Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld Przecież w tym sezonie ide po 8. Seed spokojnie. Harden spuchnął ostatnio, Paul George opuszcza mecze, Atlanta spuchła, a Chicago ma za duża stratę i zbyt c***owy fit, żeby to odrobić. W międzyczasie Derrick Rose w ostatnich 10 meczach nie zszedł poniżej 20pts w żadnym meczu i robi to na zajebistej efektywności, Randle ma o wiele lepszy trymestr, Barton nie spuszcza z tonu, a reszta, procz może Lamba robi po prostu swoje i jest kurewsko równa w tym co robi, taki Theis np. Zasługuje w oczach niektorych (@polishllama69 ) na all-2nd D widziałem, i mam nadzieje ze moja drużyna zostanie doceniona w końcu. 

 

 

Żeby nie było ze tylko offtopic. Wg źródeł z Pacers aż trzy kluby zgłosiły zainteresowanie Theisem, ale Indiana jest dość sceptycznie nastawiona do oddawania Niemca, gdyż tylko awans do playoff może podreperować sytuacje finansową w klubie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld Przecież w tym sezonie ide po 8. Seed spokojnie. Harden spuchnął ostatnio, Paul George opuszcza mecze, Atlanta spuchła, a Chicago ma za duża stratę i zbyt c***owy fit, żeby to odrobić. W międzyczasie Derrick Rose w ostatnich 10 meczach nie zszedł poniżej 20pts w żadnym meczu i robi to na zajebistej efektywności, Randle ma o wiele lepszy trymestr, Barton nie spuszcza z tonu, a reszta, procz może Lamba robi po prostu swoje i jest kurewsko równa w tym co robi, taki Theis np. Zasługuje w oczach niektorych (@polishllama69 ) na all-2nd D widziałem, i mam nadzieje ze moja drużyna zostanie doceniona w końcu. 

a co jest zlego w ficie bulls?

poza tym, że giną w obronie na pickach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers to chyba był najbardziej przeceniany przez nas team w beGM w pierwszym trymestrze - dlaczego Indiana zrobiła dodatni bilans z kiepskim Conleyem, słabo grającym Turnerem, beznadziejnym Randlem i Lambem grającym na 29% za 3, który opuścił 9 meczów - szczerze nie wiem, sam chyba dałem 14-14. 

Teraz są tak dobrzy, jak myśleliśmy, że byli w pierwszym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Pacers to chyba był najbardziej przeceniany przez nas team w beGM w pierwszym trymestrze - dlaczego Indiana zrobiła dodatni bilans z kiepskim Conleyem, słabo grającym Turnerem, beznadziejnym Randlem i Lambem grającym na 29% za 3, który opuścił 9 meczów - szczerze nie wiem, sam chyba dałem 14-14. 

Teraz są tak dobrzy, jak myśleliśmy, że byli w pierwszym trymestrze.

Will Barton był najlepszym graczem Nuggsts plus głębia. Wysoka forma rolesów jak Ilyasova, Galloway, Theis czy Rose.

I w sumie czegoś nie dostrzegam? Co się tak nagle zmieniło u Nich na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Will Barton był najlepszym graczem Nuggsts plus głębia. Wysoka forma rolesów jak Ilyasova, Galloway, Theis czy Rose.

I w sumie czegoś nie dostrzegam? Co się tak nagle zmieniło u Nich na plus?

Pierwszy plus to brak Conleya, który był dramatycznie zły w 1T

Drugi plus to zdrowie w 3T. Turner, czy Lamb opuszczali sporo w 1T, a to istotni gracze rotacji.

Trzeci plus to ogarnięty Randle, który był przec***owy w 1T, a teraz nawet coś tam gra, nie tak dobrze jak w zeszłym sezonie, ale jest ok.

No i czwarty plus to wielka forma Rose'a, który praktycznie co mecz wali 20 punktów na dobrych skutecznościach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Will Barton był najlepszym graczem Nuggsts plus głębia. 

:D To jednak nie Millsap?  

Barton i Rose robiący 15-13 to mniej więcej podsumowanie mojego wywodu. Come on, Turner opuścił 8 meczów i grał w ataku fatalnie, Randle był cancerem w bottom 3 teamów w lidze, Conley opuścił 6 meczów i był słabiutki, Lamb opuścił 9 meczów i grał przeciętnie - po prostu ciekawe, że to przeszło, to jest 3-4 starterów.

Nothing personal, teraz są dobrzy, ale mocno zagłosowaliśmy na sympatii, bo nawet moja mama chce, żeby Ronnie zrobił playoffy w beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Lakers wygrywają wszystkie mecze bez clutch ? bo jednak trochę boleśnie to wygląda, no chyba że LeBron oddaje wszystkie rzuty Russellowi, ale wtedy chyba należy rozważyć trade request

 Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

:D To jednak nie Millsap?  

Barton i Rose robiący 15-13 to mniej więcej podsumowanie mojego wywodu. Come on, Turner opuścił 8 meczów i grał w ataku fatalnie, Randle był cancerem w bottom 3 teamów w lidze, Conley opuścił 6 meczów i był słabiutki, Lamb opuścił 9 meczów i grał przeciętnie - po prostu ciekawe, że to przeszło, to jest 3-4 starterów.

Nothing personal, teraz są dobrzy, ale mocno zagłosowaliśmy na sympatii, bo nawet moja mama chce, żeby Ronnie zrobił playoffy w beGM. 

Milsap trochę opuszcza i gra limitowane minuty. Jakby dawał taki impact jako full starter byłby najlepszy w tamtym okresie. Na pewno nie Jokic, biorąc pod uwagę jak on był słaby do grudnia i nawet Jokicowcy potrafili to przyznać. Dziwię się BMF, że coraz częściej wchodzisz w buty Chytruza i popierasz jego idiotyczne narracje.

Fatalny Conley to wciąż impact przeciętnego startera, a tu posty że lepiej dla Pacers jak nie gra, patrz wyżej post flubera. Kolejny idiotyzm tej gry. Conley jak gra słabo, to lepiej jak w ogóle nie gra, a fatalny Torrey Craig rzekomo luźno wchodzi w rolę PJ Tuckera.

 

16 minut temu, january napisał:

U mnie to samo...

Ja tam widziałem duet Randle-Turner w lepszym wykonaniu, doceniłem zgranie i świetną forme rolesów... ale do 8ki u mnie w głosowaniu nie weszli.

U mnie też do ósemki nie weszli, ale dałem im chyba 17-11 i nie widzę tu pół przeszacowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Fatalny Conley to wciąż impact przeciętnego startera, a tu posty że lepiej dla Pacers jak nie gra, patrz wyżej post flubera. Kolejny idiotyzm tej gry. 

 

Możliwość gry Rose'a w 4q zamiast Conleya w 4q w tym sezonie to jest przecież upgrade. 

28 minut temu, january napisał:

 

Natomiast przeszacowanie u nas w 1T Hornets już fluber próbuje wykorzystać :P

Przeszacował Hornets może Marcus Camby, ale średnia z 29 głosów nie może być przeszacowana (tzn. może, nie wiem, o 1win, przy takiej liczbie opinii od różnych osób). Nie wiem po cholerę sugerujesz jakąś zbiorową niekompetencję w poprzednim trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Możliwość gry Rose'a w 4q zamiast Conleya w 4q w tym sezonie to jest przecież upgrade. 

Nic nie stało na przeszkodzie, by grali obaj obok siebie. Rose mógł zamykać też mecze w pierwszym trymestrze.

Czekam na rotacje obwodowych bez Mike. Nie ma opcji, by na jego kontuzji zyskali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pewno nie Jokic, biorąc pod uwagę jak on był słaby do grudnia i nawet Jokicowcy potrafili to przyznać

To już po prostu inne rozumienie koszykówki, dziwi mnie, że akurat z Twojej strony takie tezy, gdy zawsze pisałeś o przecenianiu dobrych rolesów i niedocenianiu ograniczonych liderów. Jokic miał słaby początek sezonu pod względem scoringu, ale dalej był facilitatorem całej ofensywy i (jak to Jokic) miał lepszy impakt niż jego boxscore.

Barton skończył trymestr z 15-7-3 na 54.8%TS, dobry gracz, ale to jest roles. I jeszcze gdyby ci Pacers faktycznie mogli oprzeć się na team basketball gdy Conley jest słabiutki, a tam 40% rotacji slumpowało w pierwszym trymestrze.

Naah, I don't see it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.