Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, january napisał:

Powiem tak :P Patrząc na brak MC na forum, pogodziłem się z tym, że deal padnie, ale za to, Ty to tam wuja możesz zrobić akurat^.^ (tzn możesz spowodować trade request Lillarda oddając Drummonda, którą to przyjaźń podkreślałeś, kto Cię tam wie xD)

Po co miałbym wymieniać Drummonda? Nie jestem taka chorągiewka jak Lakers ze dobiera narracje do tego co mu odpowiada w danej chwili ;) Andre jest dobry a będzie tylko lepszy jak w rl NBA dojdzie do wymiany :) najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, ze i Ty to wiesz :D wiec ciesz się póki gra z przebierańcami jak Brown na rozegraniu, bo szybko będziesz prostował swoje hipsterkie statystyki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Orlando Magic czekają na decyzję Rayjona Tuckera odnośnie podpisania kontraktu 2way z drużyną z Florydy. Propozycję kontraktu złożyli jako pierwsi i liczą na to, że zostanie to docenione przez gracza i jego agenta. Rayjon został zauważony przez sztab Magic już latem, ale dopiero teraz pojawiła się możliwość złożenia mu oferty. Oficjalnie kontrakt graczowi zostałby zaproponowany kilka dni wcześniej, ale klub musiał czekać na wyjaśnienie się sytuacji z wymianą Chrisa Silvy i dopiero po przekonwertowaniu kontraktu Silvy na gwarantowany, można było złożyć Rayjonowi Tuckerowi propozycję kontraktu 2way. 

image.png.0041c4ee5c943815351c29064eb3f98d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba koło 19 napisałem do @Qcin_69że prawdopodobnie nie będzie mnie na forum. Niestety miałem dziś sajgon i nie miałem nawet czasu by zerknąć tutaj.

Także przepraszam wszystkich zainteresowany za stracony czas i fiasko w negocjacjach.

@january sorry Jasiu, chociaż na to co było dograne z wszystkich ofert koło 14 to wcale nie miałeś pole position.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba koło 19 napisałem do @Qcin_69że prawdopodobnie nie będzie mnie na forum. Niestety miałem dziś sajgon i nie miałem nawet czasu by zerknąć tutaj.

Także przepraszam wszystkich zainteresowany za stracony czas i fiasko w negocjacjach.

@january sorry Jasiu, chociaż na to co było dograne z wszystkich ofert koło 14 to wcale nie miałeś pole position.

Potwierdzam, potwierdzam tez ze złożyłem lepsza ofertę od Jaśka która była c***owa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bywa, zmęczył mnie mocno finalny brak efektów.

Niemniej przynajmniej Meyers Leonard przytuptał do Lakers, może Kings gdzieś Dedmona oddadzą.

Chyba jednak dziwniejsze okienko w Wolves, tam teraz dalej jedyny zmiennik Lillarda i Bookera to F.Jackson, bilans <.500 się zapowiada.

Haha, jak Cię nie kochać Jasiek:D 

January w grudniu-Crowder to kasztan 

January w styczniu-Crowder kozacki rols

January w grudniu-Minnesota 20-8

January w styczniu-Minnesota 13-15

January 22:01- to mój ostatni post do końca T2

January 23:31- przyjebka do Minnesoty 

❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Trzeba było efektownie tym kurwiorzom bez guardów dowalić na koniec.'

Powalcz tam Qcin, byś się chociaż do HCA dokopał!

(Crowder to tam kij, chodzi o to, że nikogo na SG-PG nie ściągnąłeś).

Lol, napisał typ z rotacja guardow- Brown/Carsen Edwards :D 

pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem myśle ze ta polaryzacja to ustawka. W spółdzielni nie zdziwionym bym był jakby nadprezes Jan sterował z tylnego siedzenia....i jak za 50 lat Borys opublikuje prawdziwe oblicze Begm. 

No i co robił Marcus o 23:16 bo chyba jednak nie pracował )))

No i co robił Marcus o 23:16 bo chyba jednak nie pracował )))

9 minut temu, january napisał:

Nie łżyj łajzo. Za Huertera byś oddał wszystkie  picki świata, ale całuj psa w ucho. EoT.

Wszystkie picki. ..... pisałem ze są szaleńcy którzy by chcieli sami zrobić draft mając wszystkie picki. Byłby opis @january draftu ze go wygrałeś? Mając wszystkie 60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wierze w cuda medycyny 

podobno wiara góry przenosi 

 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Wtedy i może interpunkcja się pojawi i brak entera

to się nigdy nie zmieni

3 minuty temu, ignazz napisał:

I ze paluszki młodej Japoneczki beda stukać paluszkami.

fajny to strzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Czasem myśle ze ta polaryzacja to ustawka. W spółdzielni nie zdziwionym bym był jakby nadprezes Jan sterował z tylnego siedzenia....i jak za 50 lat Borys opublikuje prawdziwe oblicze Begm. 

No i co robił Marcus o 23:16 bo chyba jednak nie pracował )))

No i co robił Marcus o 23:16 bo chyba jednak nie pracował )))

Wszystkie picki. ..... pisałem ze są szaleńcy którzy by chcieli sami zrobić draft mając wszystkie picki. Byłby opis @january draftu ze go wygrałeś? Mając wszystkie 60?

Wiesz Ignazz ze ja przed Lillardem miałem plan zebrać 10 pickow z 1 roku? Najwiecej miałem chyba 4 w jednym roczniku :D oczywiście nie znam się na NCAA i byłyby to losowe picki ale... :D teraz chyba Ashigaru ma podobny koncept!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.