze głupot za które przepraszam bo tracę wizerunkowo sporo ale spójrzcie na szablony i porównajcie perspektywy I macie odpowiedz co to jest Kultura organizacji Bez spiny na temat definicji Inna kwestia kto ile dał w tym czasie radości kibicom Swoim fanom bo to oni płaca za te szablony i liczby 

... które tak liczymy do 109.000.000

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi