Skocz do zawartości
january

beGM - Random shit.

Rekomendowane odpowiedzi

Jrue Holiday aż na 5 gier wyleciał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, january napisał:

Jrue Holiday aż na 5 gier wyleciał?

Albo nawet 6.

Chyba 10 dni po Brogdonie też z 6 tygodniowym czasem rekonwalescencji. Wychodzi zaraz po G5 jakoś. 

Edytowane przez Tomek9248

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok.

Przez co najlepiej wklejać foteczki? (w sensie nie muszę się rejestrować nigdzie, tylko ciach, ciach i jest i nie znika w ciągu kilku dni chociaż :P ) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Ok.

Przez co najlepiej wklejać foteczki? (w sensie nie muszę się rejestrować nigdzie, tylko ciach, ciach i jest i nie znika w ciągu kilku dni chociaż :P ) ?

ja korzystam z tinypic

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Roksa albo Tinder chyba ;)

z Imgur podobno nie znikają 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Bradley'owi co się znowu stało? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to siup.

Ciulowo wyszło ostatnim razem i w sumie miałem to wcześniej napisać, ale nie chciałem swojemu następcy zaszkodzić.

Przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuć urażeni moimi występkami. Nie będę się tłumaczył, zrzucał na karb jakiś tam wydarzeń życiowych ( choć niewątpliwie jakiś wpływ miały ), ani nerwowości. Ani tego że u mnie to kurła wszystko musi być zero/jedynkowo. Albo na maksa albo w ogóle. c***owo się rozegrało i tyle, więc jeszcze raz mea culpa.

Ale w sumie cieszy mnie efekt mojej pracy bo II runda dla Bostonu to najlepszy wynik Celtów w tej grze, gdzie w zeszłym roku brakło Smarta do awansu, a w tym też brakło Smarta ale awans się udał. Gdyby nie te patałachy z RL OKC było by spokojniej. 

No i ten Bevrley 😍. Jeszcze raz dzięki Tecu ;).

Dodatkowo awans do II rundy daje mojemu następcy wynik w finansach z zeszłym rokiem + $2,1M jeśli dobrze pamiętam, dzięki zyskowi z zeszłego roku, pozyskanych workach ze szmalem, no i 14 GMom którzy nie klepnęli extension dla Markieffa Morrisa :D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Eld napisał:

No to siup.

Ciulowo wyszło ostatnim razem i w sumie miałem to wcześniej napisać, ale nie chciałem swojemu następcy zaszkodzić.

Przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuć urażeni moimi występkami. Nie będę się tłumaczył, zrzucał na karb jakiś tam wydarzeń życiowych ( choć niewątpliwie jakiś wpływ miały ), ani nerwowości. Ani tego że u mnie to kurła wszystko musi być zero/jedynkowo. Albo na maksa albo w ogóle. c***owo się rozegrało i tyle, więc jeszcze raz mea culpa.

Ale w sumie cieszy mnie efekt mojej pracy bo II runda dla Bostonu to najlepszy wynik Celtów w tej grze, gdzie w zeszłym roku brakło Smarta do awansu, a w tym też brakło Smarta ale awans się udał. Gdyby nie te patałachy z RL OKC było by spokojniej. 

No i ten Bevrley 😍. Jeszcze raz dzięki Tecu ;).

Dodatkowo awans do II rundy daje mojemu następcy wynik w finansach z zeszłym rokiem + $2,1M jeśli dobrze pamiętam, dzięki zyskowi z zeszłego roku, pozyskanych workach ze szmalem, no i 14 GMom którzy nie klepnęli extension dla Markieffa Morrisa :D. 

Wracaj i buduj swoje ukochane OKC!!!

Bo chyba mamy wakat?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eld... bierz OKC. Podobno Boston może w lato już handlować graczami których oddało w lato ;) 

Edit: pozyskało 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie Eld!

Bierz OKC, a następnym razem, jak sie wqrwisz, to zrób sobie po prostu tydzień wolnego od be GM. ;) 

Czekamy Shams  na gorące wywiady odnośnie planów drużyn na rynku FA no i może GMowie uchyla rąbka tajemnicy, jakie maja plany w drafcie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli Shams ogłosi w 24 ha Elda w OKC to w ramach uznania dla kunsztu dziennikarskiego zdradzę tajniki Draft 2019 spurs w prywatnej rozmowie. 

Czas. Start 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz @Tecu @Alonzo

Panowie Wasza reakcja łechta mile me ego i serdecznie za nie dziękuję, ale nie mnie o tym decydować.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

@ignazz @Tecu @Alonzo

Panowie Wasza reakcja łechta mile me ego i serdecznie za nie dziękuję, ale nie mnie o tym decydować.

Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak weźmiesz Thunder.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karpik napisał:

Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak weźmiesz Thunder.

Dokładnie :)

I jak się wkurzysz następnym razem, to zamiast rezygnować pamiętaj - tydzień bez beGM, a jak trzeba, to jeszcze tydzień ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Eld napisał:

@ignazz @Tecu @Alonzo

Rada - działać. Jest chętny 😀

Jak ktoś ma coś przeciwko to niech zgłosi swoje wątpliwości do 17tej 😁

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Tecu napisał:

Jak ktoś ma coś przeciwko to niech zgłosi swoje wątpliwości do 17tej 😁

No hej.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracze Oklahomy mogą mieć coś przeciwko, Eld pół składu tam wytransferował ;) 

a tak serio to nie mam nic przeciwko, zwłaszcza, że w oklahomie sami menedżerowie widmo już od ponad roku chyba ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ten. Liberum veto padło tak więc raczej nie ma tematu.

Może to i dobrze bo ktoś mógł by dojść do tego że specjalnie, z wyrafinowaniem wyczyściłem OKC z najgorszych kontraktów, zapewniłem tam Nurka, Jaylena, SGA, zrobiłem chryję specjalnie, odszedłem z Bostonu i teraz chcę do OKC świadomie jak tam i picki i młodzi i w ogóle 😏.

@Alonzo

No gorący łeb jestem czasami. Biję się w pierś. Im dalej w sezon i w PO tym bardziej się okazało jak bardzo się myliłem, jak zaślepiony byłem i co m.in BMF chciał przekazać. OKC to nawet nie ma potencjału na to co potencjalnie mógł Boston osiągnąć a nawet na to co osiągnął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie liberum veto, jak większość osób będzie chciała Twojego powrotu, to wrócisz, tak działa ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Eld napisał:

No to ten. Liberum veto padło tak więc raczej nie ma tematu.

Może to i dobrze bo ktoś mógł by dojść do tego że specjalnie, z wyrafinowaniem wyczyściłem OKC z najgorszych kontraktów, zapewniłem tam Nurka, Jaylena, SGA, zrobiłem chryję specjalnie, odszedłem z Bostonu i teraz chcę do OKC świadomie jak tam i picki i młodzi i w ogóle 😏.

@Alonzo

No gorący łeb jestem czasami. Biję się w pierś. Im dalej w sezon i w PO tym bardziej się okazało jak bardzo się myliłem, jak zaślepiony byłem i co m.in BMF chciał przekazać. OKC to nawet nie ma potencjału na to co potencjalnie mógł Boston osiągnąć a nawet na to co osiągnął.

Odnośnie lekkiego sprzeciwu BMF, myślę, że wszystko jest do dogadania. Sądzę, że większość GMów jest ZA Twoim powrotem, no i Shams ma sporo roboty przed draftem i letnim FA ;) 

Najważniejsze Eld, żeby się zanadto nie wkurzać krytyką i niekorzystnymi dla nas wynikami. Osobiście uważam, że miałem szanse i to sporą na II rundę playoffs i w 2T powinienem mieć lepszy bilans, a w 3T niższy, ale looz. Jak głosuje 30 osób to nadaje naszej grze kolorytu i mamy różne postrzeganie pewnych rzeczy. Trzeba to przyjąć do wiadomości i robić swoje. Naturalnie czasami potrzebujemy kilku dni przerwy na ochłonięcie. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi